Partner mi nevolá

Anonymní
12.4.21 19:33

Partner mi nevolá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na váš názor o vztahu s přítelem, s kterým jsem necelé dva roky. První rok byl úplně skvělý, nikdy jsem se snad necítila lépe, poté jsem však odjela na Erasmus na jeden semestr a poté co jsem se vrátila bylo těžký k sobě najít zpět cestu. Myslela jsem si, že už je vše v pořádku, ale nepřijdu si ve vztahu šťastná. Přítel teď jezdí domů pouze na víkendy, v týdnu je v práci a nejezdí domů. Přes ten celý týden, co je pryč, se mi sice ozve, ale je to jen pár zpráv na Facebooku. Několikrát jsem ho prosila, aby mi přes týden volal, ať si najde na mě pár minut. Vždy mi slíbí, ze bude volat, ale zavolá maximálně jednou. Hrozně mě to trápí a furt čekám, kdy se ozve. Vždycky se snažím moje pocity a celkově problémy nějak řešit, on mi však skoro vždycky řekne, že řeším kraviny a že jsem hysterka.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
964
12.4.21 19:36

Myslím, že láska z jeho strany vyprchala. Když nejeví zájem, tak je to asi jasný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
31
12.4.21 19:36

Vypadá to, že jste se odcizili a on si zvykl na fungování bez tebe. :/ A když jsi byla na Erasmu, tak jste si psali a volali? A jaké jsou ty víkendy, kdy se vidíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26177
12.4.21 19:38

A proč mu někdy nezavoláš ty a čekáš jen až zavolá on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
12.4.21 19:43

Víkendový vztah je dlouhodobě peklo. Každý má svou domácnost, každý má svůj klid přes týden. Každý je v pátek vyšťavený z práce,… Každý si přes týden řeší své zájmy sám. Žádná dlouhodobá perspektiva,… Není o co stát, no. Něco podobného jsem pár let snášel. Koronakrize to dorazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24163
12.4.21 19:43

Odjela si na půl roku, překvapivě to vyprchalo, jen ti to ještě nechce přiznat. Já se přiznám, že na tyhle vztahy na dálku nevěřím. Jo, když po deseti letech manželství jeden odjede na tri měsíce na sluzebku, asi se to nesesype, ale po tak krátké známosti půlrok? :nevim:
Navíc i ted se vidíte jen o víkendech. Tohle nemá budoucnost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 19:44
@Ayo píše:
Vypadá to, že jste se odcizili a on si zvykl na fungování bez tebe. :/ A když jsi byla na Erasmu, tak jste si psali a volali? A jaké jsou ty víkendy, kdy se vidíte?

Ano, volali jsme si téměř každý den. Víkendy bývají celkem fajn, vždy se snažíme něco dělat. Nebo spis já se snažím většinou něco vymyslet a on vlastně většinou kývne. Každopádně vždy chce trávit jeden večer i s kamarády, což taky moc nechápu, že nechce večer trávit semnou, když se pak zase neuvidíme. Nevadí mi, když si někam zajde s klukama odpoledne, ale večer bych chtěla trávit s ním. Nebude to takhle na dlouhou, bude to trvat max dva měsíce. Proto si rikam, proč raději chce trávit večer s kamaradama, než semnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 19:46
@pikola píše:
A proč mu někdy nezavoláš ty a čekáš jen až zavolá on?

Když jsem mu občas zavolala, většinou mě odbyl, že nemá čas. Nechci, aby se cítil, že ho nenechám dýchat, proto čekám, až bude mít chuť a čas on

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
12.4.21 19:46
@Petr-33 píše:
Víkendový vztah je dlouhodobě peklo. Každý má svou domácnost, každý má svůj klid přes týden. Každý je v pátek vyšťavený z práce,… Každý si přes týden řeší své zájmy sám. Žádná dlouhodobá perspektiva,… Není o co stát, no. Něco podobného jsem pár let snášel. Koronakrize to dorazila.

Máš pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 19:47
@Mar__tanka1983 píše:
Odjela si na půl roku, překvapivě to vyprchalo, jen ti to ještě nechce přiznat. Já se přiznám, že na tyhle vztahy na dálku nevěřím. Jo, když po deseti letech manželství jeden odjede na tri měsíce na sluzebku, asi se to nesesype, ale po tak krátké známosti půlrok? :nevim:
Navíc i ted se vidíte jen o víkendech. Tohle nemá budoucnost…

Našel si práci, aby byl každý den doma. Jen ted dva měsíce bude pryč, protože tam někoho prý potřebovali, pak by měl být zase každý den doma. Takže na dlouho dobu to snad není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2386
12.4.21 19:49

Může v tom být jiná.. Prostě ochladl…
Můžeš zkusit mu sama nepsat a nevolat, pokud od něj nebude žádná snaha, je to marné a bude lepší jít o dům dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8139
12.4.21 19:51
@Anonym991100 píše:
Ano, volali jsme si téměř každý den. Víkendy bývají celkem fajn, vždy se snažíme něco dělat. Nebo spis já se snažím většinou něco vymyslet a on vlastně většinou kývne. Každopádně vždy chce trávit jeden večer i s kamarády, což taky moc nechápu, že nechce večer trávit semnou, když se pak zase neuvidíme. Nevadí mi, když si někam zajde s klukama odpoledne, ale večer bych chtěla trávit s ním. Nebude to takhle na dlouhou, bude to trvat max dva měsíce. Proto si rikam, proč raději chce trávit večer s kamaradama, než semnou.

Muzu byt uprimna? Na aktualni stav vaseho vztahu mi pripada prihodne rceni, ze kdyz jedes na mrtvem koni, je treba seskocit.
Nejak mi to cele postrada smysl. Byli jste po prilis kratke dobe prilis dlouho od sebe a nebyl cas si vytvorit z prvotniho okouzleni vztah. Jak to tak licis, on uz prilis zajmu neprojevuje, spis se veze a asi ceka, az to vysumi do ztracena.
Jsi ta, ktera je zamilovana vic a jsi tahounem vztahu. Jenze to je trochu malo, sama to v delsim casovem horizontu nezvladnes. Jste spolu relativne kratce, vztah by mel po takove dobe fungovat vicemene samospadem, bez zbytecnych problemu a predevsim bez reseni toho nejzasadnejsiho, ze on s tebou az tak moc byt nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 19:56
@ontarova.stara píše:
Muzu byt uprimna? Na aktualni stav vaseho vztahu mi pripada prihodne rceni, ze kdyz jedes na mrtvem koni, je treba seskocit.
Nejak mi to cele postrada smysl. Byli jste po prilis kratke dobe prilis dlouho od sebe a nebyl cas si vytvorit z prvotniho okouzleni vztah. Jak to tak licis, on uz prilis zajmu neprojevuje, spis se veze a asi ceka, az to vysumi do ztracena.
Jsi ta, ktera je zamilovana vic a jsi tahounem vztahu. Jenze to je trochu malo, sama to v delsim casovem horizontu nezvladnes. Jste spolu relativne kratce, vztah by mel po takove dobe fungovat vicemene samospadem, bez zbytecnych problemu a predevsim bez reseni toho nejzasadnejsiho, ze on s tebou az tak moc byt nechce.

Mám na to stejný pohled, jen si to asi nedokážu úplně přiznat. Někdy jsou ty vikendy ale tak fajn a přijde mi z jeho strany, že mu nejsem úplně jedno. Když jsem si minulý víkend začala balit věci, spustil na mě, že to takhle nechce, že mě pořád miluje. Jsem z toho už tak zmatená, ze vůbec nevím, co mám dělat a co si mám myslet. Hlavně nedokážu ze vztahu odejít, když jsme si nic zásadního neudělali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 20:02

@Anonym991100 Ty sis zacala balit veci? Vy spolu nebydlite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5376
12.4.21 20:03

Měla by si s ním taky vyrazit za kamaráčoftem. Kam vlastně chodějí? když je ta karanténa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat