Jak často se tu rozčílíte?

Anonymní
5.10.20 17:15

Jak často se tu rozčílíte?

Krásný den :kytka: tak mě napadlo, když tu občas čtu nějaké diskuze a příspěvky. Pěkně se někdy naštvu nad něčím, stejně tak asi jako někdo další třeba nad mým názorem. Jsme lidi. Zajímalo by mě, jestli to máte taky tak a celkově vaše názory. anonym z toho důvodu, že nechci aby to bylo nějak ovlivněno. Někdo moje názory sdílí, někdo je proti, někdo už třeba jenom z toho principu, že jsme se u nějaké diskuze úplně nepohodli. Chci aby to bylo nezávislé na tom, jak kdo se tu pozná. Klidně pište pod anonymem :palec: :D

Příspěvek upraven 05.10.20 v 17:17

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.10.20 17:16

Ještě dodám, že to je jenom pro zajímavost a třeba pro legraci. Není to pro vyvolání hádek. Tak prosím to zkusme se nepohadat, ať nám třeba admin nemusí tu srandu smazat. :lol: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
5272
5.10.20 17:19

Presne takove zbytecne a tlachajici diskuze me zvedaji ze zidle! Ja bych te hnal klackem, to bys neco zazila!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 17:20

Neberu si to. Oni lidi mají x názorů. Nikdy nebudou všichni stejní jako ty. Za mě je důležitý to ustát a nezatáhnout ocas jenom proto že to nějaká Ukecanka řekla :mrgreen:
A hlavně se tady prostě každá diskuze zvrhne na něco jiného, vzniknou dva nebo více táborů a rýpá se přesto že to zakladatelka nechtěla :mrgreen: to už je pro mě klasické emimino :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2884
5.10.20 17:22

Kromě diskuzi o potratu mě nezvedne z židle nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 17:23

@Cenarius no vidíš, a proto se ptám. Co komu tady vadí a rozčiluje ho. Prostě mě jenom zajímá co tady nejvíc vede diskutující k tomu se pomalu do krve pohadat, když na to přijde :D já si zase myslím, že kvůli tomuhle tématu ze zvědavosti není potřeba mě hned hnát klackem, nic špatného a utocneho zde totiž není :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
137
5.10.20 17:26
@Cenarius píše:
Presne takove zbytecne a tlachajici diskuze me zvedaji ze zidle! Ja bych te hnal klackem, to bys neco zazila!
:lol: Docela drsný ne? Tady je to přesně o tom něco řešit.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
5.10.20 17:27

Nesnáším choleriky :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 17:28

Taky mě asi nejčastěji rozčílí diskuze typu „těhotná s milencem“ nebo „rok mě mlátí, ale spíme spolu“. Jedna věc je nezodpovědnost za vlastní život. Druhá věc je nezodpovědnost, pokud jde o život někoho jiného. Štve mě, kolik ženských je v tomhle vysloveně tupá a vypne mozek a dá nohy do praku před kýmkoliv.

Jo a ještě všechny ty diskuze s testy zcela sněhobílými nebo naopak s dálnicemi :P Ale to je už takový místní kolorit.

• Citovat
  • Nahlásit
1895

Mě dojímají diskuze s dotazem jsem těhotná? S fotkou jasně pozitivního testu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851

Mně vadí přehnané moralizování a potřeba kopnout si do někoho, kdo už je na tom i tak blbě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
5.10.20 17:31
@Julča001 píše:
Mně vadí přehnané moralizování a potřeba kopnout si do někoho, kdo už je na tom i tak blbě. :kytka:

Přesně!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 17:33

@Julča001 s tím souhlasím, také mi vadí, když někdo píše, že ho něco trápí a ostatní se do něj pustí jak slepice do flusu, že je to pitomec a řeší blbosti. Pro někoho to je třeba banalita, ale pro toho člověka to může být důležité. Každý asi bereme závažný problém jinou situaci.. Ovšem neříkám, že občas to je opravdu o hovn. e :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 17:37

Jo a taky mě ještě možná ani ne rozčiluje, ale spíš udivuje diskuse typu. Jsme spolu rok, jsem těhotná, nemáme peníze, je na mě hnusný a nevím co mám dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
851
5.10.20 17:38
@Anonymní píše:
@Julča001 s tím souhlasím, také mi vadí, když někdo píše, že ho něco trápí a ostatní se do něj pustí jak slepice do flusu, že je to pitomec a řeší blbosti. Pro někoho to je třeba banalita, ale pro toho člověka to může být důležité. Každý asi bereme závažný problém jinou situaci.. Ovšem neříkám, že občas to je opravdu o hovn. e :D :D

Nejenom, že řeší blbosti, ale i jaká je kráva blbá, třeba proto, že přivede dítě do nějaké blbé situace, i když to často ví sama moc dobře. Uznávám, že některé zakladatelky jsou vcelku případy, ale přece jen odsud potud…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama