Manžel má asi milenku

Anonymní
2.3.20 09:13

Manžel a kondom

Zdravím, potřebuju se asi jen vypovídat, rady nejspíš není:) dnes ráno, když jsem vstala, jsem našla uprostřed obýváku ležet kondom. Manžel byl večer s kamarády (chodí téměř každou nedeli), vrátil se pozdě večer. Musel mu asi vypadnout z kapsy, jinak fakt netuším, jak by se tam vzal. Já mám telisko, takže spolu kondomy nepoužíváme. Nějaké zbytky se doma najdou, ale ty jsou v krabičce v uzamčeném šuplíku v ložnici, takže ani děti to nemohly vytáhnout. No a proč by asi tak manžel u sebe nosil kondomy, že… jsem teď nějak vykolejena. Ani nemá cenu to s ním řešit. I kdyby nějakou ženskou měl, tak to neřekne a já nemám jak to zjistit. A i kdybych to zjistila, netuším, jak bych to řešila. Máme 3 malé děti, sama bych to finančně nezvládla a asi ani nechtěla. Děti ho milují, není to nejlepší táta, ale ani nejhorší, já taky nejsem dokonalá máma. No mám teď v hlavě změť myšlenek a ne zrovna pěkných.

Ani nevím, co od diskuze očekávám. Zkušenosti, možnosti…jen jsem to ze sebe potřebovala dostat a s někým pokecat. Vykládat osobně to nikomu nechci. Třeba vůbec o nic nejde, ale treba taky jo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

761
2.3.20 09:15

Stejně ikdyz to nebudeš řešit, tak to v sobě budeš dusit, budeš se zbytečně trápit, nervovat a pak to stejně praskne a ty bouchnes. Já bych se zeptala a věděla jak na tom jsem.. určitě by mě zajímalo na co má muž kondom když ty máš tělísko :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
2.3.20 09:17

No aspon se chrani blbecek… musis se zeptat a uvidis no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9550
2.3.20 09:18
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebuju se asi jen vypovídat, rady nejspíš není:) dnes ráno, když jsem vstala, jsem našla uprostřed obýváku ležet kondom. Manžel byl večer s kamarády (chodí téměř každou nedeli), vrátil se pozdě večer. Musel mu asi vypadnout z kapsy, jinak fakt netuším, jak by se tam vzal. Já mám telisko, takže spolu kondomy nepoužíváme. Nějaké zbytky se doma najdou, ale ty jsou v krabičce v uzamčeném šuplíku v ložnici, takže ani děti to nemohly vytáhnout. No a proč by asi tak manžel u sebe nosil kondomy, že… jsem teď nějak vykolejena. Ani nemá cenu to s ním řešit. I kdyby nějakou ženskou měl, tak to neřekne a já nemám jak to zjistit. A i kdybych to zjistila, netuším, jak bych to řešila. Máme 3 malé děti, sama bych to finančně nezvládla a asi ani nechtěla. Děti ho milují, není to nejlepší táta, ale ani nejhorší, já taky nejsem dokonalá máma. No mám teď v hlavě změť myšlenek a ne zrovna pěkných.Ani nevím, co od diskuze očekávám. Zkušenosti, možnosti…jen jsem to ze sebe potřebovala dostat a s někým pokecat. Vykládat osobně to nikomu nechci. Třeba vůbec o nic nejde, ale treba taky jo.

Určitě bych se zeptala, neumím si představit, že to v sobě budu dusit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3313
2.3.20 09:19
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebuju se asi jen vypovídat, rady nejspíš není:) dnes ráno, když jsem vstala, jsem našla uprostřed obýváku ležet kondom. Manžel byl večer s kamarády (chodí téměř každou nedeli), vrátil se pozdě večer. Musel mu asi vypadnout z kapsy, jinak fakt netuším, jak by se tam vzal. Já mám telisko, takže spolu kondomy nepoužíváme. Nějaké zbytky se doma najdou, ale ty jsou v krabičce v uzamčeném šuplíku v ložnici, takže ani děti to nemohly vytáhnout. No a proč by asi tak manžel u sebe nosil kondomy, že… jsem teď nějak vykolejena. Ani nemá cenu to s ním řešit. I kdyby nějakou ženskou měl, tak to neřekne a já nemám jak to zjistit. A i kdybych to zjistila, netuším, jak bych to řešila. Máme 3 malé děti, sama bych to finančně nezvládla a asi ani nechtěla. Děti ho milují, není to nejlepší táta, ale ani nejhorší, já taky nejsem dokonalá máma. No mám teď v hlavě změť myšlenek a ne zrovna pěkných.Ani nevím, co od diskuze očekávám. Zkušenosti, možnosti…jen jsem to ze sebe potřebovala dostat a s někým pokecat. Vykládat osobně to nikomu nechci. Třeba vůbec o nic nejde, ale treba taky jo.

Radím nedělat nic a dávat pozor. Taky mu to mohl nějaký kamarád strčit do kapsy z legrace. Myšlenka, že nic nemusí trvat věčně, je někdy dobrá. Štěstí přeje připraveným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
2.3.20 09:20

Bude zapírat anebo to svede na vtip od kamarádů, ale taky by mi to hlodalo v hlavě.. :think: :roll:
Asi bych ho víc sledovala, jak se chová, jestli o sebe víc dbá, je více času na mobilu apod.. ;)
Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
2.3.20 09:21

Není důležité za kterou chodí, ale ke které se vrací :hug: jste jinak spokojení? Máte šťastný život? Chová se k tobě hezky? K dětem? Vydělává, nefláká se, udělá si na rodinu čas? Peníze nechybí? Někteří chlapi mají prostě problém udržet ho v kalhotách, pokud je to případ i tvého muže, buď ráda, že používá ochranu. A třeba v tom taky nic není, jiný kamarád rozdal chlapům šprcky, ať se hecnou a užijí si a ten tvůj ji donesl až domů. Dala bych mu najevo, že o tom vím, třeba mu jen nějakém kontaktu dát onu věc a významně se na něj kouknout.. a uvidíš, co bude :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 09:24

Chtěla jsem se zeptat hned ráno, ale až poté co odvetu děti do školky. Jenže tam jsem se nějak zakecala s kamarádkou a s manželem jsem se pak jen minula ve dveřích. Večer se opět jen mineme ve dveřích, jdu s mamkou na představení (dala mi to jako dárek k narozeninám, které mám dnes, to od manžela mám jiný dárek teda…). Ale máte pravdu, nebylo by dobrý to neřešit vůbec. Mně se tomu nechce vůbec věřit, i když nejspíš dostanu o hlavu omlaceno to, že je to kvůli tomu, že spolu moc nespíme. To já vím, pracuju na tom, řešíme to spolu a vypadal, že to chápe. No ale evidentně ne.

• Nahlásit
  • Citovat
1068
2.3.20 09:24

@whooro jo tak at ji vesele podvadi, hlavne ze prijde domu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K K
635
2.3.20 09:29

Hele, prihoda ze zivota…

Uklizel jsem auto, nasel tam nepouzitej kondom. Co ted s nim, ze jo - tak jsem si ho strcil do zadni kapsy od kalhot.

Zapomnel jsem na nej, kalhoty hodil do pradla, nasla ho bejvala manzelka… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Byl stejny znacky, jaky jsme meli doma - jestli mi moje vysvetleni uverila nevim, ale rozvedli jsme se az par let potom…

Taky mu ten kondom moh dat ze srandy kamos, treba…

Příspěvek upraven 02.03.20 v 09:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11940
2.3.20 09:29

No co - potřebuješ se ho zeptat. Čím déle si to budeš převalovat v hlavě, čím více teorií a úzkosti na to budeš nabalovat, čím déle o tom nebudeš mluvit, tím horší to bude.

Potřebuješ se ptát ideálně bez paniky a hysterie, n…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49106
2.3.20 09:33

@whooro :mrgreen: :mrgreen: to je výhra že se vrací domů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58840
2.3.20 09:33
@Ou píše:
No co - potřebuješ se ho zeptat. Čím déle si to budeš převalovat v hlavě, čím více teorií a úzkosti na to budeš nabalovat, čím déle o tom nebudeš mluvit, tím horší to bude.Potřebuješ se ptát ideálně bez paniky a hysterie, n…

Jsem se bála, že to bude o jejím padesátiprocentech viny na tom. že tam ten kondom byl. :mrgreen:
NO, jak jsem normálně pro otevřenou komunikaci, tak si řikam, zda to tady smysl má. Tedy já se taky zeptala, taky jsem se dověděla jakousi odpověd. Ale zpětně vzato, přijde mi to prakticky řečnická otázka, která bude mít stejnou odpověd, at je důvod jakýkoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
2.3.20 09:34

@Kaci89 :palec: No vidíš, taky si to pochopila :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
2.3.20 09:35
  • Nahlásit