Reklama

Jak mluvit s manželem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 19:26
Jak mluvit s manželem?

Ahoj holky, příp. i pánové! 8)
Předem se omlouvám za anonym, ale je to pro mě dost citlivé téma, i když si možná řeknete, že o nic nejde, mě to docela trápí a kdyby měl někdo nejakou radu, jak na to, budu ráda. :kytka:

K věci, s mužem jsme spolu dlouho, skoro 15 let, máme, myslím, spokojený vztah, řekla bych, že jsme spolu šťastní. Máme děti, domácího mazlíčka, nemáme finanční problémy, řešíme “normální” věci, prostě žijeme vcelku fajn život. Čím déle jsme spolu, tím víc ho miluju a vážím si ho, za to jaký je a co pro naši rodinu dělá. :srdce:
Co mě ale trápí a nevím, jak s tím aspoň trošku pohnout je fakt, že nedokážu o pro mě důležitých vnitřních (např. citových) věcech mluvit. Dovedu je sepsat, ale ani přečíst je nezvládnu. :? Nejvíc mě to mrzí i třeba vůči manželovi, například, chtěla bych mu někdy říct, že třeba v téhle košili mu to hrozně sluší a že se těším až večer přijde, jak mu ji rozepnu… :oops: 8) :lol: :mrgreen: atp. ale na nic se nezmůžu a jen na něj koukám. :oops: A když se zeptá, co se děje, tak to zamluvím, že nic a mlčím a pak je mi líto, že jsem to neřekla, ale prostě to nejde. :nevim: Jako nějaké věci ze sebe dokážu v intimní chvilce vysoukat, ale moc mi to nejde. :oops: Chtěla bych být víc otevřená. Vím, že je to i o nastavení člověka a povaze a tak, ale přesto, neměl by někdo nějakou radu, prosím, aspoň jak nebo čím začít, jak na tom zapracovat? :kytka: Moc děkuji! :kytka: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 24.03.18 19:30

A co mu to treba napsat pres sms? Nebo nejaky messenger, pokud ho pouzivate? My si tak s manzelem posilame srdicka, pusinky apod., jako nejaci pubertaci :oops:

LaraA
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 24.03.18 19:34

Ja manzelovi verim a vim, ze mi muzu rict cokoliv a nebude se mi smat nebo si myslet, ze jsem na hlavu. Diky tomu nemam problem.
Jaka myslis, ze bude reakce, pokud reknes, co cities?

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 24.03.18 19:35

@cecetka
To občas udělám, taky si s mužem přes den pošlem “pár srdíček a tak”. :D :mrgreen: :kytka: Chtěla bych ale právě “zvýšit level komunikace”. :lol: :mrgreen: :palec: Prostě zkusit věci říkat, ne psát, někdy to není třeba o jedné větě a kdo to má pak číst. :oops: :lol: :mrgreen: Ale děkuji. :kytka:

Tak nevadi, bez anonymu, snad to tu nebude cist. :oops: :lol: :mrgreen:

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 24.03.18 19:39

@LaraA
A to my máme stejně, ale prostě to mám asi tak nastavené v hlavě a právě bych to chtěla změnit. :andel: :kytka:
Vím, že by se mi nesmál nebo tak. ;) Nevím proč to tak mám. :oops:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 24.03.18 19:40
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym, ale je to pro mě dost citlivé téma, i když si možná řeknete, že o nic nejde, mě to docela trápí a kdyby měl někdo nejakou radu, jak na to, budu ráda. :kytka:K věci, s mužem jsme spolu dlouho, skoro 15 let, máme, myslím, spokojený vztah, řekla bych, že jsme spolu šťastní. Máme děti, domácího mazlíčka, nemáme finanční problémy, řešíme “normální” věci, prostě žijeme vcelku fajn život. Čím déle jsme spolu, tím víc ho miluju a vážím si ho, za to jaký je a co pro naši rodinu dělá. :srdce:
Co mě ale trápí a nevím, jak s tím aspoň trošku pohnout je fakt, že nedokážu o pro mě důležitých vnitřních (např. citových) věcech mluvit. Dovedu je sepsat, ale ani přečíst je nezvládnu. :? Nejvíc mě to mrzí i třeba vůči manželovi, například, chtěla bych mu někdy říct, že třeba v téhle košili mu to hrozně sluší a že se těším až večer přijde, jak mu ji rozepnu… :oops: 8) :lol: :mrgreen: atp. ale na nic se nezmůžu a jen na něj koukám. :oops: A když se zeptá, co se děje, tak to zamluvím, že nic a mlčím a pak je mi líto, že jsem to neřekla, ale prostě to nejde. :nevim: Jako nějaké věci ze sebe dokážu v intimní chvilce vysoukat, ale moc mi to nejde. :oops: Chtěla bych být víc otevřená. Vím, že je to i o nastavení člověka a povaze a tak, ale přesto, neměl by někdo nějakou radu, prosím, aspoň jak nebo čím začít, jak na tom zapracovat? :kytka: Moc děkuji! :kytka: :mavam:

tak mu to dej přečíst..přesně toto..a nebo ho překvap a někam spolu jedte jen vy dva a tam… :srdce: :srdce: :srdce:

Evullka
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 6 inzerátů 24.03.18 19:43

@Mmmanka Mno, jste spolu už dost dlouho :D, ale vypadá to, že jste stydlivá jako na prvním rande. Tak se osmělte, je to Váš manžel nebo to nerikejte, ale v tom případě se nad nevyrknutym netrapte. Osobně to také neumím, neumím sdílet ani svá intimní přání, ale mně to nevadí. Umím s tím žít ;)

Detsa
Echt Kelišová 9968 příspěvků 24.03.18 19:45

Myslím si, že to máme každý nastavený v sobě kam jsme schopni dojít a nepřijde nám to trapné a znekliďnující. Taky mám tu hranici proklatě nízko :oops:. Jistým způsobem se to dá do nějaký hranice vytrénovat z mé zkušenosti. Začal bych mu to dávat najevo nejdříve písemně :kytka:. Ono se časem trochu odvážíš více, když budeš zvyšovat intenzitu. Uvidíš, jak bude reagovat a tím si schopna se dostat pak dál.

Jinak je moc příjemné číst si tady takový příběh, když jste spolu tolik let. Přeju Vám mnoho dalších spokojených let :andel:

Příspěvek upraven 24.03.18 v 19:49

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 24.03.18 19:46

@Evullka
Asi jo no, když mě se z něj i po těch letech prostě “podlamujou kolena” no. :oops: :lol: :mrgreen: :andel: Tak mi to osmělování moc nejde no. :mrgreen: Ale děkuji. :kytka:

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 24.03.18 19:50

@Detsa
Dekuji moc i za chválu, snad nám to vydrží i nadále, písemně to někdy zvládnu. :kytka: Tam jde zas o to, že muž zase nerad píše a raději mluví (já to mám opačně no :lol: :mrgreen: ). :mrgreen:

makynk
Povídálka 32 příspěvků 24.03.18 19:53

Tak se opij jen trochu a jakmile mu to budeš jednou takové věci říkat pak ti to půjde snaze protože poznáš že to není žádná věda

nostress
Extra třída :D 12912 příspěvků 24.03.18 20:02
@Mmmanka píše:
@Detsa
Dekuji moc i za chválu, snad nám to vydrží i nadále, písemně to někdy zvládnu. :kytka: Tam jde zas o to, že muž zase nerad píše a raději mluví (já to mám opačně no :lol: :mrgreen: ). :mrgreen:

Nic si z toho nedělej. Normálně mu napiš nějakou hezkou, eroticky laděnou sms-ku, jako třeba, „dneska ti to ohromně seklo v té nové košili, jsi mega sexy, nebo moc se na tebe těším, až mám z toho v břiše motýlky“,prostě fantazii se meze nekladou, a přidej k tomu pár smajlíků, a uvidíš, jak to váš vztah oživí. ;) A on ti taky někdy říká, že ti to třeba sluší?

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 24.03.18 20:03

@makynk
To bych asi byla pořád v lihu. :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Je ale pravda, že když si občas dáme skleničku vína, že si docela pokecáme. Na odbourávání zábran dobrý, ale nemůžu pít pokaždé, když mu chci něco “pro mě zásadního” sdělit. :mrgreen:

Venetia
Hvězda diskuse 35079 příspěvků 24.03.18 20:05
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym, ale je to pro mě dost citlivé téma, i když si možná řeknete, že o nic nejde, mě to docela trápí a kdyby měl někdo nejakou radu, jak na to, budu ráda. :kytka:K věci, s mužem jsme spolu dlouho, skoro 15 let, máme, myslím, spokojený vztah, řekla bych, že jsme spolu šťastní. Máme děti, domácího mazlíčka, nemáme finanční problémy, řešíme “normální” věci, prostě žijeme vcelku fajn život. Čím déle jsme spolu, tím víc ho miluju a vážím si ho, za to jaký je a co pro naši rodinu dělá. :srdce:
Co mě ale trápí a nevím, jak s tím aspoň trošku pohnout je fakt, že nedokážu o pro mě důležitých vnitřních (např. citových) věcech mluvit. Dovedu je sepsat, ale ani přečíst je nezvládnu. :? Nejvíc mě to mrzí i třeba vůči manželovi, například, chtěla bych mu někdy říct, že třeba v téhle košili mu to hrozně sluší a že se těším až večer přijde, jak mu ji rozepnu… :oops: 8) :lol: :mrgreen: atp. ale na nic se nezmůžu a jen na něj koukám. :oops: A když se zeptá, co se děje, tak to zamluvím, že nic a mlčím a pak je mi líto, že jsem to neřekla, ale prostě to nejde. :nevim: Jako nějaké věci ze sebe dokážu v intimní chvilce vysoukat, ale moc mi to nejde. :oops: Chtěla bych být víc otevřená. Vím, že je to i o nastavení člověka a povaze a tak, ale přesto, neměl by někdo nějakou radu, prosím, aspoň jak nebo čím začít, jak na tom zapracovat? :kytka: Moc děkuji! :kytka: :mavam:

myslim, ze jsi na tom jeste dobre, ze to dokazes aspon v tech intimnich chvilich..ja to mam zase opacne

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 24.03.18 20:07

@nostress
Děkuji moc. ;) :kytka: No, ona teď není úplně příležitost vzít si “model”, co má rád, je “kostýmkový” typ a já teď do práce nechodím, ale donese mi třeba čokoládu, uklidí kuchyň, uvaří, řekne mi, že mě miluje atp. :srdce: 8) ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama