Jak dlouho po porodu jste nosily síťové kalhotky

Anonymní
13.9.25 20:07

Jak dlouho po porodu jste nosily síťové kalhotky

Čauky, jak dlouho po porodu jste nosily síťované poporodní kalhotky? Kdy jste si vzali normálně svoje klasické?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
125
13.9.25 20:13

Síťkovany jen v porodnici, ale hrozně mi vadily, tak hned jak jsem přijela domů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36212
13.9.25 20:27

3-4 dny. Doma už svoje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
13.9.25 20:32

Dlouho. Protože větrají, má smysl je nosit. Akorát se časem úplně rozplynuly jak pavučina :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.9.25 20:39

Na noc jsem je nosila tak dlouho, dokud jsem krvácela. Během dne jsem pak po příchodu domů z porodnice nosila normální.

  • Citovat
  • Upravit
16489
13.9.25 21:00

Nevim uz přesně, ale tak dva týdny určitě, možná i tri. Dokud to teklo více, tak ať to fakt větrá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14791
13.9.25 21:46

Cca 2 - 3 týdny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16996
13.9.25 22:29
@Anonymní píše: Více

Ahoj,

u první asi 3 dny (byla jem sešitá a hodně bolavá) a u druhé 24hodin. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18737
13.9.25 23:36

Mažu, odmítám krmit nějakého sitovaneho úchyláka :roll: dvě diskuze i kalhotkách během chvilky, no jasně :poblion:

Příspěvek upraven 14.09.25 v 05:24

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16384
14.9.25 00:47
@Anonymní píše: Více

Dobrá otázka. :palec:
No, možná budu některým připadat jako divná, ale nosila jsem je dokonce i několik let od porodu. Protože se mi osvědčily hlavně tou dobrou fixací, což při mé silné menstruaci byl vždycky celkem problém.
Takže, kdo je natom stejně, můžu opravdu doporučit. :pankac:
Vím, že to nevypadá zrovna dvakrát sexy, ale hlavně že to plní svůj účel a žádná velká nebo dlouhá křídla to kolikrát fakt nezachrání. :nevim:
A váš drahý protějšek, to taky těch pár dní přežije. :P :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11874
14.9.25 02:18

Po prvním asi týden ještě doma…tam jsem vice krvácela…a hlavně se mi pak ještě hodily při první MS po porodu…to byly doslova jatka :lol: 🤭 podruhé jsem přestala krvácet už v porodnici a pak už jsem spíš jen spinila, takže tam jsem hned vzala svoje a stačila mi běžná vložka, nemusela být ta velká poporodní…ale rodila jsem císařem a

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11130
14.9.25 13:49

U prvního docela dlouho. Měla jsem císaře, nebyly mi příjemný klasicky kalhotky a dost jsem krvacela celé šestinedělí. U druhého jsem je taky jeste po příchodu z porodnice měla, dokud jsem krvacela hodně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková