Reklama

Nevěra - půl roku mě podvádí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 14:07
Nevěra- Půl roku mě podvádí

Ahojky holky,
Prosim o radu jsem zoufala. Zjistila jsem manzelovi neveru, ktera trvala pul roku.Bylo to s kolegyni z prace, hned jsem na nej zatlacila a pry se sni rozesel-ale nevim jestli tomu mohu verit.Mame spolu 17 mesicni holcicku. Holky mam mu odpustit? Vim ze je chyba i na me strane, jelikoz jsem se venovala hlavne dceri a snaze mit spolu dalsi dite(byla jsem posedla-chtela jsem druhe dite) Manzel semnou spal normalne a chodil semnou i do CAR. Hrozne to boli, byl na me vzdy hodny. Nevim co delat. Vcera jsem ho vyhodila z domu a dnes volal ze vecer prijde si promluvit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19067 příspěvků 15.08.18 14:10

Tak si promluvte a uvidíš. My s vámi nebydlíme, sama musíš vědět jak to mezi vámi je a jestli to překousnete

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 15.08.18 14:11

Prostě má jenom větší potřebu sexu, než ty, a je od tebe nanejvýš sobecké, nedopřát mu z času na čas nějaký ten románek ;) teď se to řeší o diskuzi vedle, tak si můžeš počíst, jak se zlepšit do budoucna

divine woman
Echt Kelišová 8420 příspěvků 15.08.18 14:11

Vychladni a řeš problém s klidnou hlavou. Proč se ženeš do druhého dítěte tak brzy? A soustředění se pouze na dítě neberou chlapi úplně dobře.

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 15.08.18 14:14

Dokážu pochopit, že jsi ho mohla něčím „štvát“ nebo odradit, když jsi se stala posedlou po druhém dítěti. Ale promluvit si s tebou měl už dřív a říct, zda a co mu vadí, ale když s tebou chodil do CAR, tak o to hnusnější mi ta nevěra přijde :roll: Já bych mu to tedy neodpustila. Je to opravdu podlé a pěkně hnusné. Zajímalo by mě, co ty chlapy hrozně často vede k nevěře kolem 1 roku dítěte?! Nicméně, promluvit si můžete a stejně vše záleží na tobě, zda odpustíš nebo ne. Přeji pevné nervy :kytka:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 15.08.18 14:15

Bohužel se to občas stává, žena se úmorně honí za snahou mít prcka a muž má známost bokem. Někdo čistě kvůli sexu, někdo je zase otráven/vystresován z honbou za potomkem. Máte malé dítě, být samoživitelka by byla velká řehole, zkuste si promluvit a uvidíš.
Hlavně se zkus řídit rozumem a jednat pokud možno s chladnout hlavou. Takhle to zní, že ho máš stále ráda, možná by to stálo za zkoušku dát vztahu ještě šanci. Opustit ho můžeš vždycky.

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 15.08.18 14:18
@Michal1986 píše:
Prostě má jenom větší potřebu sexu, než ty, a je od tebe nanejvýš sobecké, nedopřát mu z času na čas nějaký ten románek ;) teď se to řeší o diskuzi vedle, tak si můžeš počíst, jak se zlepšit do budoucna

To jako vážně si žena, která má doma rok a půl malé dítě, má domluvit sama sobě a povolit manželovi sem tam románek? To je hardcore. Tak pokud manžel nedokáže udržet své vybavení v kalhotech a potřebuje ho prezentovat většímu publiku, tak by měl jako správný chlap ukončit manželství, postavit se k tomu jako chlap a zajistit ženu i dítě a odejít.
To už se sebou vážně máme nechat naprosto orat, jo, já vím, jsou přeci i národy, kde je mnohoženství. Ovšem také tam bují pohlavní nemoci.

Nevěru nedokáži tolerovat (dlouhodobou, nad nějakým tím ulítnutím bych aspoň přemýšlela a nechala si to vysvětlit). Nepochopím ženu, která si do kalhotek pustí ženatého chlapa s tím, že to je bokovka a nepochopím muže, který má doma ženu a dítě a potřebuje si dokazovat, že ještě je sexuálně schopný i jinde než doma v posteli.

Nechala bych si udělat testy na pohlavní nemoci a donutila bych k tomu i manžela - pokud bych měla myšlenky na to pokračovat dál v manželství.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26438 příspěvků 15.08.18 14:20

Máš dvě možnosti

1. ukončit to
  2. dát tomu ještě šanci

To je pade na pade… hoď si mincí :pankac:

Už jen z toho důvodu, že když tu minci vyhodíš do vzduchu, v tu chvíli budeš vědět co chceš aby ti padlo :kytka:

Hodně štěstí :kytka:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18289 příspěvků 15.08.18 14:22

On to s ženskou posedlou plozením taky není žádný med.

david85lbc
Stálice 78 příspěvků 15.08.18 14:22

Příjde mě, že dcera, pak co nejdříve otěhotnět a někde hodně hodně v dálce tvůj muž.. tak se mu ani nedivím. Ale třeba se pletu a dostával pochopení a lásku místo já chci a já potřebuji a ty se postarej.

Evelýna 1
Kecalka 333 příspěvků 6 inzerátů 15.08.18 14:23

Já bych nevěru neopustila. Je to pro mě ta největší zrada a už bych nemohla tomu druhému věřit.
Navíc mít doma 17m dítě a snažit se o druhé a on přitom půl roku podvádí??? To není žádný jednorázový úlet, ale normální sviňárna.
V mém případě by chlap nestačil počitat schody :pocitac:

Lea L
Kecalka 322 příspěvků 15.08.18 14:27

Hlavni otazka je, jestli mu to dokazete odpustit. Ale to znamena byt hluboce presvedcena o tom, ze na to za nejaky cas nebudete porad myslet, nebudete ho neustale podezirat, zkusite mu znovu verit..nebudete mu to za rok porad predhazovat atd. Tohle podle me maloktera, ktera o nevere vi, opravdu dokaze. A pokud uz ted vite, ze to nedate, asi nema cenu vubec nic zachranovat. Vy sama se znate nejlip..pokud verite, ze to date..muzete to alespon zkusit.. ne ze bych s neverou souhlasila..ale situace a pohnutky jsou ruzne..a druha sance se obcas vyplaci..

tininas
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 15.08.18 14:28
@Anonymní píše:
Ahojky holky,
Prosim o radu jsem zoufala. Zjistila jsem manzelovi neveru, ktera trvala pul roku.Bylo to s kolegyni z prace, hned jsem na nej zatlacila a pry se sni rozesel-ale nevim jestli tomu mohu verit.Mame spolu 17 mesicni holcicku. Holky mam mu odpustit? Vim ze je chyba i na me strane, jelikoz jsem se venovala hlavne dceri a snaze mit spolu dalsi dite(byla jsem posedla-chtela jsem druhe dite) Manzel semnou spal normalne a chodil semnou i do CAR. Hrozne to boli, byl na me vzdy hodny. Nevim co delat. Vcera jsem ho vyhodila z domu a dnes volal ze vecer prijde si promluvit.

Takže za:

a/ není to Tvá chyba - vycházím z věty

Vim ze je chyba i na me strane, jelikoz jsem se venovala hlavne dceri a snaze mit spolu dalsi dite(byla jsem posedla-chtela jsem druhe dite)

• ty ses chovala jako normální partnerka ve vztahu - podělal to on!

b/ podvedl Tě už před tím?

Pokud NE - dej mu ještě šanci. Může být fakt jen totální mimoň, který si chtěl jen něco vyzkoušet. Byl to ten klasický špatný krok, kterých chlapi nadělají kilometry.

Pokud ANO - bude lepší to skončit. Je to nenapravitelný sukničkář, se kterým se budeš jen trápit.

Monchichik
Závislačka 4710 příspěvků 15.08.18 14:31

@Michal1986 To myslíš vážně nebo se jen snažíš rozpoutat vášnivou diskuzi? :think:

terkane
Povídálka 32 příspěvků 15.08.18 14:35

Udelal to porve, ale kdybych na to neprisla pokracuje to dal.Jak ted mam verit tomu ze kdyz v v praci neni sni, kdyz je to jeho kolegyne.Byl sni i na dovolene a me rekl ze je na sluzebce.Nechci brat dceri tatu,ale zaroven nevim zda zvladnu odpustit..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >