Stravuje se váš partner zdravě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 22:23
Jak jí váš chlap?

Ahoj ženy, vím, že chlapa stejně nezměním, jen mě štve stravování mého přítele (25let). Ačkoliv denně cvičí, tak kašle na zdravou výživu. Respektive nejí zle věci, jen kašle na ovoce a zeleninu, zkrátka vlákninu. Dnes, co vím, neměl nic.
Snídaně : 2 proteinové jogurty
Oběd mel: steak a ryze
Svacina: kureci šunka, chléb
Večeře :masová roláda, pečene bataty (aspoň neco)
Teď tu pojida nějaké sladké

VIim, že to je lepší, než aby jedl Vlašák a rohlíky, jen mě štve, že si se mnou ani nedá tu zeleninu, kousek jablka, celozrnné výrobky. Bojkotuje to, že si pak dá tyčinku, co ma celá 15g vlákniny ????
Jak ji tvůj chlap?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 48400 příspěvků 21.03.19 22:26

Mnohem hur a jen 3× denne, 14 let.

Detsa
Extra třída :D 11896 příspěvků 21.03.19 22:27

To je ešte dobrý stravování, věř mi …
Já celý den nic nejim, občas si dam obed (tak 3× tydne) a pak se na noc nazeru - obvykle vším nezdravym.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 21.03.19 22:27

Je dospělý nutit ho nemůžeš. Znám pár lidí co prostě ovoce a zeleninu nejedí :nevim: Když do něj chceš dostat aspoň trochu tak mu ji naservíruj k večeři nebo obědu, to by mohl sníst když to bude mít nakrájené na talíři ne?

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 21.03.19 22:29

Můj chlap jedl hrozně. Smál se mi, že jsem si koupila třeba kefír, bran flakes. V práci třeba nejedl a když tam byl dlouho dostal pak hlad a koupil si dvě snickersky. PO večeři v hospodě byl schopen vyjíst kfc nebo mcd.
Pak ho i okolí začalo upozorňovat, že přibral. Zašel na krev a zjistil, že má špatný cholesterol i cukr - ve třiceti letech. To byl jeho hlavní motiv ke změně. Něco si nechal poradit i ode mě, ale největší slovo měl náš kolega výživový poradce a zároveň nabušený kulturista. Od té doby manžel totálně překopal jídelníček, dělám mu denně 4 krabičky do práce aby pravidelně jedl, zařadil do jídelníčku mmj. všechny ty věci, za které se mi dříve smál. Třeba podmáslí a branflakes si velmi oblíbil :-D
Už je to přes rok, zhubul 20kg a váhu si drží a hodnoty v krvi se mu zlepšily.

Příspěvek upraven 21.03.19 v 22:31

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2180 příspěvků 21.03.19 22:30

Můj jí, co mu naservíruju. :lol: Ale myslím, že to zbytečně moc prožíváš, nepřijde mi jeho stravování nijak hrozné, řekla bych, že v rámci ČR je rozhodně nad průměrem. Pokud by to pro tebe neznamenalo to, že po tobě vyžaduje vyvařovat dvojí jídlo, tak ať je po jeho a jí si tak. :nevim: Kdyby to byla vyloženě strava ohrožující jeho zdraví, byl obézní atd., tak bych klidně byla pro, se snažit ho ve stravě motivovat k nějaké změně, ale takhle mi to přijde v pohodě. :nevim:

Anna766
Hvězda diskuse 76561 příspěvků 21.03.19 22:36

Můj chlap ji strašně a neudělám s tím nic. Je dospělý a buzerovat ho nechci a nebudu. Miluje hrůzy jako tlačenka, prejty, uzený, špek a podobně. Já to nekupuju, ale on si to zdárně koupí i sám, šikula. A sám si to i sní. Já to nejím a dětem to taky nedávám. Ovoce a zeleninu u nás máme pravidelně, ale opět to jime jen já a deti. Když si jde vzít jednou za kvartál rajče, mandarinku a nebo banán, zpívájí andělé v nebi haleluja. K tomu kouří a kafuje. Když jsem mu někdy dřív vyhrožovala rakovinou plic nebo vysokým cholesterolem, jen mávl rukou. K tomu strašně sladí a mastí. :nevim:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 21.03.19 22:37

Buď v klidu. Rakovina tlustého střeva se objeví až za 20 let a to už ho snad zpracuješ. 8)

Je tlustej? Málo souloží? Nemá peníze? Podvádí tě?

Možná moc pečuješ. ;-)

Prof. Farnsworth
Kelišová 7127 příspěvků 21.03.19 22:39
@Průzkumník píše:
Buď v klidu. Rakovina tlustého střeva se objeví až za 20 let a to už ho snad zpracuješ. 8)

Možná moc pečuješ. ;-)

Ji s.re že si jí co chce, zatímco ona jen tu zeleninu a ovoce. :mrgreen:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 21.03.19 22:42
@Prof. Farnsworth píše:
Ji s.re že si jí co chce, zatímco ona jen tu zeleninu a ovoce. :mrgreen:

To mě nenapadlo. A jak na sviňu nepřibere ani deko. :mrgreen:

Michelle_M
Závislačka 2506 příspěvků 21.03.19 22:42

Můj teda té zeleniny sní celkem dost, asi i víc než já. často si dělá jednoduché saláty s octovou zálivkou, s kefírem nebo podmáslím. Okurky, rajčata, salát nebo čínské zelí, sní toho klidně celou mísu za odpoledne. Sladké skoro nejí, jen když upeču perník a jeho jediná sladká neřest jsou sušenky typu tatranky :D Ale stejně bych řekla, že se stravuje spíš nezdravě, hlavně uzenin jí na můj vkus hodně, ovoce vůbec, akorát v létě meloun. Kafe několikrát denně a cigarety bohužel též, ty už díky bohu aspoň omezil :nevim:

Aduš8
Závislačka 4127 příspěvků 21.03.19 22:44

To bys mu chtěla diktovat, co má jíst. Můžeš ho nasměrovat, ale to je tak vše. Můj muž jí zeleninu jen ve vařeném stavu a ovoce je,, línej "loupat. Jinak jí to, co připravím já :nevim: ale nikdy by mě nenapadlo ho chtít předělávat. Je to jeho volba.

Anna766
Hvězda diskuse 76561 příspěvků 21.03.19 22:44
@Průzkumník píše:

Možná moc pečuješ. ;-)

Jo, a až zdech…pardon zesne v pánu, tak se holka dozví, jak je to její vína, protože se málo o páníčka starala.

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 3321 příspěvků 21.03.19 22:47

No tak ještě tohle řešit tak se zvencnu, stačí že koriguju stravu dětem, ještě abych tak hlídala chlapa co jí 8o je dospělý ne, tak snadné asi ví co je pro něj dobré, můj chlap pomalu ani neví kde je kuchyň, takže sni co mu nachystám ale když prostě nechce rajče tak nad ním nebudu stát jak ve školce :roll: ty máš asi málo práce že? :lol: Pořiďte si děti ono tě to přejde :lol:

_.Emilyyy
Kecalka 359 příspěvků 21.03.19 22:58

Muj pritel jí v norme :D Jí ovoce, zdravé jidlo a ma vyvazenou stravu, chodi do fitka , a proto netrpi podvahou ani nadvahou:) a to jsem rada, protoze nemam rada u chlapu, takovy ty pivni bricha :lol: a jeste k tomu, kdyz jedi porad same mastne veci :zed:

Příspěvek upraven 21.03.19 v 23:33

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama