Jak byste oblékli 6denní miminko v tomhle vedru?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 12.06.19 07:59
Jak byste oblekli 6 denní miminko vtomhle vedru ?

Ahoj holky chci se zeptat jak byste oblekli miminko vtomhle vedru ven? A doma doma sem ho nechala jen v plynar když je silene vedro snad nevadí a ven přemýšlím zda jen bodycko krátké s ponozkami nebo oblekli byste jinak a doma muzu ho nechat vtomhle vedru jen v plynce? Je 6 dni stary :) dekuju za rady :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8675 příspěvků 12.06.19 08:01

@Nicooool5 body s krátkým, ponožky a pokud usne, tak přikryt bavlněnou plenkou. Jezdit spíše ve stínu

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 12.06.19 08:03
@Térouš píše:
@Nicooool5 body s krátkým, ponožky a pokud usne, tak přikryt bavlněnou plenkou. Jezdit spíše ve stínu

I doma mám dat radeji body? Skratkym prave sem ho nechala v plynce doma v postýlce zatím :grinning:

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 2272 příspěvků 2 inzeráty 12.06.19 08:03

Zalezi na něm. Starší syn byl doma Jen v krátkým bodycku i v lednu. Mladší byl zas naopak navlecenej. Dej třeba krátký body a ponožky, s sebou vem tepláky s mikinou nebo něco na zakrytí, zavinovačku.. A uvidíš, mimino kontroluj a oblikej a prikryvej dle potřeby.

Aduš8
Závislačka 4953 příspěvků 12.06.19 08:04

Pokud to není vyloženě nutné, tak bych s ním na sluníčko vůbec nevycházela. Jinak jen slabé body a ponožky a zajistit stín v kočárku.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53310 příspěvků 12.06.19 08:06

Podle toho jak vypadalo. Klidně nahý, kdyby bylo celý teplý. Ale naší byli 24 dní zmrzlici, takže jsem holku i vevedru balila celou do pliny jako zavinovačky, pod tím měla jen plinu na zadku.

stinga
Kelišová 7414 příspěvků 12.06.19 08:07
@Nicooool5 píše:
I doma mám dat radeji body? Skratkym prave sem ho nechala v plynce doma v postýlce zatím :grinning:

doma klidně jen v plínce, pokud by se ti zdálo, že je to málo, zakrýt plenou
zkus za krčkem, jestli je tam teplý, studený nebo zpocený

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 12.06.19 08:07

I doma byste daly radeji body s krátkým? Je teplý no ale ještě aby ne v tom vedru :zed:

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 12.06.19 08:08

Ven bych chodila jen rano a vecer. Oblekla bych body s krátkým a ponožky a přikryla tetraosuskou nebo plinkou. Hlavně moc nezakrývej ten kočár, pak vůbec nevetra a je v něm na padnuti.

Térouš
Echt Kelišová 8675 příspěvků 12.06.19 08:09

@Nicooool5 já vždy dávala aspoň body i doma

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19613 příspěvků 12.06.19 08:13

@Nicooool5
Oblékla bych lehké body, ponožky a přikrýt plenkou.
Namazat určitě aspoň 50, a ven chodit jen takhle ráno, a potom až večer, kdy není taková výheň.
Nebo na zahradu někam do stínu, nejlépe k vodě.

Kriss Tina
Extra třída :D 10851 příspěvků 12.06.19 08:22

Já dávám na doma aspoň body nebo tričko, ale já zas často dělám průvan a malej není v postýlce kde by byl chráněný mantinelem. :think: ven nechodit pokud to není nutné, určitě ne na sluníčko a pak zalezi jak má v kočáru no. Já když ho dám do kočáru a stáhnu střechu až dolu s větráním tak tam má příjemně. Když už ho nechám jenom v pleně nahého tak ho aspoň prikrejvam látkovou plenou aby neofouk. A kontrolovat jestli není na telicku moc horký nebo studený, podle toho oblict nebo svlict.

KKatka23
Echt Kelišová 9190 příspěvků 12.06.19 08:26

Pokud to není nezbytně nutné, tak bych nechodila s takovým prckem ven. Až navečer, třeba kolem šesté nejdřív nebo naopak brzo ráno. přes den bych byla doma. jinak bych oblíkla asi body s krátkým a přehodila přes nějk látkovou plenu přes nožky…

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 12.06.19 08:48

Body na doma jsem dávala… i ve vedrech, přeci jen se taky potí, body to lépe saje… na manipulaci je to lepší… beru to podle sebe, taky mám doma aspoň tilko a nechodím nahata… syn má skoro rok a má taky body s krátkým doma…

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 12.06.19 08:55

Dekuju holky body jsem radeji dala :smile:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama