Jak odnaučit miminko se vztekat?

22
3.7.20 19:48

Jak odnaučit mimco se vztekat

Ahoj maminy mám problém…mam 1.5m staré mimco…plne kojim nebo se snažím…ted se mi začal budit co hodinu nebo i 10 min po kojení ze chce zas ale prilepi se na cecinu dvakrát cucne a usne nebo se začne vztekat ( mliko tam je)…a to mi spaval 2-3 hodky…Nebo se chce chovat…jak naběhne zpatky na ten režim…A sám mi neusne :,( :( :,( :(…poradi mi někdo prosim???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17417
3.7.20 19:52

Musis cekat, ten rezim se u tak maleho miminka porad meni. Může mit spurt. Ale neznamena, ze kdyz po narozeni dite hezky spalo, ze to za mesic nemuze byt jinak. Mas kontaktni dite no, ja maleho nemohla prvni pul roku pomalu nekde odložit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
3.7.20 19:57

Ale ani kolikrat v satku nechce být…kolikrat řve i na rukách…z toho není cesta ven?? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
3.7.20 20:00

A přes den mi spí max 2 hodiny jinak je furt na cecine

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3976
3.7.20 20:05

A co bys po něm chtěla? Neni to tamagoci, ktery nakrmis a odlozis az do dalsiho krmeni, obcas si pohrajes a konec…Je to čerstvý mimino, končíte sestinedeli. Mám 3 děti a ani jedno v tomto věku neusinalo samo, všichni byli pořád u prsa, na rukách, prostě u mámy. Je To naprosto normální. Tak mu to doprej, za měsíc to může být zase úplně jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
3.7.20 20:09

Netrápí jí bolení břicha? Jinak to mám dost podobně. Od narození malou v nosítku nebo v ruce. Neznám takové to spací miminko co jen spí a jí. Teď jí jsou 2 měsíce a zlepšilo se to - ráno si vyčistím zuby bez její asistence :mrgreen:. Podle mě s tím nic moc nenaděláš u těch miminek se to mění ze dne na den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3219
3.7.20 20:10

Tohle je zcela normální. Zkus ji dát dudlik, třeba trochu pomůže. Režim má smysl nastavovat až tak ve 3-4mesicich. Jinak kojene děti nemají limity na krmení..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
3.7.20 20:13

Tak dekuji:) nejde si snim hrat když řve chce jen cecinu a u te se taky občas vzteka :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
3.7.20 20:14
@mackA159 píše:
Tohle je zcela normální. Zkus ji dát dudlik, třeba trochu pomůže. Režim má smysl nastavovat až tak ve 3-4mesicich. Jinak kojene děti nemají limity na krmení..

Dudlika plive ven

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
3.7.20 20:17
@chaela píše:
A co bys po něm chtěla? Neni to tamagoci, ktery nakrmis a odlozis az do dalsiho krmeni, obcas si pohrajes a konec…Je to čerstvý mimino, končíte sestinedeli. Mám 3 děti a ani jedno v tomto věku neusinalo samo, všichni byli pořád u prsa, na rukách, prostě u mámy. Je To naprosto normální. Tak mu to doprej, za měsíc to může být zase úplně jinak.

To jsem nevěděla že je to normalni…myslela jsem že něco dělám špatně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12159
3.7.20 20:26

Naprosto normalni dite. Precti si neco ojineho ctvrtem trimestru ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K92
591
3.7.20 20:35

Pravděpodobně to bude růstový spurt v šesti týdnech. Všechno co píšeš je normální a neboj, je to jen období. Jedno období pak vystřídá další období, je to takový koloběh a i ten režim se neustále mění, ten se změní ještě stokrát :grin: Postupně klesá potřeba spánku, pak budou růst zuby.. Čeká tě toho hrozně moc. Dám ti radu :slight_smile:, prostě si to užívej, ničím se nestresuj (ani tím, že je víc na prsu), rychle to bohužel utíká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18181
3.7.20 20:51
@Netflix píše:
Tak dekuji:) nejde si snim hrat když řve chce jen cecinu a u te se taky občas vzteka :zed:

S měsíčním miminkem si hrát? 8o Fuj cecino je hnus je název

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63292
3.7.20 21:07

Tak pres den zkus satek/ nositko a v noci si ho dej do postele, pokud tam neni.
Taky muze mit spurt, ale to by spise pil v noci a nejen dudlal. Pripadne dat dudlika, pokud nedavas. Muj ho ale odmital.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63292
3.7.20 21:08
@K92 píše:
Pravděpodobně to bude růstový spurt v šesti týdnech. Všechno co píšeš je normální a neboj, je to jen období. Jedno období pak vystřídá další období, je to takový koloběh a i ten režim se neustále mění, ten se změní ještě stokrát :grin: Postupně klesá potřeba spánku, pak budou růst zuby.. Čeká tě toho hrozně moc. Dám ti radu :slight_smile:, prostě si to užívej, ničím se nestresuj (ani tím, že je víc na prsu), rychle to bohužel utíká…

Presne tak :palec: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama