Jak by to bylo s MD, RD - zkrácený úvazek?

21
25.6.16 17:46

Jak byto bylo,MD, RD?

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat.Od září 2015 jsem pracovala na dohodu, od bbřezna 2016 mám prác. smlouvu, zkr. uvazek a zajima me jak by to bbylo v pripade pokud bych teď otehotnela? mela bych nárok na mateřskou, rodicovskou? moc se v tom neorientuji. dekuji

Příspěvek upraven 25.06.16 v 19:16

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36504
25.6.16 18:35

TÉ? Co to je? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19078
25.6.16 19:12
@Burj Chalifa píše:
TÉ? Co to je? :think:

přece čaj ne? :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
25.6.16 19:14

@Burj Chalifa
Překlep mělo tam byt RD

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11197
25.6.16 19:16

Jé a já se těšila na diskusi o MDT.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
25.6.16 19:19

No proto!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
30.6.16 16:45

Poradi nekdo prosim?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat