IVF - Elonva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petra999
Závislačka 2528 příspěvků 21.10.14 15:21
IVF - Elonva

Ahojda holky, chtěla jsem se vás zeptat, kdo jste stimuloval Elonvou - v jakým centru jste byly a kolik jste za tuto injekci platily (samoplátci). Díky

Reakce:
KajaZ
Povídálka 43 příspěvků 21.10.14 15:41

Ahoj, my jsme byli v Iscare letos v srpnu a stimulovala jsem Elonvou 150. Celkova cena injekce byla neco kolem 9000, ja jsem doplacela cca 2000 (uplne presne si nepamatuju a uctenku uz bohuzel nemam :zed: ) preju ti hodne stesi, at to vyjde :kytka: :hug:

lekarnicka28
Závislačka 4725 příspěvků 21.10.14 16:24

Jé ahoj Peti :) Pustili jste se zase do IVF? :) Písni do naší soukromky nebo do SZ, jak se máte a kde jste a tak :) Ráda tě vidím :hug:

petra999
Závislačka 2528 příspěvků 22.10.14 09:10

@KajaZ jé tak děkuju a můžu se ještě zeptat u jakého doktora jsi tam byla a jak jsi byla spokojená?
@lekarnicka28 no ahoj… tuhle jsem k vám do diskuze nakukovala, ale koukala jsem, že to tam moc nežije. Písla jsem Ti do SZ.

KajaZ
Povídálka 43 příspěvků 22.10.14 13:24

@petra999 ahojky :) nejvic jsem chodila k MUDr. Turkove, ale v Iscaru objednavaji podle toho, kdo je zrovna k dispozici. Kdyz mi na terminu nezalezelo, brala jsem Turkovou, ale kdyz jsem chodila behem stimulace na utz dle presnych dnu, byla jsem i u jinych doktoru. Prima je treba MUDr. Jarzembovska. Ja jsem byla spokojena moc, vsichni jsou mili, ochotni, usmevavi, vysvetli do detailu co potrebujes, nic neni problem atd… Nemuzem si na nic stezovat, super pristup :kytka: :dance:

lekarnicka28
Závislačka 4725 příspěvků 22.10.14 13:58

@petra999 jaký k vám, snad ke mně nebo k nám, ne? paní zakladatelko :lol:

petra999
Závislačka 2528 příspěvků 22.10.14 14:24

@KajaZ tak to jsi mě potěšila… fakt nad tím Iscarem dost přemýšlím…

KajaZ
Povídálka 43 příspěvků 22.10.14 14:28

@petra999 fakt muzu jen doporucit. Puvodne jsme chteli do Gennetu, ale na na doporuceni me gynekolozky jsme i za cenu dojizdeni zvolili prave Iscare a udelali jsme dobre. Jen diky tamnimu andrologovi nam pravdepodobne vyslo 1.ivf naprosto neuveritelne. v gennetu tenhle problem pry neresi vubec… Preju hodne stesti :hug:

Žaneta66
Závislačka 4472 příspěvků 22.10.14 21:30

@petra999 Ahojky já ji dnes dostala poprvé pře IVF, jsem z Ostravy a chodíme do Eurofertilu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >