A kdo bude tatínek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 07:50
A kdo bude tatínek?

Ahoj. Dost pochybuji, že zde bude víc dam, které se setkaly se stejnou otázkou, ale třeba mi někdo poradí a hned mě nezavrhne jako nějakou lehkou holku a blbku. :nevim:
Byla jsem s přítelem 2,5 roku, ale už nějakou dobu jsem se bavila s jedním kamarádem, který mě chtěl, ale já ho brala jen jako kamaráda. Ale citum neporucim a po nějaké době jsem si začala pripoustet, ze k němu nejspíš něco cítím. Nechtěla jsem si to připustit úplně a ani opustit přítele, tak jsem s nim přerušila kontakt. Ale když jsme měli s přítelem takové horší období, tak jsem se s nim zase začala vídat a víc si uvědomovat, že je mi s nim moc dobře a nejspíš jsem se celou dobu bránila něčemu, co by mi do života přineslo samé pozitivní věci. Jen mi ještě chvíli trvalo než jsem dokázala s přítelem vztah uzavřít, takže když jsem se s nim rozchazela, tak jsem už moc dobře věděla, co chci a začala chodit s tím druhým klukem, protože už bylo vše dost jasné po té docela dlouhé době, co jsme se znali.. (snad je to aspoň trošku přijatelné a normální vysvětlení toho proč jsem se s někým rozešla a nebyla minimálně další půl rok sama. :think: )
No a protože podle těch různých kalkulaček a podobných věcí na internetu je 5 možných dní otěhotnění, tak jsem v pasti, protože těch 5 dní zrovna vyšlo na dny mého rozchodu a začátku… Je pravda, že někde na nějaké té stránce na internetu určí z těch 5 dní, kdy byly plodné dny 1 den, kdy je největší pravděpodobnost, že je to ten osudný den. A to jsem byla samozřejmě jen s tím jedním. Ale je tam i den, kdy jsem byla ještě s tím druhým a ostatní dny jsem byla úplně sama. Vzhledem k těm dnům, co jsme dělali a jak to vypadalo jsem si víceméně jistá, který z nich to je. Ale čím víc jsem těhotná, tím víc se toho všeho bojím. Test z plodové vody nechci a test krve jsem našla jen opravdu drahý, takže ho můžu dělat až po porodu a to mě zase mrzí, že při porodu nemůžu nahlásit otce a příjmení? Asi moje… stalo se to některé? Řeknete mi k tomu něco, prosím? Vlastně asi ani nevím jakou mám představu o tom, co bych chtěla číst…jen doufám, že mi všechny nenapíšete, že jsem jen úplně blbá a tečka. Sama si nemyslím, že bych udělala něco tak hrozného, ale situace je to ve výsledku deprimujici a nikdy by mě nenapadlo, že bych se v takové situaci ocitla. Vždy jsem nechapala, jak nemůžou slečny vědět s kým mají dítě, protože tohle přece holka má vědět, když teda nespala v jeden den s 3 kluky. A hle, ačkoli jsem nic takového neudělala, tak jsem se ocitla v situaci, kdy nevím a přijdu si za to hrozně. Ale na miminko se těším a na potrat jsem jit nemohla, nepřijde mi to správné.. :/ co si tedy myslíte? :zed: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Ivčis
Závislačka 3974 příspěvků 15.08.18 07:54

Nemyslím si nic, jen nechápu proč si se nechránila když si něco končila a zároveň začínala.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 15.08.18 07:58

No a jak se k tomu staví možní tatínci? S tím druhým teď jsi? Neumím si představit chlapa, který by byl nadšený z toho, že partnerka otěhotněla při první souloži, aniž by ji poznal a trošku získal přesvědčení, že s touhle by rád šel životem a měl s ní děti. Jestli je tvůj největší problém to, že nemůžeš říct v porodnici otce, tak to máš docela dobré. Já bych měla víc otázek a strach spíš z otázek, které se objeví časem.

Hadrnozka
Kecalka 108 příspěvků 15.08.18 07:58

Mně nejde do hlavy jedna věc. Jak můžeš spát s někým, s kým víš, že už nechceš být? A pokud víš, že máš plodný dny, proč nepoužiješ aspoň kondom? Ohledně toho, kdo je otec… Neporadim ti, odpověděla sis sama. Spermie přežívají 5 dní, takže holt pokud chceš znát pravdu, musíš nějakou cestou podstoupit test. A pak dopsat tatínka zpětně.

awesomeone
Kecalka 145 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 08:07

Nebudu komentovat situaci, jen se vyjádřím ke jménu ditete. . . Nechápu ženy, které dávají dítěti jméno po otci! Ty to dítě porodis, tak ať nese Tvé jméno a pokud chce chlap, aby se jmenovalo po něm, tak ať si Tě vezme. Kdyby Te, nedej boze, opustil, zůstaneš sama s dítětem jeho jména? A co když budeš mit další dítě s někým jiným? Bude se zase jmenovat po otci? To už pak máš 3 členy rodiny a každý jiné příjmení. Vysvetluj to pak tem dětem. . . Jo, je to dneska vcelku normální, ale ja bych to tak nechtěla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 08:10

No, vždy jsem měla problém se od bývalého přítele odpoutat. I když na mě nebyl hodný, tak jsem se k němu nakonec vždy vrátila. Nevím, vždy mě nějak přiměl, abych si nakonec stejně řekla, že to bez něj asi nejde. Vždy mě získal zpět. Vždy jsem se mu ve všem snažila vyjít vstříc a nemohla ho nechat “na holičkách”. I když mi bylo dobře s někým jiným, tak jsem nevěděla, jak z tohohle pryč. Spoustu dobrých věci jsem absolutně zazdila jen pro tento vztah a vážně těžko říct proč.. sama jsem tomu moc nerozuměla. S tím druhým jsem se znala už vážně dlouho, takže jsme věděli jací jsme, měli jsme spolu spoustu zážitku, společně straveneho času a poznávání se.. Každopádně bývalý přítel to vzal tak, že doufá, že bude dítě jeho a i kdyby ne, chce mi pomoct, ale rád děti. Druhý má spíš rád svobodu a chtěl, bych šla na potrat, takže asi tak… celé se časem dost zamotalo, změnili se názory a tak dále. :nevim:

PaníBovaryová
Závislačka 4259 příspěvků 15.08.18 08:11

No tak jako co si mame myslet? Proc spis s nekym, s kym se rozchazis? A to jako mu reknes - hele, sice jsem se s tebou rozesla, ale jsem ted tehotna - huraa! ? Budes muset udela testy paternity

vertunka
Závislačka 4738 příspěvků 15.08.18 08:11

Ja bych to neřešila, nezkoumala a normálně bych za otce označila nynějšího partnera. Ale celé mi to přijde jako troll. Jako kdo se takhle zachová? Že chrápe s dvěma chlapama najednou, bez ochrany? S tím jedním ještě v rámci rozchodu :nevim:. A to s tím druhým jste si teda opravdu pospíšili, chodíte spolu tejden i s cestou a už je mimino na cestě. No jasně.

rozand
Závislačka 3482 příspěvků 15.08.18 08:12

Kalkulačka na netu není v tvém těle, takže nemusí odpovídat vůbec. Musíš prostě počkat. Příjmení dej rozhodně svoje 8o, vždyť jste spolu chvíli.

Mart81
Závislačka 3449 příspěvků 15.08.18 08:15

Na to, že jste bez ochrany souložila se dvěma různými muži během několika dní, to popisujete dost cudně a neurčitě.

1. Ví váš bývalý přítel o tom, že jste se ještě v průběhu vašeho vztahu scházela i s tím kamarádem? Nebo jste mu ta setkání tajila a dělala je za jeho zády?
2. S tím kamarádem jste teď spolu?
3. Ví ten váš kamarád, kdy jste naposledy spala se svým přítelem nebo se domnívá, že jste to sexuálně ukončili třeba měsíc, dva měsíce předtím?
4. Když jste se předtím scházela s tím kamarádem v průběhu vašeho vztahu, tak jste spolu někdy i spali? Nebo jste s tím kamarádem (pokud to bylo s ním) otěhotněla hned při první souloži?
5. Ví váš bývalý přítel, že jste těhotná? A že teoreticky může být otec? Jak se k tomu staví?
6. Ví váš kamarád (snad současný přítel), že jste těhotná? A že teoreticky může být otec? Jak se k tomu staví?
7. Ten jeden den, kdy je největší pravděpodobnost jste měla nechráněný pohlavní styk s kterým z nich?

Příspěvek upraven 15.08.18 v 08:16

jahuhudka
Extra třída :D 11306 příspěvků 15.08.18 08:15

Ja nechapu ze jeden vztah koncis ,druhy teprve zacinas a ani u jednoho se nechranis 8o
To je terno cekat dite at s nekym s kym koncim ,nebo s nekym koho jeste ani neznam 8o

awesomeone
Kecalka 145 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 08:18

@vertunka no, nic není nemozne. Znám holku, která měla pritele několik let, rozešli se, odstěhovala se. Našla si kluka, expritel ji začal psát, vratili se k sobe a hle, otěhotněla podobne jak zakladatelka :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 08:19

@awesomeone no, tohle je asi pravda, ale…proč po otci? No, nelibi se mi moje příjmení a tak ho asi ani nemám moc potřebu dávat dál, ale je pravda, ze být matka s jedním příjmením a mít dítě s druhym a přitom s nim být třeba sama je asi na prd i v pohledu školka, škola a tak. A mít potom dvě děti a každé se bude jmenovat jinak? Taky asi divný, ale občas to tak je, no.. Nějak to mám v hlavě, ze když už se nejmenují rodiče stejně, tak po otci, ani nevím proč.. asi jsem na to tak zvykla. Potom je ještě možnost se nechat přejmenovat po otci s tím, ze důvod je proste to, ze spolu máme dítě a chci se jmenovat stejně jako to dítě.. otázka zase je, jak divné je mít něčí příjmení a potom s nim nebýt.. Ale to asi na začátku většina neví, že..když se národi dítě, tak si asi všichni mysli, ze spolu proste budou.. ale jo, dam svoje příjemní.

jannina1
Závislačka 4189 příspěvků 15.08.18 08:19
@rozand píše:
Kalkulačka na netu není v tvém těle, takže nemusí odpovídat vůbec. Musíš prostě počkat. Příjmení dej rozhodně svoje 8o, vždyť jste spolu chvíli.

Co jsem pochopila, pomoci by chtel jen expritel. Takze by byla asi slecna s nim.
S prijmenim souhlasim.Proc hned uvazuje, ze ho da po chlapovi?

Příspěvek upraven 15.08.18 v 08:22

jannina1
Závislačka 4189 příspěvků 15.08.18 08:21

Prijmeni dej po sobe i kdyz se ti moc nelibi. Nedelej kvuli tomu zbytecny akce!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >