Jak opustit tyrana?

Anonymní
2.3.20 15:15

Jak opustit tyrana?

Ahoj, prosim anonym
Jo vim ze jsem blba ale driv to bylo uplne jine. S muzem jsme se seznamili na vysce, brali jsme se po dvou a pul letech, vsechno zalite sluncem ikdyz ta prvotni laska opadla, ale vedela jsem ze to tam je, ze jsme si jeden jednomu oporou a tou druhou pulkou. Vzdy jsme trosku zarlila kdyz jel na sluzebku a on, kdyz jsem sla s kamaradkama… po roce od svatby prisel s tim, ze nasel krasnou, celkem levnou velkou vilu na morave, ze firma kde pracuje ma pobocku i v brne a ja ve svym oboru najdu praci taky… jeli jsme se tam podivat a fakt to byl, je raj. Takze slovo dalo slovo, podepsali se papiry a my se zacali pripravovat na stehovani 300km pryc ode vseho, hrozne jsme se tesili, nakupovali vybaveni. Po nastehovani jsem byla asi mesic doma a vybalovala, delala drobnosti. Pak jsem nastoupila do prace v hotelu. A pak to zacalo, chlap zacal byt zarlivy, despoticky, vadilo mu ze si pisu s holkama, s novymi kolegy, ze probiram s nekym svuj zivot. Nemela a nemam tu zadne kamaradky tak jsem si dost psala s kamaradkami… donutil me prestat kourit(ok dobre), zakazal mi s kymkoliv se tady kamaradit, seznamit, hazi a vyzvedava me v praci presne na minutu, kdyz nemam smenu a neni vecere presne kdyz se vrati, tak je zle a nadava mi. Kdyz nemam chut se s nim divat na telku ale chci treba cist nebo sit tak na me rve, tresta me tim, ze mi sebere mobil. Uplne me odrizl od starych kamaradek, napsal jim, z meho profilu ze nema cenu udrzovat kontakt a ze jsem si vzdy myslela ze to jsou kravy. Z moji rodinou jsou jedna zadnice, napovidal jim, ze jsem psychicky nemocna, ze rikam bludy. (Kolem 20 jsem se lecila ze socialni fobie) kdyz jsem mamku poprosila jestli bych u ni mohla bydlet tak rekla at se uklidnim a objednam se k doktorovi, ze jsem precitlivela.. Manzel kdyz se vecer pohadame a ja spim v satne, tak me zamkne a vezme mi moje klice…chci od nej pryc, ale nevim jak. Uz nemuzu dal. Nemam ke komu jit, penize jsou na spolecnem uctu, mam par stovek ulitych tajne, sbalenou tasku se zakladnimi potrebami, ale nemam kam jit, na ubytovnu mam tak na tyden.. vubec nevim jestli mam pak soudne narok na moji vyplaty co chodi na spolecny ucet.. nikdy me fyzicky nenapadl ale pres hlavu jde hodne mozna bych byla radeji za facku..bojim se ze kdyz odejde, ze me najde podle mobilu, jeho bratr dela na kyberzlocinu a chlubil se tim, jak ma svoji manzelku pod kontrolou 24hodin :,( omlouvam se za sloh, ale jsem na absolutnim dne

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
12073
2.3.20 15:25

Tak pokud jsou peníze na společném účtu, tak k nim máš přístupová práva, ne? Zajdi si do banky, založ si účet na vlastní jméno a v okamžiku kdy odejdeš si nějaký podíl ze společných peněz nech převést na svůj účet. Zároveň zajdi za účetní, že chceš nechat posílat výplatu jinam.

Jinak teda vstoupit do psychoterapie a hledat sílu k tomu, aby ses postavila sama za sebe je docela dobrý nápad.

Než se k tomu odhodláš, tak taky můžeš volat na linku určenou právě pro obětí násií - včetně psychického. Třeba na Dona linku https://www.116006.cz/…ciho-nasili/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2493
2.3.20 15:27

Zaloz si svůj bankovní účet a v práci nahlas ať ti výplatu posílají tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 15:30

@Ou nemam kartu k tomu uctu, nakupovat jezdime spolecne, obleceni pres internet. Kdyz jsem potrebovala treba penize na zubare nebo kadernika tak chodi semnou. Par stovek jsem nasetrila, kdyz jeste zila babicka a ja za ni jezdila, tak mam asi 3500..
Bojim se ze kdyz pujdu do banky a budu chtit vybrat hotovost, a prevest nejake penize na jiny ucet, ze mu zavolaji aby si to overili a ja skoncim jeste ve vetsim pekle :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.3.20 15:31

@JancaS84 kdyby zjistil, ze moje vyplata neprisla na ten ucet, tak by me asi zabil

• Nahlásit
  • Citovat
16872
2.3.20 15:47
@Anonymní píše:
@JancaS84 kdyby zjistil, ze moje vyplata neprisla na ten ucet, tak by me asi zabil

Odchod naplánuje na cca den dva před výplatou. Na to máš těch pár stovek a výplata pak přijde na tvůj účet, ty už budeš fuč, tak to nic neudrla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2778
2.3.20 15:57

A proc s nim jako jsi?? Jsi snad svepravna a chodi ti vyplata zarid at jde na tvuj ucet a odejdi. Na co jako cekas? Proc s nim ztracis cas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
2.3.20 17:18

Jak jsi to mohla nechat zajít tak daleko…? 8o Jsi svéprávná bytost, rozhoduj sama za sebe! Dovolí si to k tobě, protože se necháš manipulovat. Tak seber poslední zbytky sebeúcty a začni si život řídit sama. Začni novým účtem, kam půjde tvá výplata. Promluv s ním a postav se mu. Takhle žít nemůžeš! A pokud to nezvládneš, zkontaktuj organizace pro pomoc týraným ženám, protože přesně to jsi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3326
2.3.20 18:03

Hlavně se chraň před otěhotněním. Jinak se ho už nikdy nezbavíš. Zaloz účet, Nech si tam poslat peníze a v případě, že tě napadne, volej policii. Kápla jsi na psychopata. Musíš od něj pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
678
2.3.20 18:15

A co v praci? Zeptej se sefa, jestli nema pokoj na hotelu, kde bys mohla prechodne byt. Nekdy bychom se divili, kdo je nam ochotny pomoct. :srdce:
Ted navic neni sezona. Hotel miva ochranku, minimalne v noci, ne? Ze bys tam zustala mesic, dva. Pred vyplatou, jak radili, se prestehujes na hotel. Castku za nej ti pak sef strhne z vyplaty. Tu si hned nechas prevest na svuj ucet. Popros kolegyne o pomoc.
Mas stesti, ze nemate deti, takze muzes utect na druhy konec sveta a mit klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21514
2.3.20 19:19
@zrnko píše:
A co v praci? Zeptej se sefa, jestli nema pokoj na hotelu, kde bys mohla prechodne byt. Nekdy bychom se divili, kdo je nam ochotny pomoct. :srdce:
Ted navic neni sezona. Hotel miva ochranku, minimalne v noci, ne? Ze bys tam zustala mesic, dva. Pred vyplatou, jak radili, se prestehujes na hotel. Castku za nej ti pak sef strhne z vyplaty. Tu si hned nechas prevest na svuj ucet. Popros kolegyne o pomoc.
Mas stesti, ze nemate deti, takze muzes utect na druhy konec sveta a mit klid.

Dobrej nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8571
2.3.20 20:25
@Anonymní píše:
@Ou nemam kartu k tomu uctu, nakupovat jezdime spolecne, obleceni pres internet. Kdyz jsem potrebovala treba penize na zubare nebo kadernika tak chodi semnou. Par stovek jsem nasetrila, kdyz jeste zila babicka a ja za ni jezdila, tak mam asi 3500..
Bojim se ze kdyz pujdu do banky a budu chtit vybrat hotovost, a prevest nejake penize na jiny ucet, ze mu zavolaji aby si to overili a ja skoncim jeste ve vetsim pekle :,(

Nemáš kartu, ok, a dispoziční právo k účtu máš? Pokud ano, tak můžeš vybrat, nebo převést peníze, a nikdo mu volat nebude. Pokud ale on sleduje IB, tak to uvidí, to už ale musíš být pryč. Domluv se v práci, vysvěli situaci. Naštěstí nemáte děti, tak můžeš zmizet beze slova, a ani u rozvodu ho nemusíš vidět. Tohle je peklo. Držím ti palce, abys to zvládla. Nezůstávej v tomhle pekle, život máš jen jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 20:53

@arinecka to ja prave nevim, pred svatbou jsem delala za barem, penize jsem mela na drevo, takze jsem zadnou kartu svoji nemela, po svatbe prisel s tim, ze tady je cislo ucutu kam budem ukladat vsechny prijmy… nechci do toho sefa zatahovat, ikdyby ten pokoj bych mohla ziskat, tak bych zila jen v tom hotelu a ven bych se neodvazila, pak taky jist tri jidla denne v restauraci, na to proste nemam. Musim nekam pres celou republiku pryc, premyslim i nad zahranicim, ale to je vyhledove spis v radu nekolila let. Nechapu jak se z bezva kluka stane todle :,(

• Nahlásit
  • Citovat
2.3.20 20:54

A co si najít v posilovně nějakýho kamaráda, co by za pár výhod zahrál nového partnera? To by pak tyran stáhl ocas jak zpráskaný pes… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8571
2.3.20 21:45
@Anonymní píše:
@arinecka to ja prave nevim, pred svatbou jsem delala za barem, penize jsem mela na drevo, takze jsem zadnou kartu svoji nemela, po svatbe prisel s tim, ze tady je cislo ucutu kam budem ukladat vsechny prijmy… nechci do toho sefa zatahovat, ikdyby ten pokoj bych mohla ziskat, tak bych zila jen v tom hotelu a ven bych se neodvazila, pak taky jist tri jidla denne v restauraci, na to proste nemam. Musim nekam pres celou republiku pryc, premyslim i nad zahranicim, ale to je vyhledove spis v radu nekolila let. Nechapu jak se z bezva kluka stane todle :,(

Co rodina, kamaradi? Nemohl by ti nekdo pomoct? Abys mohla chvilku k nim? Tohle je sileny :? nechapu, proc se z nekoho stane tohle.

Zkus kontaktovat tyhle organizace
http://www.rosa-os.cz/
http://www.domacinasili.cz/
http://www.persefona.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama