Jak na pravidelný cyklus

221
21.7.21 18:46

Jak na pravidelný cyklus

Ahoj holky, podobné téma tu už určitě bylo, ale nenašla jsem nic aktuálního. Chtěla bych vás požádat o vaše osvědčené rady. Jsem rok a půl po porodu druhého dítěte. První menstruace přišla v září 2020,tzn.asi půl roku po porodu. A od té doby se mi stále ještě nesrovanala. Někdy přijde za 30 dní, někdy 35 dní, maximum bylo 44 dní. Teď už mám zase zpoždění asi 10 dni. U doktorky jsem to hlásila, ta to uzavřela tím, že mám počkat, že se to jistě srovná. Ale mně už to štve. Vždycky jsem měla cyklus pravidelný 30 dní a teď vlastně nevím, co s tím. Navíc bychom rádi třetí dítě a těžko říct, jak to půjde. Proto bych vás moc chtěla poprosit, jeslti třeba nemáte neco, co vám pomohlo na zpravidelní. Děkuji moc, hezký večer :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25984
21.7.21 19:13

Kojis ještě? Mně se po druhém srovnala několik měsíců po odstavení.
Jinak k otěhotnění pravidelnou ms nepotřebuješ.
Nicméně mě to taky štvalo a dobře mi zafungoval drmek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
21.7.21 19:17

@andelka83 malej se mi odstavil někdy kolem vánoc. Takže zhruba 7,8 měsíců nekojim. A drmek v kapslích nebo tinktura? Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25984
21.7.21 19:26

@Tyna15 no, kdysi jsem si dělala tinkturu sama a zabralo to. Teď zrovna beru drmek forte v kapslích a nejspíš též bude fungovat. Já teda ještě kojím, ale už plánuju odstavit. Ms už mám rok a čtvrt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat