Rychlovztah

Anonymní
13.8.11 23:23

Rychlovztah

Ahoj,
předem se omlouvám za anonymitu.
Jsme tři sestry, Já jsem prostřední 31,starší 32 a nejmladší 26.
Starší sestra má za svobodna již 8-letého chlapce a obě stále žijí ve společné domácnosti s mými rodiči. Já jediná se zatím vdala a mám v manželství 2 děti Bydlím od rodičů 250 km a tak i naše city se sestrami spíše ochably. Ale co je tzv.problém,nebo spíše červík k zamyšlení.
Moje mladší sestra byla jako dítě do 15 let hrozně pěkná a hubená. Ale jak se lámala puberta,začala nabývat na objemu(máme tloušťku v rodině,i když mě se to zázrakem vyhlo-asi jsem do jiného rodu),ale co hůř obličej se ji začal posouvat nesouměrně na jednu stranu-teď si nevzpomenu na kterou:-(. Není to nic hrozného,ale při bližším pohledu je to celkem zřetelné. Měla hroznou smůlu na chlapy,nikdy s nikým nechodila. Spíš šlo jen o sex na jednu noc. Ono popravdě na to,že jí je 26 má neustále jalové nápady a i chování. Můj táta říká hlavně nemluvit. Užívá si s kamarádkama kafíčka,vínečka,zábavičky.
Před 4-mi měsíci si jí na facebooku našel podle fotek její již přítel. Hrozně se mu líbila v plavkách. Chvíli si psali a už při tom jsem od ní slýchala,že je to debil,že chce hned do postele apod. Asi po měsíci se sešli a od té doby láska…Jenže po týdnu ji vyčítal,že má zhubnout(je typ jablíčko-velká prsa,velký pupek) a i celkově nějaké řeči. Po 2 měsících spolu jeli na dovolenou a on ji tam požádal o ruku,přijala. Během návštěv u rodičů mi starší sestra řekla,že se prý denně hádají,učítají,kdo má větší pravdu a nenechají na době nit duchou. Sice bydlí doma,ale 6 dní v týdnu spí a jezdí k jeho mámě na barák do jiného města. Té už sé to také zajídá a nemá sestru moc v oblibě. Teď přišla s tím,že by začátkem roku chtěli zkusit miminko a pak svatbu. Hrozně moc bych jí to přála,aby ji to vyšlo. Ale připadá mi,že to berou hrozně rychle. Chodí spolu 4 měsíce,já vím,že jim to může vydržet celý život. Ale můj názor je prostě ten,že ona to bere jako nepřímo poslední šanci urvat kluka,když měla doposud takovou smůlu. Samozřejmě se s ní o tom bavit nechci,je to její život,ale nechci,aby ho měla zkažený a nakonec s dítětem neskončila rodičům na krku jako ta starší.
Máma to také bere s rezervou,je to sice jinak slušný kluk,ale to jejich vzájemné chování k sobě mi tam prostě nesedí a to jsou ve fázi zamilovanosti. Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

48557
13.8.11 23:29

18 jí už bylo,je dospělá a jak s životem naloží je jen její věc.Třeba i to že bude svobodná matka pro ní bude výhra.Mužeš jí akoráttak držet palce proto že čim víc jí budeš říkat nedělej to,tim spíš to udělá na just.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
13.8.11 23:30

Tak mně to připadá, jak to popisuješ, že se k sobě chovají docela hnusně.....Jemu selíbila, ale pak jí vyčítá , že je tlustá? Chce, aby zhubla? Štve jeho mámu? No to dpst brzo…A to tam budou bydlet s miminem? Nebo si pořídí vlastní bydlení?

No nevím, hopem to berou.....Taky tvojí sestře přeju rodinu, ale aby pak nebyla z něj neštastná, nebo vzájemě.....

• Nahlásit
  • Citovat
marra
13.8.11 23:42

Je dospela,nech ji at si dela co uzna za vhodne,co vis treba opravdu to nakonec bude laska na celej zivot,nebo alespon nez vychovaji dite :nevim: a jinak termin zustat s ditetem rodicum na krku,se mi zajida,vre mi krev v zilach, :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.8.11 23:55
marra píše:
jinak termin zustat s ditetem rodicum na krku,se mi zajida,vre mi krev v zilach, :twisted:

Nevím přesně,jak to myslíš,ale u té starší to tedy platí. Otec jejího dítěte před 7 lety zemřel-nežili spolu a její syn získal v dědictví půl milionu a sirotčí důchod 6 tis. měsíčně. Navíc ona sama má nemalý příjem + tyto „benefity“. Jenže pohodlnost a lenost je jí přednější. Nestará se o nic,ani o výchovu dítěte,jemu spíše starší sestrou. Naši jsou oba bez práce,otáčí korunu a ona jim dává 4 tisíce a zbytek si syslí do spoření. Máma vaří,pere,uklízí…a ona jen sedí u netu a kouká na telku :cry: . Mladší bohužel není o nic lepší,umí max.usmažit kupované hranolky nebo připálit vejce. Myslím,že termín viset na krku je zde celkem vhodný.
Něco jiného je,když nemá možnost,peníze apod…

• Nahlásit
  • Citovat
2401
14.8.11 03:09

Jak uz bylo receno…tvoje sestra je dospela svepravna osoba a muzes si s ni o svych obavach promluvit, pokud ona bude chtit poslouchat, ale to je asi tak vse. Jestli skonci u rodicu nebo ne je zase jen a jen zalezitost rodicu. Doufam, ze se te to nedotkne. Chapu, ze mas o sestru strach, ale byt tebou tak bych svoji koncentraci zamerila na svoji vlastni rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
14.8.11 08:48

:wink: Jak říkala moje máma, když viděla, jaký vůl byl můj bývalý přítel… „Bylo hrozný koukat se, jak si ničíš dobrovolě život! Ale nemohla jsem dělat nic. Ty jsi neviděla - neslyšela…“ Joo.. mohla jsem si spoustu trápení ve svém životě ušetřit, kdybych poslechla maminku :oops: , ale dokud jsem si tu „hubu nenabila“, tak jsem si stála za svým a na žádné rady jsem nedala! … :evil: To je škola života… Ale i špatné zkušenosti - jsou zkušenostmi a poučením do života k nezaplacení… :kytka:

Jinak ale Tvé sestře přeju štěstí, ne vždy to musí dopadnout špatně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24618
14.8.11 09:26

Ono nezáleží až tak na tom že to berou hopem ale na tom jak se k sobě chovají.my to taky vzali hopek as po týdnu td už manžel bydlel u mě a neplánovaně přišlo těhu 5 měsíců od začátku našeho italského vztahu.Znám plno párů co to vzali hopem a vydrželo to ale podle ěm tvá sestra potřbeuje trochu dospět papírově dospělá sice je ale pokud chce miminko s člověkem co jí říká at zhubne co jí bude říkat po porodu?Vydrží ten vztah vůbec do té doby?Pokud jí jde o to mít dítě to přece jde i s člověkem co jí bude mít rád takovou jaká je :nevim: Můj názor je že pokud si tihle dva pořídí mimi vztah jim to nevylepší ba naopak ona v těhu ještě přibere i kdžy třeba ne tolik a bude jí akorát deptat :nevim: :nevim: Tvá sestra by si měla najít někoho kdo jí bdue mít rád takovou jaká je a taky by měla dospět ne si chtít pubertácky pořídit dítě s někým kdo si jí asi moc neváží.Ale to je můj názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24618
14.8.11 09:28
Anonymní píše:
marra píše:
jinak termin zustat s ditetem rodicum na krku,se mi zajida,vre mi krev v zilach, :twisted:
Nevím přesně,jak to myslíš,ale u té starší to tedy platí. Otec jejího dítěte před 7 lety zemřel-nežili spolu a její syn získal v dědictví půl milionu a sirotčí důchod 6 tis. měsíčně. Navíc ona sama má nemalý příjem + tyto „benefity“. Jenže pohodlnost a lenost je jí přednější. Nestará se o nic,ani o výchovu dítěte,jemu spíše starší sestrou. Naši jsou oba bez práce,otáčí korunu a ona jim dává 4 tisíce a zbytek si syslí do spoření. Máma vaří,pere,uklízí…a ona jen sedí u netu a kouká na telku :cry: . Mladší bohužel není o nic lepší,umí max.usmažit kupované hranolky nebo připálit vejce. Myslím,že termín viset na krku je zde celkem vhodný.
Něco jiného je,když nemá možnost,peníze apod…

tak to jsou obě sestry docela na prd:(že si to rodiče nechají líbit já bych je hnala svinským krokem :cert: kor ta starší když má na to aby se odstěhovala být rodiči řekla byhc jí do konce měsíce a nazdar at se třeba zblázní,místo aby pomohla rodičům tak je vyžírá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48886
14.8.11 10:34
Crystal87 píše:
Anonymní píše:
marra píše:
Něco jiného je,když nemá možnost,peníze apod…
tak to jsou obě sestry docela na prd:(že si to rodiče nechají líbit já bych je hnala svinským krokem :cert: kor ta starší když má na to aby se odstěhovala být rodiči řekla byhc jí do konce měsíce a nazdar at se třeba zblázní,místo aby pomohla rodičům tak je vyžírá.

Stačilo by, kdyby si ta starší sestra udělala svou oddělenou domácnost a to třeba i v tom jejich baráku. Dávat rodičům pouze 4 tisíce na všechno je fakt dost málo za 2. Myslím, že za jídlo a poplatky utratí tak dvojnásobek. Být rodičema, tak bych jí hnala svinským krokem s takovýmhle přístupem :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
586
14.8.11 11:02

Nedivím se, že z toho máš obavy. Je evidentní, že tady nejde o žádný pěkný rovnocenný vztah, ale že to dřív nebo později špatně skončí, a tím smutnější to bude, když na svět přivedou dítě. Ale na druhou stranu ty s tím můžeš udělat jen málo. Každý se musí naučit sám, co je pro něj dobré, a někdy to nejde jinak, než pořádným namletím si. Jak říkají ostatní, sestra je dost stará na to, aby za své chování a rozhodnutí nesla zodpovědnost. Pokud za ni zodpovědnost převezmou rodiče, je to jejich věc a jejich chyba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7644
14.8.11 11:33

Tak to bude brzo zklamaná…možná pak teprve pochopí a bude se na život dívat trochu ostřeji…Holt, ještě nedospěla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
etatinek
14.8.11 14:10

To máš tedy sestry, tak ještě, že ty ses povedla… :think: :-P

Jinak už tu bylo vše řečeno, pochybuji, že si to tvá sestra nechá vymluvit, já to vidím do budoucna však bledě, ten vztah na 95% nevydrží, promiň… :-? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.8.11 21:40

Taky si myslím,že si nabije hubu,ale kecat ji do toho nebudu,nemělo by to cenu.
Moji rodiče jsou velice prazvláštní lidé. Mají byt,ve kterém bydlí se sestrama a baráček,který zatím obývá hodně stará babička. Až nebude,naši se postěhují do baráčku,který je ve velmi dezolátním stavu. Když jsem mámě řekla,aby byt prodali a barák si upravili a na stáří pěkně bydleli,prý jsem se zbláznila. Kde budou bydlet ségry? Jenže ta starší se vyčůraně považuje za budoucí majitelku bytu,protože ta mladší se přece postěhuje k příteli No nevím,sice ji to nezávidím,ale peníze na to má,aby si koupila své vlastní bydlení,my taky brali hypošku na 2,5 mil. a nikdo nám nedal ani korunu. Trochu mi to přijde nespravedlivé.....

• Nahlásit
  • Citovat
etatinek
15.8.11 00:23
Anonymní píše:
Taky si myslím,že si nabije hubu,ale kecat ji do toho nebudu,nemělo by to cenu.
Moji rodiče jsou velice prazvláštní lidé. Mají byt,ve kterém bydlí se sestrama a baráček,který zatím obývá hodně stará babička. Až nebude,naši se postěhují do baráčku,který je ve velmi dezolátním stavu. Když jsem mámě řekla,aby byt prodali a barák si upravili a na stáří pěkně bydleli,prý jsem se zbláznila. Kde budou bydlet ségry? Jenže ta starší se vyčůraně považuje za budoucí majitelku bytu,protože ta mladší se přece postěhuje k příteli No nevím,sice ji to nezávidím,ale peníze na to má,aby si koupila své vlastní bydlení,my taky brali hypošku na 2,5 mil. a nikdo nám nedal ani korunu. Trochu mi to přijde nespravedlivé.....

To máš pravdu, však zkus pořádně rodičům promluvit do duše a hlavně jim vysvětlit, že nejstarší dcerunka nepotřebuje byt, že má peněz dost… Mladší by ho mohla dostat, když už a nebo by ho měli někomu pronajmout a přilepšit si tak k důchodu a mít tak zajištěné peníze na stáří… Ale jak dostat dcerky z domu, že?? :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama