Jak nazýváte před svými dětmi jejich přirození?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2398
2.1.14 22:01

Jsem z Valašska - kluk má šuldu (šulínek) nebo pinďu,
holčička má lulinku nebu lulču, lulku (od slova lulat - čurat).

Zadek nebo prcka je u nás jedno a to samé, a to „řitní otvor“, prostě to vzadu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Makikki
24.1.14 12:00

Bimbas a fifinka. :D

  • Citovat
  • Upravit
34
1.9.15 13:29

My máme holčičku a má kačku, nebo někdy říkáme fifinku, fifku, a táta má pindíka :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
329
14.1.16 16:37

@Lenka521 Přidávám se do party předek a zadek :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
252
18.4.16 22:39

Ahoj, začínám řešit tento problém u naší starší. Už delší dobu říkáme, že kluci mají pinďu, což ale naše Dída neumí vyslovit. Kupodivu se nikdy neptala, jak se jmenuje co má ona, ale říkám si, že bych měla být připravená :mrgreen:.
Prošla jsem zmíněné a asi by šlo zkusit na kluka toho pipipáka, nebo pipína, zda by jí to nešlo říkat lépe. Holky u nás v rodině maji pipinku, ale to používáme s Dídou pro ptáčky. Pak tu asi šlo pindulka a žolinka, nevím… Nelíbí se mi říkat dítěti slova jako frnda, prcka, nebo jména (padla tu Blažena, Julča, Kačenka) a jako dítě jsem nesnášela, když někdo říkal buchta, nebo spolužačky v pubertě mezinoží.
Co myslíte, má někdo další nápady?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7569
18.4.16 22:41

@centra jak jsem psala výše: když má vzadu zadek, tak vpředu má předek… :nevim:

Teda, já mít holku, tak mě fakt nenapadá, jak bychom tomu říkali :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35974
18.4.16 22:43

Pindik a pipinka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3230
18.4.16 22:43

@centra tak u kluka lulin/lulinek a u holky pipinka, ale když tak říkají ptáčkům tak nvm. Jinak kačenka jestli bude umět říkat :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
252
18.4.16 22:45

@Lenka512 Jo, ten jsem ve vypsání zapomněla :D. Ještě mě někde v diskusi pobavil podvozek :mrgreen:. Já mam holky dvě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
18.4.16 22:45

Camprdlík, pindík. A holčičí pipina, pipka, prcka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7323
18.4.16 22:46

Kluci mají pindíka a holky prcinu, prcku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
625
18.4.16 22:50

Syn říká normálně penis. U dívek vagína A dcerka pipinka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
737
18.4.16 22:50

My říkáme podvozek :lol:, tuhle jsem jí něco říkala a použila jsem slovo pipka. „Sprdla“ mě, že ona nemá pipku ale podvozek :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1008
18.4.16 22:54

U nás doma vládne Pinďa :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
252
18.4.16 22:54
@Reniii píše:
My říkáme podvozek :lol:, tuhle jsem jí něco říkala a použila jsem slovo pipka. „Sprdla“ mě, že ona nemá pipku ale podvozek :lol:

Já si smíchy poprskala obrazovku :lol:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek