Jak nazýváte před svými dětmi jejich přirození?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
522
7.11.10 16:02

No když doktorka dělala malý stěr a řekla: tak mi ukaž tu tvoji prcinu-tak jsem se styděla a snad i červenala :oops: připadá mi to celkem oplzlý a mám to odvozený od toho slova pr..t 8-o
mi doma říkáme buchtičku,buchtinu nebo pipinu :wink:

Příspěvek upraven 07.11.10 v 16:03

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
358
7.11.10 16:02

My jsme měli v dětství za to, že holky mají pulinu a kluci lulinu, což mi připomíná hlášku mojí sestry: Jak budu vejká budu mít chjupatou pujinu a můj manžej bude mít chjupatou jujinu… :mrgreen: :lol:

Příspěvek upraven 12.02.11 v 20:32

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
93
7.11.10 16:44

tak já mám taky chlapečka a říkám buď lulínek nebo camprlík. U holčičky bych volila asi tu tu pipinku, ale z dětství si pamatuju taky prcinku(prcka). Pocházím kousek od břeclavi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10351
7.11.10 17:12

Pipísek a pipinka :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15054
7.11.10 17:16

tak moje dcera když byla mladší tak si odvodila,že když se tím čůrá tak že mají kluci čů.áčka a holka ču.inu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
7.11.10 17:22
dzarunka píše:
tak moje dcera když byla mladší tak si odvodila,že když se tím čůrá tak že mají kluci čů.áčka a holka ču.inu

No, pokud má někdo prcinku, tak to může mít chlapeček rovnou čůráčka. Prcinka mi přijde krajně sprostá. To už radši pulinka. Ale je fakt, že každý je odmala zvyklý na něco jinýho… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10568
7.11.10 17:25

My měme holčičky a té starší říkáme že to je bucha a že kluci mají pindíka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10568
7.11.10 17:25

oprava buchta

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9403
7.11.10 17:38

Nám od mala říkali prcinka a lulánek,což je pro mě brrr.
U syna používáme pinďour,pinďa a maminka má pinďulínu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
877
7.11.10 18:35
KPKristy píše:
dzarunka píše:
tak moje dcera když byla mladší tak si odvodila,že když se tím čůrá tak že mají kluci čů.áčka a holka ču.inu
No, pokud má někdo prcinku, tak to může mít chlapeček rovnou čůráčka. Prcinka mi přijde krajně sprostá. To už radši pulinka. Ale je fakt, že každý je odmala zvyklý na něco jinýho… :think:

prcina je moravsky holčičí úplně běžně, úplně bez nádechu jakékoliv perverznosti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
877
7.11.10 18:36

my zas přijde úchylné říkat vagína, „pořádně si umyj vagínku“ je teda pěkná blbost, to je jen kus té ženskosti, no né? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.11.10 18:40

u nás se rikalo utreme čůrání, a to i holky i kluka, jako, ýe je tam zbytek curani a ze se tamtudy cura, je to neutralni a nikde to nepohorsuje

pipka je prasacky

  • Citovat
  • Upravit
12978
7.11.10 19:40

Dupku ani prcinu jako " zadeček" vůbec neznám.. :roll: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17019
7.11.10 19:42

No já začínám přemýšlet, jak bychom „tomu“ případně říkali u holčičky, všechny výrazy co jsem tady četla mne DĚSÍ 8-o 8-) :wink: :think: :nevim: Ale nic proti, každý je zvyklý na něco jiného :nevim:

Asi budu muset vymyslet něco extra :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12978
7.11.10 19:44
Anteaa píše:
No já začínám přemýšlet, jak bychom „tomu“ případně říkali u holčičky, všechny výrazy co jsem tady četla mne DĚSÍ 8-o 8-) :wink: :think: :nevim: Ale nic proti, každý je zvyklý na něco jiného :nevim:Asi budu muset vymyslet něco extra :think:

Tak tomu říkej třeba - šmudlinka..prostě cokoli něžného..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek