Itálie doma a sousedi?

Anonymní
16.8.11 17:24

itálie doma a sousedim

Ahoj,nevím jestli chci slyšet radu, názor nebo se jen vypovídat…máme s manželem velmi bouřlivý vztah…hodně se milujeme, ale jsme oba tvrdé povahy a když nás to chytne, tak je to fakt Itálie, lítají facky i věci :-( včera jsem dostala smsku od švagrové, prý jestli se u nás něco děje, že se o tom mluví v našem domě, že máme Itálii a že to tu lítá…je pravda, že po takových dnech se stydím vylézt z bytu, je mi jasné, že sousedi to musí dobře slyšet…bydlíme v klasickém 9víti patrovém paneláku…prosím, najde se tu někdo, kdo je na tom trochu podobně? Jak se mám vyrovnat s drby v domě :-( jo a ten náš barák je v tomhle echt drbárna, bydlí zde hodně takových těch důchodkyň a nezaměstnaných, kteří sedí venku před domem a kouří a klechtají…jen mne, prosím, moc neodsuzujte díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

383
16.8.11 17:29

Ahoj, na lidi v baráku se vykašli. Sousedi jsou rádi, že se něco děje a že maj o čem mluvit - klasická česká povaha. Za týden se stane něco nového a zase změní téma. :-)

Třeba je u to u vás trochu divočejší, jinde to taky není růžový - jen jsou u řešení situace víc potichu - ale všude je něco. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
16.8.11 17:39

Hlavní je, že víte, že se milujete. Lidi si vždycky najdou něco, kvůli čemu drbat … Ať si každý zamete před svým prahem … Možná je lepší takováhle itálie, než takové to ticho a strojené úsměvy a bůh ví, co se děje za zavřenými dveřmi. Pokud vám vztah funguje, tak bych to vůbec neřešila. Asi bych kolem těch drbajících prošla, usmála se na ně a hlasitě je pozdravila, tím je totálně odzbrojíš. Přeji hodně štěstíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249
16.8.11 17:43

asi bych to taky neřešila,mě vždy jen mrzela ta hádka mezi náma,jinak jsem byla schopna seřvat ještě souseda,že blbě čumí.. bydlím na malé vsi a tady to je rychlost světla,ale ňák si hlavu nedělam,jestli sousedka drbe,co mají dělat?celej den si povídají se slípkama,s kočkama,tak se nediv,že je rozhodí takové ,,dráma"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1032
16.8.11 17:45

Nezbývá ti než se nad nimi povznést,stejně s drbama nic neuděláš.Vím o čem mluvíš.U nás sice neni Itálie v tom smyslu,že bysme se hádali a řvali na sebe,ale já často hodně řvu,když se mi něco nepovede,když už toho mám dost a občas i na psa,když třeba rozhrabe koš :oops: A naopak když jsem sama doma,tak si k odreagování pouštím přes den dost nahlas hudbu.Sousedi asi taky drbou,ale já o tom nevím,takže dělám jakoby nic.Kdyby měli velkej problém,tak můžou přijít a říct mi to do očí,pak bych se snažila ztlumit,ale takhle :nevim:
Takže nic si z toho nedělej nebo jestli se fakt stydíš,tak se zkuste mírnit,ale vím že to v zápalu emocí nejde :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.11 17:48

jj, přesně, v zápalu emocí to moc nejde…každopádně Vám všem moc děkuju za slova povzbuzení…no bohužel se manžela už ptala sousedka, že prý se doma hádáme a že si to lidi říkají v době…manžel jí právě uzemnil oním „ať si každej zamete před svým prahem“…je to starší bábina a sama bydlí s o dvacet let mladším chlapem (není to intimní soužití), kterej nosí dlouhý barevný nehty, maluje se a nosí boty na podpatcích…tak si říkám, že zrovna mě někdo soudí…

• Nahlásit
  • Citovat
48557
16.8.11 18:05

Ostatní neřeš.Pokud se milujete tak facky do vztahu nepatří tak místo řešení kdo si co myslí bych řešila s partnerem jak se takovích situací vyvarovat.Držim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
cher
16.8.11 20:33
Anonymní píše:
Ahoj,nevím jestli chci slyšet radu, názor nebo se jen vypovídat…máme s manželem velmi bouřlivý vztah…hodně se milujeme, ale jsme oba tvrdé povahy a když nás to chytne, tak je to fakt Itálie, lítají facky i věci :-( včera jsem dostala smsku od švagrové, prý jestli se u nás něco děje, že se o tom mluví v našem domě, že máme Itálii a že to tu lítá…je pravda, že po takových dnech se stydím vylézt z bytu, je mi jasné, že sousedi to musí dobře slyšet…bydlíme v klasickém 9víti patrovém paneláku…prosím, najde se tu někdo, kdo je na tom trochu podobně? Jak se mám vyrovnat s drby v domě :-( jo a ten náš barák je v tomhle echt drbárna, bydlí zde hodně takových těch důchodkyň a nezaměstnaných, kteří sedí venku před domem a kouří a klechtají…jen mne, prosím, moc neodsuzujte díky

taky bydlím v paneláku a taky se u nás furt řve, děti řvou, chlap když se nervne taky a já jsem cholerik taky a jinak je to klidný dům,ale holt my jsme uřvanci a hlavně není tu nikdo s malýma dětma. Takže to máme podobné, taky si pak říkám, co všechno museli slyšet :lol: ale teda nefackujeme se, nějak se mi nechce věřit, že lidi, co se milujou,se fackujou :think: a doufám, že aspoň né teda před dětma

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.8.11 20:34
Anonymní píše:
Ahoj,nevím jestli chci slyšet radu, názor nebo se jen vypovídat…máme s manželem velmi bouřlivý vztah…hodně se milujeme, ale jsme oba tvrdé povahy a když nás to chytne, tak je to fakt Itálie, lítají facky i věci :-( včera jsem dostala smsku od švagrové, prý jestli se u nás něco děje, že se o tom mluví v našem domě, že máme Itálii a že to tu lítá…je pravda, že po takových dnech se stydím vylézt z bytu, je mi jasné, že sousedi to musí dobře slyšet…bydlíme v klasickém 9víti patrovém paneláku…prosím, najde se tu někdo, kdo je na tom trochu podobně? Jak se mám vyrovnat s drby v domě :-( jo a ten náš barák je v tomhle echt drbárna, bydlí zde hodně takových těch důchodkyň a nezaměstnaných, kteří sedí venku před domem a kouří a klechtají…jen mne, prosím, moc neodsuzujte díky

uplně jak u nás holka, my se milujem az za hrob.. ale ja beran on štír.. oba jsme bezpodmínečné halvy rodiny, jsme silné osobnosti.. oba inteligentni lidi ale kdyz na to uz prijde, není to jen výměna názorů.. je to boj o trůn :lol:
a holka kdyby jenom klevetění po našem domě.. mám tu nad sebou tchýni o dvě patra výš a sousedy co si vesele volají policajty, my jim pak jsme schopní sice doškrábaní a rozcuchaní již s usměvem otevřít a říct jim at se do nás neserou, že žijem.. jen sme potřebovali zas po čase pročistit vzduch a je zas pokoj…

jolka taky se stydim vylézt pak i s košem ;) :lol: ale co už… jsme lidi a víme moc dobře, že když jim bylo méně než nyní, kdy se sotva belhají, enbyl nikdo z nich o nic lepší… my jsme mladí, nám to tak vyhovuje, vztah s nějakým beránkem co by mi vše odkýval nechci ani náhodu… tak at mi každej trhne nohou..... btw: stěhujem se na samotu v dalších měsících :lol: to je možná důležitá inf. :DDD možná nám to až tolik ejdno není, ale hlavně spíš ta tchýně co mě má za důru a přestože ji jeji vlastní syn stále sjíždí at nas nechá, že jsme v pohodě a štastní s tím jak to je stejne neda pokoj baba jedna prašivá… tak zdrháme no… možná by to pomohlo i vám.. ;) nejaky dum na samote u lesa ;) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.8.11 20:37

jo ještě buď vubec klidná, poslední stížnost byla kvůli hlasitému tentononcu no… a řeknu ti, že když do tebe rejou kvuli Itálii je to prd proti tomu, když se celý dům baví o tom, že manželé .......... už na tom zase leží :mrgreen: prostě máme velké plíce.. pro panelák nejsme vhodní žádným způsobem.. je důležité si to přiznat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
cher
16.8.11 20:43
Anonymní píše:
jo ještě buď vubec klidná, poslední stížnost byla kvůli hlasitému tentononcu no… a řeknu ti, že když do tebe rejou kvuli Itálii je to prd proti tomu, když se celý dům baví o tom, že manželé .......... už na tom zase leží :mrgreen: prostě máme velké plíce.. pro panelák nejsme vhodní žádným způsobem.. je důležité si to přiznat ;)
:lol: :lol: :lol: to já se svou povahou bych chodila kanálem, nedovedu si představit, že by mě mohl někdo slyšet :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.8.11 20:46
sieta.m píše:
Anonymní píše:
jo ještě buď vubec klidná, poslední stížnost byla kvůli hlasitému tentononcu no… a řeknu ti, že když do tebe rejou kvuli Itálii je to prd proti tomu, když se celý dům baví o tom, že manželé .......... už na tom zase leží :mrgreen: prostě máme velké plíce.. pro panelák nejsme vhodní žádným způsobem.. je důležité si to přiznat ;)
:lol: :lol: :lol: to já se svou povahou bych chodila kanálem, nedovedu si představit, že by mě mohl někdo slyšet :lol:

zvykam si…co mi zbývá.. holka takové pohledy si v životě neviděla… hele a já si do té doby taky řikala, že sem uplně „normální“ nikdy mi nepřišlo, že by o tom v tu chvíli mohl vědět i soused ob patro ;) no co, je mi dvacet.. nejsem žádnej tentononc co by si u toho četl noviny.. moc to jakkoli ovlivnit, udelam to, nechci tim nikoho obtezovat.. jenze to je proste příroda… a pod polštářem se dusim.. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.8.11 21:23

jo tak to je u nás taky tak, že i u seu jsme hluční :-P každopádně jsi měze všech příspěvků nejvíce potěšila. A zatím to tedy nepraktikujeme před dětmi, máme jedno, úplně čerstvé, a zatím to asi nevnímá a mockrát to nezažil…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.8.11 21:24

mělo tam být „u sexu“. A ještě jsem se nepodespala, že to předchozí je od zakladatelky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
16559
16.8.11 22:35

Tohle jsem kdysi zažívala s EX manželem,dost pil,chodil po hospodách a pak v noci dělal bordel a mlátil mě.Sousedi pod náma kolikrát klepali na stoupačky,nebo na zed,at dáme pokoj :nevim: Bože,jak já se styděla.Kolikrát jsem křičela(když jsem se bála o život)nebo když mě škrtil a někdy i brečela,samozřejmě sousedi všechno slyšeli,protože v paneláku jsou papírový stěny.
Jednou manžel potkal na chodbě sousedku a ta mu řekla,že jestli bude dělat bordel,tak na něj příště zavolá policii a bude se to řešit na schůzi.
Nakonec jsem ho vyhodila z (mýho)bytu a podala žádost o rozvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama