Jak čistit turborkartáč?

blabla123
27.4.16 15:52

Jak čistit turborkartáč?

Ahoj holky, nikdy jsem turbokartáč nepoužila :nevim:, tak se tedy ptám, jak ho čístíte? Mám dlouhé vlasy, takže se na ten kartáč namotaly. Jestli rozebrat a pouze vysypat, či rozebrat a umýt vodou. Děkuji za užitečné rady. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6529
27.4.16 22:39

@blabla123 Proč ho chceš čistit, když jsi ho nepoužila? ;) Asi by stálo sem doplnit, který vysavač vlastníš…
Já mám třebas Sencor SVC 1030-EUE2 a tam turbokartáč rozebrat prostě nejde. Jedině asi rozšroubovat :roll:. Takže je to vhodné akorát tak na chluby od zvířecích miláčků… Ale ve chvíli, kdy se mi tam namotaly vlasy, tak ho vyčistím jedině tak, že to projedu nůžkama a vytahám ručně, co to jde.
Nějak jsem celé nepochopila, na co mi je turbokartáč, který se nedá rozebrat. Asi soudruzi někde udělali chybu… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
blabla123
28.4.16 08:08
@Black Cat píše:
@blabla123 Proč ho chceš čistit, když jsi ho nepoužila? ;) Asi by stálo sem doplnit, který vysavač vlastníš…
Já mám třebas Sencor SVC 1030-EUE2 a tam turbokartáč rozebrat prostě nejde. Jedině asi rozšroubovat :roll:. Takže je to vhodné akorát tak na chluby od zvířecích miláčků… Ale ve chvíli, kdy se mi tam namotaly vlasy, tak ho vyčistím jedině tak, že to projedu nůžkama a vytahám ručně, co to jde.
Nějak jsem celé nepochopila, na co mi je turbokartáč, který se nedá rozebrat. Asi soudruzi někde udělali chybu… :cert:

Asi jsem to napsala nesrozumitelně. Včera jsem začla používat nový vysavač, také sencor a přesně jak píšete se mi na ten turbokartáč namotaly vlasy. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli se může čistit vodou, už jsem ho totiž rozebrala.
Je to sencor svc 8.

• Citovat
  • Nahlásit
1431
28.4.16 12:17

My máme sice jinou značku, ale turbokartáč rozebrat nejde, aspoň ne rozumě a to jsem řemeslník, takže si nemyslí, že by to byla jen má neschopnost. Ale naopak v tom podélném válci máme dvě dlouhé drážky, do které se mají nasadit nužky a pak stříhat. No a pak chlupy i vlasy se normálně vytáhnou. Musím to tak dělat co druhé vysávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat