Reklama

Lež

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 01:15
Lež.

Ahoj. Potřebuji radu. Myslíte si že může chlap lhát když se rezbreci (nebreci tak moc jako my ženy) při hádce, spíše při rozebirani závazně témy jako je třeba podvádění (z jeho strany). Čekáme dokonce miminko na které se strašně moc těší

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Natalka93
Stálice 85 příspěvků 15.08.18 01:35

Ahoj,myslím si že chlapi umí lhát uplně dokonalé a dokažou udělat kolem toho takové divadlo že snad i věříte že vám nevěrný nebyl.. Ja řešila podobnou věc před pár týdny bohužel,doteď věřím že mi byl nevěrný ikdyž mi přisahal že nebyl ale po lhaní do očí mám s ním taky zkušenosti,takže vím jak dokonalé dokažou lhát ikdyž bys to do něho ani neřekla. Tím víc mě to bolí když také čekáme miminko,hold život není jednoduchý. :,(

Ivaha3
Nováček 2 příspěvky 15.08.18 01:51

@Natalka93 Jako doteď se choval krásně žádné pochybnosti nic. Všude sme spolu chodili a dělali věci společně. Jednou byl v jiném městě a v tom čase mi psal z neznámého profilu někdo kdo ho viděl s jinou a údajně prej s jeho ex. Přešel týden a dotyčný se už neozval a vůbec netuším o koho jde, ale jestli to je někdo z mých bejvalych který mi nepřeje, že že sme zasnoubeni a čekáme miminko, vůbec nevím.

Natalka93
Stálice 85 příspěvků 15.08.18 01:55

@Ivaha3 Těžko říct,každopádně ti úřeju aby se tvé „pochybnosti“ nepotvrdily :-) Ovšem může to být i někdo z byvalých který jak ty sama píšeš ti nepřeje,lidi jsou různi nepřející.
Ale ja jak vždycky tvrdím,jím se to jednou vrátí tohle všechno ;)

Ivaha3
Nováček 2 příspěvky 15.08.18 02:19

@Natalka93 Děkuji moc, budu mu věřit a pravda jednou vijde najevo. A pokud se mi nějak podaří najít toho dotyčného ať si mne nepřeje :cert:

terien
Echt Kelišová 7634 příspěvků 15.08.18 03:09

Neznám lepší lháře než chlapy.

elena.78
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 15.08.18 05:59

Třeba Ti psala sama jeho ex, se kterou se měl dle toho anonymu setkat. Pokud o něj stále stojí, nemohla to udělat líp. Zrnko pochybnosti v Tobě už je.

A ano, chlapi lžou ukázkově, ani se u toho nezačervenají. Můj se scházel s ex, lhal mi do očí a také brečel. Herec.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 15.08.18 06:30
@terien píše:
Neznám lepší lháře než chlapy.

Lepší jsou jen ženy, pravda :dance:

Melodi
Povídálka 37 příspěvků 15.08.18 07:00

Ano, dokáže to. Zažila jsem to. Umí být herci.

sanyv
Povídálka 31 příspěvků 15.08.18 07:11

Taky jsem to bohužel nedávno zažila. Taky šlo o ex a zrovna se nám narodilo miminko. Lhal mi do očí, když jsem měla podezření a pravdu jsem zjistila úplnou náhodou. Když jsem se ho zeptala (a ještě nevěděl, že já už vím), tak lhal stále. To mě vytočilo maximálně. Mimochodem taky brečel…

Alušáček
Závislačka 3128 příspěvků 15.08.18 07:12
@Anonymní píše:
Ahoj. Potřebuji radu. Myslíte si že může chlap lhát když se rezbreci (nebreci tak moc jako my ženy) při hádce, spíše při rozebirani závazně témy jako je třeba podvádění (z jeho strany). Čekáme dokonce miminko na které se strašně moc těší

Samozřejmě,dokonce bych řekla,že určitě lhal když se rozbrečel,pokud by mě čisté svědomí,nemá důvod hysterčit… Zase na druhou stranu,čekáte spolu dítě,tak k čemu ti ta pravda teď bude…

g.sandova
Závislačka 3714 příspěvků 15.08.18 07:23

Krásnej hereckého výkon. Chlapi, co pláčou při takové příležitosti lžou, bych řekla.

SannySun
Povídálka 17 příspěvků 15.08.18 07:33

Ano, ano lžou ukázkově. Čtyři roky jsem v tom žila, pak se rozhodla, ze na to uz nemám a dva roky byla sama, nikoho nechtěla. Ted mam přítele , par měsíců, vse je krasné a “zalité sluncem” a hle, najednou se mam do cesty priplatkama jeho dvacetiletá kolegyně se kterou prý nic nema, ale byli spolu na kafi , těšil se, ze ji uvidí v sukni a ted je na vodě, kam mimochodem pozval i ji.. Coz bylo jen proto, ze s kolegou mu to minulou vodu neslo. Jsem v pátém měsíci a mininko neni jeho. Našel si me, uz kdyz jsem byla těhotná a prý mu to nevadí, ale víte jak to je .. Takze ja ted doma trnu hrůzou co tam spolu dělají… :zed: :zed:

terien
Echt Kelišová 7634 příspěvků 15.08.18 07:35
@TrueIsFalse píše:
Lepší jsou jen ženy, pravda :dance:
Ženský umí být falešný mrchy, ale nikdy jsem od ženský nezažila takovou stoku lží jako od chlapa.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 15.08.18 07:42
@Anonymní píše:
Ahoj. Potřebuji radu. Myslíte si že může chlap lhát když se rezbreci (nebreci tak moc jako my ženy) při hádce, spíše při rozebirani závazně témy jako je třeba podvádění (z jeho strany). Čekáme dokonce miminko na které se strašně moc těší

Pokud bulí v takové situaci, nejspíš nevěrný byl. Chudinka malej. Ještě ho politovat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >