Jak docílit orgasmu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.4.21 20:16

Jak docílit orgasmu?

Ahoj holky, ženy :oops: mam partnera 5 let, a teprve před cca rokem jsem zažila svůj první orgasmus :potlesk: dřív jsem myslela že už je to to, ono..ale dokud jsem nezažila, nepoznala jsem :lol: zkrátka… Dosáhnu orgasmu jen když jsem já nahoře, nikdy né jinak.. :nevim: máte ňáké fígle, kdy si ten pocit dopřeju i při jiné poloze? Nebo jsem jen nemožná? :lol:
Klidně anonymně :oops: a neukamenujte mě, jsem mládě, 21let :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.4.21 20:18

Mám to stejně :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
801
12.4.21 20:28

Taky buď nahoře anebo sama rukou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19463
12.4.21 20:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ženy :oops: mam partnera 5 let, a teprve před cca rokem jsem zažila svůj první orgasmus :potlesk: dřív jsem myslela že už je to to, ono..ale dokud jsem nezažila, nepoznala jsem :lol: zkrátka… Dosáhnu orgasmu jen když jsem já nahoře, nikdy né jinak.. :nevim: máte ňáké fígle, kdy si ten pocit dopřeju i při jiné poloze? Nebo jsem jen nemožná? :lol:
Klidně anonymně :oops: a neukamenujte mě, jsem mládě, 21let :mrgreen:

Zkoušej, experimentuj. Každá holka to tam má prostě jinak zakřivený, no. Někdy stačí, když je to o půl centimetru šejdrem a už je to v kelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 20:32

Mám to stejně. A je mi taky 21 :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

Já pouze orálně nebo rukou. Vaginální orgasmus jsem nikdy neměla :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

Hele ja prvni orgasmus dosahla az ve skoro 30ti…mam dole proste neurologicky problem (mam problem diky tomu i s mocakem).. takze rukou, pusou, sprchou proste nic… jedine necim silne vibracnim. A idealne satisfyer pro2 :) diky boze za kluka co ma rad hracky a zkusil na me tohle (ale jinak byl ve vztahu totalne nepouzitelny)… jinak bych to asi nikdy nepoznala.

• Citovat
  • Nahlásit
67622
12.4.21 20:39

Buď ráda, že vůbec je.. Spousta žen ho nezazije vůbec. Jinak je to celkem běžné, že orgasmu můžeš dosáhnout jen v určité poloze, plus každé tělo je jiné, takže každému vyhovuje jiná poloha. Dej tomu čas, plus trénink dělá mistry.. Chce to prostě zkoušet :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 20:43

@martina.se potvrzuju, ja ze zacatku nedokazala jinak nez satisfyer na kliktoris a dildo do sebe a ted uz v pohode jen se satisfyerem a ani to tak dlouho netrva a ty kontrakce jsou silnejsi:)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 21:04

Při sexu teda taky jen když jsem nahoře. A jsem ráda, že nejsem jediná teda :D. Možná by to šlo i zezadu, ale to bych si musela pomoct a já mám zas psychický blok, stydím se :oops:.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 21:07
@Anonymní píše:
Při sexu teda taky jen když jsem nahoře. A jsem ráda, že nejsem jediná teda :D. Možná by to šlo i zezadu, ale to bych si musela pomoct a já mám zas psychický blok, stydím se :oops:.

Tak to mám úplně stejne :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
48
13.4.21 14:45

V poloze zezadu dráždit sama klitoris, nastavit se jak vyhovuje. jde to :-) vyzkoušet a nestydět se. chlapy to vzrušuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat