IUI při 2 vajíčkách

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
20.5.22 08:30

IUI při 2 vajíčkách

Dobrý den, nikde jsem to tu nenašla… byla jsem na druhém IUI, doktor mi řekl, že mi praskly 2 folikuly, tudíž mám uzrálé 2 vajíčka. Úklidňoval mě, že je alespoň větší šance úspěchu, což bych po tak dlouhém snažení uvítala. Nicméně mám otázku, protože netuším jak to funguje - je možné, aby se oplodnilo 1 vajíčko, to se ujalo a zároveň to 2.ne a tak bych dostala menstruaci? Nebo je to tak, že buď obě, nebo žádné… dneska (15 DPO) jsem měla po limitu pidi ducha (a na zázraky už moc nevěřím), zároveň mě ale bolel podbříšek a zjistila jsem, že mi trochu teče krev. Tak jen jestli už se mám zase smířit s tím, že to nevyšlo a nebo ještě můžu doufat. Na krev jdu až v pondělí. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3317
20.5.22 08:35

Muzou se oplodnit obe a muze se oplodnit jen jedno. V obou pripadech by MS prijit nemela. Ale nekdo ma MS a tehotnej je. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.5.22 08:36

@DandátkoP takže nezbývá než čekat a případně se domluvit s doktorem… děkuji 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
20.5.22 08:37
@MayHoping píše:
Dobrý den, nikde jsem to tu nenašla… byla jsem na druhém IUI, doktor mi řekl, že mi praskly 2 folikuly, tudíž mám uzrálé 2 vajíčka. Úklidňoval mě, že je alespoň větší šance úspěchu, což bych po tak dlouhém snažení uvítala. Nicméně mám otázku, protože netuším jak to funguje - je možné, aby se oplodnilo 1 vajíčko, to se ujalo a zároveň to 2.ne a tak bych dostala menstruaci? Nebo je to tak, že buď obě, nebo žádné… dneska (15 DPO) jsem měla po limitu pidi ducha (a na zázraky už moc nevěřím), zároveň mě ale bolel podbříšek a zjistila jsem, že mi trochu teče krev. Tak jen jestli už se mám zase smířit s tím, že to nevyšlo a nebo ještě můžu doufat. Na krev jdu až v pondělí. Děkuji

Nejsem doktor, ale pokud by se zahnizdilo 1 vajicko a druhy ne, tak MS nedostanes a to neoplodneny proste vstrebas. Kam zmizej vsechny spermie, ktery vajicko neoplodnej? Tak presne tam zmizi i to neoplodneny vajicko. MS nedostanes diky progesteronu. Takhle to vidim jako naprosty laik. Takze pokud se pletu, omlouvam se, nikdo me nechytejte za slovo. Drzim palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.5.22 08:39

@Caridina noo beru utrogestan (1-0-1), ale jak říkám…napíšu to asi nechutně…pokud mám pocit, že bych to měla dostat, zavedu tampon a vidím jestli je na něm krev nebo ne…a dneska tam trocha byla. Jen jsem věřila, že tentokrát by to mohlo vyjít, takže se chytám stébla :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
20.5.22 08:46

@MayHoping ja se chytam stebla kazdy cyklus. Beru duphaston a i kdyz beru 2 najednou, MS stejne dorazi. Uz jsem z toho tak psychicky unavena, ze premyslim, ze se na vsechny leky, vitaminy atd vykaslu a necham to proste uz bejt :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.5.22 08:53

@Caridina to znám…u mě bohužel přišli na to, že v rámci mé imunity zabijím vsechno, co se dostane dovnitř, takže beru Medrol…a i tak se zázrak asi opět nekoná. Takže v mém případě, když to nechám plavat (a vysadím Medrol), tak nebude šance žádná. Takže vůbec netuším, co mám dělat a měsíc od měsíce mě to deptá víc :( tak nám alespoň držím palce, ať to zvládáme s větším psychickým klidem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
20.5.22 09:09

@MayHoping tak neves hlavu, ono to pujde, kdyz se nasla pricina :) my jednoho prcka uz mame, tak to neni zas uplne tragedie, ale chtela jsem, aby prcek nebyl sam a vekove si se sourozencem rozumel… ja se na to pres leto vykaslu a na podzim cinknu do nejakyho CARu a zeptam se, co a jak. Podle vsech vysetreni jsem naprosto v poradku, i kdyz spinim v prubehu cyklu. Snad nam to obema klapne co nejdriv :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.5.22 09:12

@Caridina přesně v to jsem doufala…no už mě čeká jen poslední IUI, takže ten stres je čím dál větší. Ale tak snad se zadaří. Jak mně, tak tobě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
20.5.22 09:23

@Caridina MS dostat muze i s progesteronem. Ma hodne male davky. Nekdy progesteron MS drzi, nekdy ne. Ale pri malych davkach klidne prijit muze. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
20.5.22 09:26

Jestli mas ducha, tak muzes jeste zkusit navysit progesteron, treba na 2-0-2. Taky muzes zkusit jeste kopit v lekarne ASCORUTIN. Mel by pomahat na zastaveni krvaceni i v pripade tehotenstvi. Ale jestli tehotna nejsi a duch byl jen chybou testu, tak MS stejne nic nezastavi.

Ted ale ctu, ze uz jsi 15dpo. To spis uz prijde MS, 15 dpo, jeste kdyz to vis diky iui presne, by mel bejt uz alespon hezky viditelny duch. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.5.22 11:50

@DandátkoP je mi jasné, že moc šancí není. Ale s každým neúspěchem se smiřuje těžko a hlavně jsem netušila jak to funguje s tím, že uzrají dvě vajíčka zároveň. Tak teda asi zase nic a můžu doufat, že klapne to poslední IUI 😊 děkuji za zprávy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
20.5.22 12:36
@DandátkoP píše:
@Caridina MS dostat muze i s progesteronem. Ma hodne male davky. Nekdy progesteron MS drzi, nekdy ne. Ale pri malych davkach klidne prijit muze. :palec:

Jo ja vim. Ja to brala hodne obecne, nevyjadrila jsem se uplne presne :) ja beru 2 duphastony najednou a i tak to dostanu jeste pred vysazenim duphastonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat