Jak by to bylo s MD, RD - zkrácený úvazek?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
25.6.16 17:46
Jak byto bylo,MD, RD?
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat.Od září 2015 jsem pracovala na dohodu, od bbřezna 2016 mám prác. smlouvu, zkr. uvazek a zajima me jak by to bbylo v pripade pokud bych teď otehotnela? mela bych nárok na mateřskou, rodicovskou? moc se v tom neorientuji. dekuji
Příspěvek upraven 25.06.16 v 19:16
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma: