Jak na strie?

Anonymní
7.6.15 20:52

Jak na strie ?

Ahoj :)
Už od začátku těhotenství, používám všelijaké přípravky proti striím. Jsem v 8. měsíci a za tu dobu jsem už vyzkoušela mnoho olejíčků, mastiček a pod. I přes to se jich ale nemůžu zbavit. :( Kamarádka mi doporučila Bi-oil, máte s ním někdo zkušenosti? Už se mi nechtějí zbytečně vyhazovat peníze, za přípravky, které mi vůbec nepomáhají. Kdyby někdo měl nějaké typy, tak bych byla velmi ráda za nějaké doporučení, děkuji :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5145
7.6.15 20:55
@Anonymní píše:
Ahoj :)
Už od začátku těhotenství, používám všelijaké přípravky proti striím. Jsem v 8. měsíci a za tu dobu jsem už vyzkoušela mnoho olejíčků, mastiček a pod. I přes to se jich ale nemůžu zbavit. :( Kamarádka mi doporučila Bi-oil, máte s ním někdo zkušenosti? Už se mi nechtějí zbytečně vyhazovat peníze, za přípravky, které mi vůbec nepomáhají. Kdyby někdo měl nějaké typy, tak bych byla velmi ráda za nějaké doporučení, děkuji :) :mavam:

Mám to samé mažu se pořád ale stejně mě neminuly:( podle mě je to marný :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.15 21:01

@kacenka8 Už několikrát jsem to chtěla vzdát, ale pořád si každý den mažu důkladně celé bříško, několikrát za den a docela i po hodně vrstvách. :( Nepomáhá to a čím víc se bříško zvětšuje, tím více je strií. :,( Každým měsícem to je horší, ale pořád to nechci vzdát, co kdyby náhodou se to zlepšilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2337
7.6.15 21:01

Já to samé, ještě tři týdny zpět jsem si libovala, jak mám krásné bříško, mazala jsem, koupala se v olejíčcích a tak a pak jednoho dne mrknu do zrcadla a celý spodek bříška popraskal, člověk asi fakt nenadělá nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.15 21:03

@Dia1812 Přesně můj případ. Ať dělám, co dělám, výsledek žádný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
7.6.15 21:04
@Michelle777 píše:
@kacenka8 Už několikrát jsem to chtěla vzdát, ale pořád si každý den mažu důkladně celé bříško, několikrát za den a docela i po hodně vrstvách. :( Nepomáhá to a čím víc se bříško zvětšuje, tím více je strií. :,( Každým měsícem to je horší, ale pořád to nechci vzdát, co kdyby náhodou se to zlepšilo :)

Já to taky nevzdávám ale podle mě jsou to jen přiblblé reklamy jak vytáhnout z lidí peníze. Ted mi kamarádka co je teprve ve čtvrtým ukazovala jak strie nemá a hrozila se jak já je mám že se prej asi nemažu důkladně :mrgreen: tak jsem se tak v duchu pousmála no uvidí sama v osmém měsíci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.15 21:05

Já je mám taky. Žádné olejíčky nepomůžou, je to o elasticitě kůže. Pokud ji nemáš dostatečně pružnou, tak se ti prostě udělají a můžeš se mazat od rána do večera :( Je mi líto. Od porodu mi trošku zesvětlali, ale je to hrozný :zed:
Mě prasklo bříško až v posledím měsíci, ale brutálně :(
Zkus sádlo, to hodně doporučují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2337
7.6.15 21:05

@Michelle777 Přesně, pořádně jsem si zanadávala na to, kolik jsem do toho dala peněz, ale zas si říkám, že by to třeba bez toho bylo ještě o moc horší, kdo ví :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2337
7.6.15 21:06

@lucie.edgar a teď? Jak vypadají? Je mi jasné, že už nezmiznou nikdy :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30916
7.6.15 21:06

Mazejte, ale k tomu poštipujte kůži!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
7.6.15 21:07

Podle mě je strie prostě jizva a ta krémem nezmizí, prostě zničená kůže. Může maximálně zesvětlat a pak není do očí bijící, ale nezmizí. Taky jsem vyváděla, utratila tisíce za krémy a vztekala se a brečela, že mám zničený břicho a boky. A víš co? Přejde to. Pak se budeš koukat na to zničený břicho a říkat si „jak mě ten pupek chybí, jsem na něj pyšná, dokázala jsem to. Odnosila a porodila jsem dítě“. A nějaký strie ti budou šumák. Teda pokud se neživíš tělem nebo nejsi úplně hloupoučká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.15 21:10

Mne se objevily až asi tři týdny před porodem :( Mazala jsem se olejem Saloos nebo jak se jmenuje a nepomohlo to. Já byla vždycky hubena a břicho měla ploché. V tehu jsem přibrala cca 16 kg, trochu na tele ale jinak jsem měla mega břicho. Takže kolem pupíku mám takový sluníčko :mrgreen: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
7.6.15 21:34

Já jsem tedy jen v 18tt a zatím strie nejsou, ale jsem na ně připravena. Myslím, že k těhotenství to patří asi jako porod :D. Když se budu dál líbit svému chlapovi, budu spokojená :lol: Ale i tak mažu, mažu a mažu. Skoro vším, co je po ruce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7937
7.6.15 21:38

Nic nekupuj a maž třeba sádlem. Ono to stejně nepomůže, ale alespoň budeš mít dobrý pocit, že jsi něčím mazala ;).
Já mám strie cca od 4. měsíce, čekala jsem dvojčata, takže celkem velké břicho hned.
Moje máma přibrala jen deset kilo a stejně je má široké a hodně.
Kamarádka přibrala 30 a nemá jedinou, stejně jako její máma-stejný typ pokožky a postavy. Mazala jen sádlem.
Takže jestli se ti dělají, nic s tím nenaděláš, ale sádlem ničemu neuškodíš a ušetřené peníze schovej třeba na plastiku, jestli budeš mít i vytahanou kůži, tak třeba část těch strií vezmou pryč společně s kůží 8).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3494
7.6.15 21:50

Holky, asi je to genové. Já jsem nemazala nikdy extra, jen když jsem si po sprše vzpomněla, tak jsem si to přejela niveou co jsem používala na obličej a po třech těhotenstvích nemám ani jednu. :think:

Ale zato je mám z puberty na stehnech a lýtkách a ty nezmiznou nikdy, je to hnus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama