Růstový spurt nebo co se děje, malý nespí a jen řve

58
3.7.20 10:47

Růstový spurt nebo co se děje, malý nespí a jen řve

Ahoj potřebuju poradit, malý spí tak 30 min a pak strašně řve..uspavam ho klidně i 3 hodiny, aby usnul na půl hodky a začalo to na novo..dá si jen jeden 5 hodinový spánek za celý den/noc..už je to vyčerpávající, nestíhám se najíst, napít a o sprše a úklidu ani nemluvím. Co to je? Má 6 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

92
3.7.20 11:01

Moze to byt rastovy spurt, moze ho boliet brucho alebo nieco ine. moze byt hladny, moze mu byt teplo, moze mu chybat mama, moze sa bat, moze mu vadit nieco ine. moze to byt drazdive dieta, alebo ako sa to nazyva… tazko radit, treba skusat a hladat :nevim:

u nas sa takto spraval, ked som mala malo mlieka a maly bol fakt hladny. trvalo mi dva tyzdne, nez som to pochopila, chudak maly :( ale u vas moze byt pricina inde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24570
3.7.20 11:09

Kojíš, nebo jak jí, jak ho uspáváš? 3 hodiny je na tak malé miminko dost být vzhůru. Co kočárek, šátek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
3.7.20 11:59

Kojím, teď zkouším um a nechce..usne a z ničeho nic začne křičet i na rukach.. Jsem zoufalá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
3.7.20 12:00

Prdí pěkně ani se u toho nekroutí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
3.7.20 14:22

Na zaciatok by som skusila:

1. satek - moze sa to malemu/malej pacit a ked uz nic ine, aspon nebude na rukach a bude to pre teba pohodlnejsie
  2. laktacnu poradkynu - mozno je problem s kojenim, mozno nie, ked uz nic ine, aspon budes moct toto vylucit a pohnut sa dalej. a mne v tazkych chvilach dodala energiu :kytka:

co nejaky biely sum? pustas mu? u nas este aj teraz funguje krasne vysavac (a hezky nahlas)

drzim palce, to sa podda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
3.7.20 15:04

Bílý šum má na kolotoči, teď jsem to trochu podchytila ze když se probouzel, rychle jsem ho zamotala do plenky a ukolebala.Asi jediná možnost, chodit kontrolovat a když se bude probouzet, snažit se uspat než se úplně probudí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama