Jak dlouho jste krvácely po potratu?

Anonymní
8.4.24 12:14

Jak dlouho jste krvácely po potratu?

Zdravím, v 17tt bylo zjištěno, že miminko je mrtvé, později mi byl pilulkou vyvolán potrat. Je to 2 týdny a stále krvácím, 3 dny už jsem měla “klid” a nyní už druhý den zase krev. Paní doktorka mi říkala, že by to nemělo přesáhnout 2 týdny. Jak dlouho jste krvácely vy?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6114
8.4.24 12:26

V 17tt potratová pilulka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2007
8.4.24 12:32

14 dni jsem krvacela pak to samo prestalo, pokud neprestane nastiv gynekologa a on te posle na vycisteni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.24 14:50

@Markéta188 ano, mohla jsem počkat než plod vyjde sám a nebo vyvolat porod.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
8.4.24 14:51

@Najmonova2626 děkuji za odpověď. Tak snad to brzy přestane, na vyčištění bych šla nerada :(

  • Citovat
  • Upravit
6114
8.4.24 20:20
@Anonymní píše: Více

Tak to je super!
Já myslela, že po 14tt už vás donutí rodit.
Kamarádce nedávno umřelo miminko v 16tt a o tomhle ji nikdo neřekl.
Bohužel musela vyvolávat porod, nakonec po 4 dnech sekce, protože se vůbec nerozjel, takže teď chudák musí minimálně rok čekat, než se může pokusit o další.
Moc mě mrzí ztráta a snad se rychle zadaří znova :srdce:

Edit: už jsem byla opravena.
Tak v případě porodu máš klasické 6N, kdy je krvácivost normální po celou tuto dobu. Já krvácela asi 5 týdnu s pauzami.

Příspěvek upraven 08.04.24 v 20:43

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3432
8.4.24 20:31
@Markéta188 píše: Více

Vždyť píše, vyvolat porod. Bohužel se v tomto stádiu těhotenství už musí rodit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6114
8.4.24 20:32
@Dadda8 píše: Více

Aha, pardon!
Já to pochopila jako potratovou pilulku.
Už chápu. Děkuji za ujasnění. Proto byla moje první otázka jestli potratová pilulka?
Pak jsem pochopila, že asi Jo.
Píše vyvolán potrat v úvodním příspěvku.

Jsem si ale říkala, že 12cm plod už by šel těžko přes potratovou pilulku.

Příspěvek upraven 08.04.24 v 20:37

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4126
8.4.24 20:37

Já si tedy myslím, že v takovém případě je v zásadě šestinedělí, takže krvácení může trvat klidně víc než 2 týdny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2007
8.4.24 22:54
@Anonymní píše: Více
neboj te urcite to nic neni :)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty