Jack Russell teriér - krytí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 15.07.11 22:18
Jack russel terier - krytí

Ahoj holky,
chtěla bych vás poprosit o pomoc :-) Vím, že jste tady zkušené maminky, ale určitě se mezi vámi najdou i zkušené chovatelky psů.

Řešíme problém s naší fenkou. Má 3,5let a chtěli bychom ji nechat nakrýt. Dneska jsme byli poprvé za psem, ale ona se prostě nenechá ani očuchat. Hned vrčí a cení zuby (dělá to na každého psa).
Zítra za psem jedeme znovu, myslíte, že to bude lepší? Pokud by se nechtěla nechat, máme ji zkusit nějak přidržet nebo se na to vykašlat? Nebo máme zkusit ještě jiného psa? Tak do neděle (nejpozději v pondělí) by měla být nakrytá.
A poslední dotaz ohledně pejska - Nemáte nebo neznáte někoho z MS kraje, kdo by měl pejska ke krytí? Prohledala jsem net a nikoho jsem nenašla :-(
Naše fenka je bez PP, ale je čistokrevná.

Předem vám moc děkuji za rady :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.11 22:21

Ahoj,kolikaty den ma harani?

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 15.07.11 22:28

JAru včera jsme s ní byla na krvi a dneska mi říkala, že progesteron je 3,5 :nevim: a že by bylo dobré dneska nejpozději zítra a pak zase za 48hod.
Jinak by mohla být tak 8mý den. U ní to jde blbě poznat, protože se hodě čistí.

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.11 22:31

Majo,ovulace dochazi mezi 10 a cca 20 dnem harani a v tomto obdobi fenka k sobe pusti psa.Tak bych to zkousela od toho treba 12teho dne.

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.11 22:34

Ale je mozne,ze na sebe psa nepusti vubec,znam jich nekolik a pak majitele psum pomahali.K jinemu pejskovi bych nesla,s timhle se uz seznamila a je mozne,ze byla taky z prostredi vyjukana.Chodila bych s ni denne na navstevu k zenichovi a myslim si,ze to pujde samo :wink: .

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 15.07.11 22:34

Jaru to jo, ale já jsem právě nechávala dělat tu krev, aby jsme věděli :think: Teď mám z toho velkou hlavu.

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 15.07.11 22:36
Neprihlasena Jaruna píše:
Ale je mozne,ze na sebe psa nepusti vubec,znam jich nekolik a pak majitele psum pomahali.K jinemu pejskovi bych nesla,s timhle se uz seznamila a je mozne,ze byla taky z prostredi vyjukana.Chodila bych s ni denne na navstevu k zenichovi a myslim si,ze to pujde samo :wink: .

No ona právě z jiného prostředí moc vykulená nebyla. Spíše si chodila a čuchala a když jí chtěl chudák oňufat, tak po něm vyjela. No nevím jak tohle dopadne :think:

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.11 22:37

Chod tam dal,ted uz psa nemusis na rychlo sehnat a s timhle uz se zna.Treba proste zatim nechce,dela divadlo :lol: .

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.11 22:39

No tak dala bych ji cas,majitele treba jezdi k zenichovi par dni,nez fenka na sebe psa pusti.Nebo ji tam nechavaji na par dni.

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 15.07.11 22:39

Ona ho potvora dělá na každého psa! No jiného neseženu, protože tady žádný v okolí není (neznám nikoho) a nejsem ochotná s ní jet někam 100km, když vidím jak se chová :cert: :-D

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.11 22:41
M-a-j-a píše:
Ona ho potvora dělá na každého psa! No jiného neseženu, protože tady žádný v okolí není (neznám nikoho) a nejsem ochotná s ní jet někam 100km, když vidím jak se chová :cert: :-D

No prave,jet nekam,kde by to dopadlo stejne a dalsi den treba znovu,to by se mi taky nechtelo teda.Jak jsi tam s ni byla dlouho?Hrala si s nim?

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 15.07.11 22:44

Jaru byli jsme tam s ní hodinu a ona ho totálně ignorovala. PRostě si šla po svém a pes chodil za ní :-)

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 15.07.11 22:58

Ahoj, začni to zkoušet až tak desátý den hárání..do té doby to moc nemá cenu…psa na sebe stejně nepustí, lar to už tu psala Jaruna :wink:

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.11 23:07

Majo,pises,ze to mate zkusit dle krve zitra,potom az za 48hodin,to je 11den,pokud hara tech 8dni a neco na tom bude,ze k sobe fenka pusti psa az po 10tem dnu harani :wink: .Ona muze mit vysledek z krve dobry,ale proste to sama jeste nechce.Kazdopadne bych to nevzdavala,je jeste dost casu.Zkus ji podrbat na korene ocasu,pokud ocas zvedne a stoci do strany,je pripravena.Ale nemusi tomu tak byt,neni to zaruka,ze na sebe psa pusti.

monika82
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 15.07.11 23:45

:lol: ahoj, fenečka je uzasna :lol: . taky máme jednu doma. mám kamarádku a ta je z Olomouce a má dva JRT,, jsou hrubosrstí, ale jsou užasní :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >