Můžu otěhotnět? Cysta

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.5.22 20:31

Můžu otěhotnět? Cysta

Ahoj, s přítelem budeme mít za 2 měsíce svatbu. Teď se snažíme o miminko, začali jsme před necelým měsícem. Vím, že to ne vždy jde hned. Mám na jedné straně jen půlku vaječníku (kvůli cystě) a na druhé strasně už dlouho mám menší cystu. Na gynekologii mám dlouhou čekací dobu, už se těším až si o tom promluvím s doktorem, jdu tam za 3 týdny. Tak se chci zeptat, jestli je tady někdo, kdo měl cystu a třeba otěhotněl, jestli neměl problé
Nejradši bych si moc přála otěhotnět do svatby, být na svatbě těhotná jsem si vždy přála, ale vím že nic nejde hned ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.5.22 20:43

Ja dvakrat a celkem rychle. Poprve napoprve, podruhe do roka. Vedela jsem, ze cysty mam, ale po porodu se ukazalo, ze jedna mela cca 13cm a uskrtila mi vajecnik, druha cca 4cm. Zpusobovaly mi velike bolesti. Odstranili je laparoskopicky, od te doby pohoda - mimochodem menstruuji stejne pravidelne, predpokladam, ze i tehdy to tahnul ten jediny vajecnik.

• Citovat
  • Nahlásit
13405
19.5.22 21:02

Jo, cystu mi objevili behem prvniho tehotenstvi a behem druheho tam porad byla, takze u me nevadila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4336
19.5.22 21:17

No…i kdybys otěhotněla do termínu svatby, tak tsm rozhodně nebudeš čupr nevěsta s roztomilým pupkem, ale spíš tam budeš zvracet.. každopádně snažíte se kolik, 2, 3 týdny? To nemyslíš vážně, že to řešíš, vždyť jsi ještě neměla ani mít první „posnažící“ menstruaci. Uklidni se, užívejte si a ono to přijde. Ideálně po svatbě, protože ten začátek nebývá vždy dobrý, to by sis taky nemusela užít tu svatbu vůbec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14377
20.5.22 12:39

S cystou jsem otěhotněla, takže se hoď do klidu a chystej se na svatbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat