Jak často kojíte?

206
21.12.04 23:37

Jak často kojíte?

Ahojky
Mám chlapečka Honzíka jsou mu 4,5 měsíce váží 7,5kg a měří 70cm :-) . Poslední týden vyžaduje kojení po 1 - 1,5hod. Dr mi říká, že když přibírá nemám si s tím lámat hlavu, ale nějak si nedovedu představit že by se chtěl baštit ještě častěji. Jak jste na tom vy?
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

220
21.12.04 23:39

Ahoj,
já jsem kojila taky tak nejak. Do 6 mesicu maximalne po 2 hodinach s vyjimkou prochazek, to vydrzel dyl. kazdej me strasil a ze to neni normalni, no a pak se chlapecek skoro sam v 9 mesicich odstavil.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
22.12.04 00:00

Ahojky !
Vážně si s tím hlavu nelam. Oni si řeknou sami kdy a kolik chtějí jíst. Mám 10 měsíčního chlapečka a kojím stále. Přečetla jsem o kojení hodně literatury a všude píší, že se mají děcka přikládat jak chtějí, třeba i po hodině. Teda v prvním půlroce. Akorát pak člověku připadá, že nedělá nic jiného než kojí. Ale ono to moc rychle utíká, tak proč si v klidu miminko neužívat. Pevné nervy !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
22.12.04 01:00

Ahojky,

já mám už druhého klučíka, teď devítiměsíčního a také kojíme jak se mu zachce, u toho prvního jsem to tak trochu řešila, jestli ho nebude bolet bříško a tak, ale u toho druhého na to už nezbývá tolik času :wink: . Navíc před týdnem malý vyplivl dudlíka, že už ho nechce, což jsem veeelmi ráda (první synek ho má doteď, má 2 a 4měs.), ale zato vyžaduje častěji aspoň podudlat (hlavně v noci :roll: ).

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
24.12.04 17:05

Moc děkuju holky už jsem myslela, že budu muset přikrmovat.H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
25.12.04 21:00

Ahoj, já kojím od narození do teď (5,5měs.) po 1,5-2 hodinách. V noci to bylo lepší -to první noční kojení bylo v rozmezí 5-8 hodin, ale teď poslední měsíc už jen 3-5 hodin. Občas v poslední době vydrží přes den i 2,5 hod, ale to je jen opravdu zřídka.První dítě bylo na frekvenci kojení lepší, ale zase v noci tolik nevydržel. Hold každé dítě je jiné.Každopádně si nestěžuji. Pro mne je nejdůležitější, že o mlíčko stále stojí a doufám, že ještě dlouho stát bude. První dítě jsem kojila do 2 let. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama