Mlada se ženatým!

Anonymní
23.9.20 22:49

Mlada se ženatým!

Ahoj, vim, teď se na mě vyvalí smršť nenávisti a jaka jsem koza..je mi 18 čerstve, seznámila jsem se nedavno s muzem, který mi rekl, ze mu je 38(ve skutečnosti mu je asi 45 ale to jsem se dozvedela až po našem sexu) vedela jsem, ze má jedno maly dítě, ale vubec jsme se nebavili jestli je single nebo tak..bala jsem se ho na to zeptat, mesic jsme spolu randili až jsem se do nej zabouchla a vyspala.. pak jsem se od jeho kamarádů dozvedela, ze mu je mnohem vic a ze normálně žije se svoji ženou..vim, jsem hloupá a mám výčitky a vubec nechapu proč tohle chlapi dělají. Lituju toho :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.9.20 22:57

No a co. Taky sem v 18 spala se ženatým. Jednorázová. A upřímně. Bylo mi to v tom věku fuk :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7232
23.9.20 22:58

Taky nechápu, proč to dělají, co si potřebují dokázat. Vyprdni se na něj, tenhle panáček tě bude mít jen na zábavu, rozhodně máš na víc. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 23:01

@Petule030 no já se vubec divím ze mi ještě pise…jestli s nim nechci jet na dovolenou a tak.. já mu napsala ze to chci ukončit i když mě to boli..Fakt nevim co má v ty hlavě a hlavně by mě zajimalo jak to má doma s manželkou kdyz tohle děla..

• Citovat
  • Nahlásit
22237
23.9.20 23:01

Výčitky by měl mít on, ty nikoho nepodvadis. Najdi si někoho vekove blíž k sobě a nezadaneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22237
23.9.20 23:03
@Anonymní píše:
@Petule030 no já se vubec divím ze mi ještě pise…jestli s nim nechci jet na dovolenou a tak.. já mu napsala ze to chci ukončit i když mě to boli..Fakt nevim co má v ty hlavě a hlavně by mě zajimalo jak to má doma s manželkou kdyz tohle děla..
Čím víc se v tom budeš babrat a zajímat se proč a jak, tím dyl se v tom budeš placat. Blokni ho, neodepisuj a na dovolenou ať jede s manželkou. :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 23:06

@cilly uklidnila jsi mě..

• Citovat
  • Nahlásit
3896
23.9.20 23:10

Co vede 45ti letýho chlapa spát s 18nactkou? To je snad jasné. Krize středního věku, ego a únik z rodinného stereotypu. Poučení pro příště… Snaží se tě teď nahnat, dokud ještě dáš, víc v tom není. Ber to tak, že ten jenž spadl na morální dno, je tady on. Bez ohledu na to jak to má nebo nemá doma s manželkou, měl by si to vyřešit hlavně on. Pokud je nespokojený tak odejít a obšťastňovat jiné až pak. Nicméně prostě asi hledal jen vzrůšo, které jsi mu poskytla. Jen doufám, že jste měli kondom. Jdi dál je to blb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 23:14

@Martha03 meli..ano jdu dal, na já jsem taky blba ze jsem mu naletela

• Citovat
  • Nahlásit
3751
23.9.20 23:23

Nektery lidi jsou svin e. Ber to jako ponaučení do života… pozor na výběr partnera nejen prověřovat v začátku, ale aby to nebyl stejnej zmetek a nezahýbal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7232
23.9.20 23:33

Jak píše @cilly, čím víc budeš rozebírat, proč to dělá, jak to doma má a nemá, tím víc tě to bude bolet na srdci a možná i tím dýl bude trvat, než to v sobě uzavřeš a půjdeš dál. I kdybys po něm chtěla vysvětlení, řekne samé výmluvy a pohádky, jaký je to chudáček. Ale váš vztah budoucnost nemá. Zkus to brát jako uzavřenou kapitolu. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 23:39

@Petule030 dobre,cekala jsem hejty na mě, ale dekuju za fajn a urcite potřebné příspěvky :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
2259
23.9.20 23:53

Tak asi ti to zapomněl říct, že je ženatý :D
Kamarádka takhle chodila s jedním pánem a ten jí asi po 4 měsíční známosti řekl, že se o víkendu neuvidí, protože musí s manželkou na nákupy. Kamarádka na něj uhodila, že o tom že je ženatý vůbec neví :lol: a on jí řekl, že jí to asi na začátku zapomněl říct :lol:
Už je to asi 15 let, ale směje se tomu do dneška :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 23:56
  • Citovat
  • Nahlásit
8161
24.9.20 00:24
@Anonymní píše:
Ahoj, vim, teď se na mě vyvalí smršť nenávisti a jaka jsem koza..je mi 18 čerstve, seznámila jsem se nedavno s muzem, který mi rekl, ze mu je 38(ve skutečnosti mu je asi 45 ale to jsem se dozvedela až po našem sexu) vedela jsem, ze má jedno maly dítě, ale vubec jsme se nebavili jestli je single nebo tak..bala jsem se ho na to zeptat, mesic jsme spolu randili až jsem se do nej zabouchla a vyspala.. pak jsem se od jeho kamarádů dozvedela, ze mu je mnohem vic a ze normálně žije se svoji ženou..vim, jsem hloupá a mám výčitky a vubec nechapu proč tohle chlapi dělají. Lituju toho :,(

Tak se na toho postaršího strejdu vyprdni :nevim: Najdi si mladyho kluka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat