Reklama

Jak na masáž prostaty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 12:48
jak na masáž prostaty

Ahoj, snad nikoho nepohorším, ale ráda bych se zeptala, zda někdo praktikujete a máte nějaké rady a návody jak na to :oops: Moc děkuji a omlouvám se za anonym, ale dost se stydím :mavam:

Reklama

Reakce:

Klopotkova
Kelišová 7239 příspěvků 16.08.18 13:04

Tady pobouříš už jen tím, že se ptáš jako anonym nebo nedej Bože, kdyby ses ptala jako nováček, to by Ti tady místní expertky hned napsaly, že jsi úchylní troll. :lol: :andel:
Nicméně k věci - přítel na masáž prostaty moc není, ale zkoušela jsem to, hodně mužů to má rádo, návod Ti přesný nedám, to si prostě musíš „osahat“ :pankac: , zezačátku doporučuji dát muži do zadečku prst, anální kolík, anální korále, poté přidat určitě jazyk, můžeš i dovnitř a obstarat si připínák, garantuji Ti, že pokud má rád pánský anální sex, tak bude do pár minut explodovat. :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 13:17

Ja teda raději anonymně, jsem až moc profláklá a tohle nikdo veřejně vědět nemusí :mrgreen:

Partner to chtěl zkusit, vždy ho to lákalo - rady a typy jak na to, poprvé určitě s lubrikantem a pozor na oste nehty :mrgreen: ať se parner uvolní a fajn je to napoprvé ve sprše, zjistila jsem, že chlapi poprvé strašně stresují „Co kdyby“ :mrgreen: když je partner na zádech a ty máš prst bríškem prstu nahoru, tak po pár cm nahmatáš radoby „bulku“, tak to je to místečko ;) Jinak my začínaly s prstem a orálním sexem, udajně nejlepší orgasmus jeho života, další jsme zkusili anální kolík a teď už jsme kolikrát u připínáku ((pro mé potěšení oboustranný a vibrující, takže zároveň neskutečně draždí i mě :oops: :mrgreen: )

Hlavně musí být partner uvolněný, když jsme to zkoušeli poprvé, tak byl strašně upnutý, nervozní, stydlivý, hlavně se bál, abych nebyla „špinavá“… samořejmě nebyla, ale díky stresu si to tak moc neužil, takže jsme s tím pokračovali ve sprse, aby se uvolnil lépe a hned to bylo lepší :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 15:49
@Anonymní píše:
Ahoj, snad nikoho nepohorším, ale ráda bych se zeptala, zda někdo praktikujete a máte nějaké rady a návody jak na to :oops: Moc děkuji a omlouvám se za anonym, ale dost se stydím :mavam:

hodne gelu a tak nejak prirozene zacit jednim prstem, pak pridat dva a hledat takovy to misto…ja bych to posala jako orech, proste tvdsi misto tam a imho jestli se to priteli bude libit tak celkem rychle nasmeruju kde presne a jak silne tlacit a hladit :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama