Jak často pláčete a proč?

349
26.2.21 17:17

Jak často pláčete a proč?

Tak mě napadlo - brečíte někdy a proč?

Někdo je plačka od přírody, stačí se špatně podívat, a už jsou slzy. Někdo je otrlý a nerozbrečí ho skoro nic.
Jak to máte vy?
Já si poplakala někdy loni u televizní reportáže o týraném zvířeti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1721
26.2.21 17:19

V podstatě vůbec, jen u tv zpráv mám chuť pokaždé brečet! :cert: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61359
26.2.21 17:21

Málokdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14248
26.2.21 17:22

@Karamba2020 Já většinou řvu u filmu :mrgreen: nebo když slyším o nějakém týrání dětí, zvířat..nedávno mi umřela kočička, tak to jsem probrečela celý leden a kus února :,( a nebo když mám o někoho velký strach..
Ale tak jinak asi není důvod, vše mi klape jak má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27692
26.2.21 17:22

Když màm chuť, tak řvu pořád :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16046
26.2.21 17:24

Málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20691
26.2.21 17:27

Spíš výjimečně. Od dob školkových besídek (tam jsem opravdu byla za plačku) mě rozbrečel příběh popálené holčičky a uspání našeho psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18084
26.2.21 17:28

Dřív vůbec…poslední dobou u čehokoliv…týraná zvířata vůbec nedávám, přepínám…taky se dojímám k slzám :mrgreen: no děs ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3821
26.2.21 17:29

Ted jsem brecela u knizky… jinak moc nebrecim. Jsem zadumana, zasmusila, ale nebrecim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 17:29

Občas u filmů, ale to musí být už fakt síla, třeba Schindlerův seznam… Myslím, že jsem brečela třeba tak u pěti, šesti filmů celkem (nepočítám opakované shlédnutí - u některých brečím pokaždé, i když to vidím už pošesté). U knížek častěji, ale taky ne u každé druhé. ;)

Jinak někdy u nějakého hodně dojemného loučení, třeba když jsem věděla, že jsem naposledy s dětmi na táboře.

Pak když se mi děje nějaká velká křivda - s tím se snažím bojovat a nedat to na sobě znát, ale nejde mi to. Naštěstí už se to dlouho nestalo.

A když se dozvím o smrti někoho blízkého, nebo pak na pohřbu… Dvakrát v životě i když jsem se dozvěděla o smrti někoho, koho jsem osobně neznala (můžeme říct „známé osobnosti“, ke které jsem ale cítila velký obdiv a to, že hrála v mém životě významnou roli).

Celkově to může být tak třeba dvakrát, třikrát za rok. :think:

Příspěvek upraven 26.02.21 v 18:23

• Citovat
  • Nahlásit
7495
26.2.21 17:32

Když kopnu bosou nohou do nábytku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18084
26.2.21 17:32

Syn je v cizině, už se sem nedostal skoro dva roky…takže vánoční reklama na Merci mě rozbrečí prostě pokaždé :cert: :mrgreen: to je moje jistota… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18084
26.2.21 17:33

@Cenarius tak brečíš? já teda nadávám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3652
26.2.21 17:34

@Karamba2020 včera jsem se vyděsila nad svým dojetím. Na HO mi celý den hraje TV hako kulisa a včera dopoledne jsem tam omylem měla puštěné Moje lásky, nebo jak se to jmenuje. No a když tam jedna porodila, přistihlsa jsem se, že bulím. A to jsem to ani nesledovala. Tak jsem začala přemýšlet, jestli už náhodou nesenilním, když mě rozbrečí i reality show :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3652
26.2.21 17:35
@Monchichik píše:
@Cenarius tak brečíš? já teda nadávám :mrgreen:

Já taky a dost sprostě. Prostě to bolí jako sviňa :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek