Jak na prdíky u dvouměsíčního miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Naiad93
Nováček 10 příspěvků 23.01.19 23:19
Jak na prdíky?

Ahoj!
Mám dvouměsíčního synka (kojím) a stále nás trápí prdíky. Malej u toho děsně trpí a my s ním. Trápí ho to někdy přes den a někdy v noci. Dáváme kapky BabyCalm, cvičíme s nožičkama, nosíme ale nic nezabírá. Zjistila jsem, že je jedno zda si hlídám jídelníček. Trápí ho to pořád. Máte ještě nějaké rady, co Vám zabralo?
Díky :)

Reakce:
Pandemie
Kecalka 136 příspěvků 23.01.19 23:26

Rada zní vydržet. Řekla bych, že všechny ty kapky a probiotika jsou blbost. Od ukončeného 3.měsíce to bude lepší a lepší. :kytka:

ocean.mama
Kecalka 109 příspěvků 24.01.19 00:08

Zkuste Infacol, nam zabral ;)

Macik.S
Kecalka 356 příspěvků 24.01.19 02:40

Malému zabíral espumisan, v nejhorším rourka.

Enicka
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 24.01.19 02:45

Já piju kmín a náš malý nemá žádné trápení. Taky má dva měsíce a ze začátku na to dost trpěl.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >