Jak objednat z Wish?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 19.03.18 09:46
Jak objednat z Wish?

Ahoj mám dotaz… objednavate někdo z Wish? na svém účtu jsem si to nastavila ale přesto ani po týdnu se neodečetla platba za objednávku. Tak nevím co je špatně. Po jaké době při odeslání objednávky se vám strhla platba z účtu.

Reakce:

prekvapenana2
Kecalka 252 příspěvků 19.03.18 09:50

Okamžitě… Hned jak jsem zadala zaplatit tak to z účtu odešlo, vždy to kontroluji jestli se strhla správná částka. Máš správně nastavenou kartu? Zkus ji smazat a zadat znovu ;)

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 19.03.18 09:51

Tam se platí kartou, ne? To odchází platba hned. Co sis nastavovala na účtu?

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 19.03.18 09:57

@prekvapenana2 ok.

Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 19.03.18 09:57

A ta objednávka už běží nebo tě to nechce pustit dál? Mě se to strhává hned :think:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 19.03.18 10:08

Mě se platba zablokuje hned, ale ve výpisu to mám až třeba po týdnu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >