Režim u dvouměsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Naiad93
Nováček 10 příspěvků 23.01.19 23:14
Režim u dvouměsíčního miminka?

Ahoj!
Mám dvouměsíčního synka (mé první dítě). Chtěla bych se zeptat Vás zkušenějších, zda je možné již s takovým prckem začít pravidelný režim? Nějaké rady, postřehy? :think: Zatím se mi to moc nedaří a do toho nás pořád trápí prdíky. :nevim: :zed:
Díky :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
topkiss
Kecalka 264 příspěvků 23.01.19 23:18

Ahoj.
Mam druhé tříměsíční a režim celkem máme.
Ikdyz to bude asi taky hodně tím, že je na um a ji a spi pravidne každý den téměř ve stejnou dobu.

rozand
Závislačka 4265 příspěvků 23.01.19 23:22

Mam ted uz 3m syna a rezim mame. Vstavame mezi 8:30-9:30, pak si hraje atd., ja si dam snidani. Kolem 11.-12. vyrazime na hodinu az dve ven, pak domu. Pak podle situace a nalady a mezi 19:45-20:15 se koupe. Spi pak vetsinou jeste jednou, s nami v obyvaku. Ve 23h chodi se mnou spat. Kojim podle potreby, ne pravidelne.

Pandemie
Kecalka 135 příspěvků 23.01.19 23:22

Můj drobek měl ve 2 měsících režim takový, že chtěl přesně co 3h pít, usinal v 8, vstával v 8. To si ale zavedl sám ;) já akorát co druhý den kolem 7 koupala.

rozand
Závislačka 4265 příspěvků 23.01.19 23:24

@Naiad93 Prdiky ho trapi taky, tak holt to nejak rozhybavame atd., je to teda cim dal lepsi. Jak si zvykl, kdy chodime ven, uz to ceka a nevyvadi. Stejne tak do tech cca pul 9. vi, ze z postele nejdeme. Par dni to trvalo.

Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 23.01.19 23:25

@Naiad93 Samozrejme,ze jde. Moje prvni melo vicemene pevny rezim od 10 dnu. Otazka je,jestli to tomu diteti vyhovuje. Ne vsechny deti jsou rezimove. Memu tretimu diteti se naopak rezim docela casto meni,takze tomu jeho rytmu prizpusobuju ostatni aktivity. Jestli by tobe pevny rezim vyhovoval,tak ho zkus zavest a uvidis.

Naiad93
Nováček 10 příspěvků 23.01.19 23:38

@Hoa Mai No, ráda bych nastavila nejaky rezim, jen se obávám že kvůli těm prdíkům, které ho trápí každý den v jinou dobu to bude zatím nemožné.

Jessie8951
Kecalka 443 příspěvků 23.01.19 23:44

U nás ve 2-měsících absolutně neee :D :D Kdybych mohla vrátit čas, tak se v tomto období s mimčem jen mazlím a omezím veškeré návštěvy apod.
U nás režim nastal zhruba kolem 8-mi měsících :)

Naiad93
Nováček 10 příspěvků 23.01.19 23:45

@Jessie8951 To je povzbudivá odpověď! :lol:

Jessie8951
Kecalka 443 příspěvků 23.01.19 23:48
@Naiad93 píše:
@Jessie8951 To je povzbudivá odpověď! :lol:

Paní se ptala, zda je to možné, tak píši, že spíš ne a ať si užívá chvíle s mimčem, pokud to jde :)

Naiad93
Nováček 10 příspěvků 23.01.19 23:52

@Jessie8951 Však si užívám! :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 23:54
@Naiad93 píše:

Špatně jsem si přečetla, že jsi zakladatelka… Omlouvám se :hug:
Drž se, vím, že je to náročné období.

Jessie8951
Kecalka 443 příspěvků 23.01.19 23:55
@Naiad93 píše:

Ale v tomhle období bych absolutně režim neřešila.

Naiad93
Nováček 10 příspěvků 24.01.19 00:08

@Jessie8951 V pohodě a dík za názor! :mavam:

Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 24.01.19 00:35

@Jessie8951 Jak souvisi uzivani si miminka s rezimem? Ja jsem si teda nejvic uzivala svoje striktne rezimove dite,to byl nejvetsi pohodar. Vzdycky jsem vedela,co chce,protoze v tu konkretni denni dobu chtel vzdycky to same. Vedela jsem,jak dlouho bude spat a kolik casu mam na to,abych se najedla,uvarila atd. Druhy nebyl absolutne vubec rezimovy a cely prvni rok jsem porad tapala,co zrovna chce (krome toho,ze chtel porad nosit).
@Naiad93 pokud kojis,tak si zkus udelat odvar z kminu,anyzu a fenyklu, od kazdeho plna hrst do dvou litru vrouci vody,behem dne vypit. Je to v podstate kojocaj,ale hodne silny. Nam fungovalo genialne,nejake Espumisany se mohly jit zahrabat. A jinak pokud ten rezim nepujde,tak holt nepujde,nebo pujde pozdeji. Obecne rezim je mozny v podstate od narozeni,ale zalezi jak u koho. Jsou deti,ktere jedou samy od sebe jak podle svycarskych hodinek a poznas,ze jim nesvedci jim s tim jejich nastavenim hybat. A jsou deti,ktere dunfuji absolutne mimo cas a maji hlad a jsou unavene pokazde nekdy jindy,jinak dlouho v prubehu dne spi a jinak dlouho si vydrzi behem dne hrat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >