Jak otěhotnět bez ejakulace dovnitř

Anonymní
25.12.20 12:16

Jak otěhotnět bez ejakulatu

Holky jsem tu nováček, a přesto jsem se rozhodla požádat o pomoc, nejsem troll
Snažíme se s partnerem o miminko, ale partner má problém s ejakulace do pochvy, prostě při běžném sexu když je ve mě tak se neudělá, jen mimo mě když ho uspokojující rukou a nebo pusou…
Holky jaká je možnost otěhotnění zavedením spermií prstami do pochvy(partner nakonec s takovou metodu schválil, než aby šel do nějakého reprodukčního centra). Prosím jen osobní zkušenosti žen které se to tímhle způsobem povedlo, žádné že jedna kamarádka povídala, nebo diskuse na emiminu, ty mám přečtené a žádné odpovědi jsem se nedostala jen hádky jak je ženská svině že to dělá na tajnaka bez schválení partnera.
Jsem bezradna a mám to schválené, a nechci stim stresovat partnera že je neschopný… Jen chci mít naději od zkušených žen že je to možné…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25.12.20 12:18

A partner to miminko fakt chce? :think:
Zkuste stříkačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 12:19

Má zájem… Mít nějaké dítko.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 12:24

Ahoj měli jsme stejný problém. Manžel má sníženou citlivost. Musel si to dělat rukou a těsně před ejakulaci, ho dal rychle do mě. Otěhotněla jsem do tři měsíců. Chce to trosku cviku a klid. Držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit
4739
25.12.20 12:26

Řešením je inseminace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19092
25.12.20 12:32

Pořiď si pesar, partner ať ejakuluje do něj a ty si ho potom zaveď. To samé se dá dělat s kondomem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
25.12.20 12:45

Jak otěhotnět bez ejakulátu? Trochu zvláštní název diskuze. Bez ejakulátu neotěhotníš, ejakulát obsahuje spermie. Bez ejakulace (do tebe) otěhotnět můžeš, viz výše., ale ten ejakulát k tomu potřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 12:48

Omlouvám se za název, ale bezradnosti jsem nevedla jak to napsat, ano vím že k otěhotnění je potřeba spermie…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 13:01

Ahoj, já mám osobní zkušenost a 5-ti měsíční důkaz, že to funguje ;)
Kup si v lékárně plastovou stříkačku, partner se udělá do kelímku a pak hned za tepla natáhnout do stříkačky, vytlačit přebytečný vzduch a šup s tím dovnitř 😀 A hlavně vložit co nejhlouběji, co to půjde! A pak nohy/zadeček nahoru na 15 minut.
Mně se takto podařilo otěhotnět po 2 měsících snažení ve věku 40 let ;)
A hlavně se nestresovat tím, že to není “”romantické” početí, není to to nejdůležitější, hlavní je, abyste se s partnerem měli rádi a hezky se k sobě chovali. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
62226
25.12.20 13:02
@Anonymní píše:
Má zájem… Mít nějaké dítko.

Zní to strašně.. Ale tak pokud souhlasi, tak po ejakulaci zavést sperma prsty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 13:31
@martina.se píše:
Zní to strašně.. Ale tak pokud souhlasi, tak po ejakulaci zavést sperma prsty

Co zní strašně - že chce dítko nebo že má problém s ejakulací? Nebo že si pomohou takhle mechanicky? Mně to strašné nepřijde, život není vždycky podle šablony.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 13:44
@Janli píše:
Pořiď si pesar, partner ať ejakuluje do něj a ty si ho potom zaveď. To samé se dá dělat s kondomem.

S kondomem a pesarem opatrně, řada produktů je napuštěna spermicidními látkami na podporu efektu.

• Citovat
  • Nahlásit
62226
25.12.20 16:00
@Anonymní píše:
Co zní strašně - že chce dítko nebo že má problém s ejakulací? Nebo že si pomohou takhle mechanicky? Mně to strašné nepřijde, život není vždycky podle šablony.

Ne, jak jsi napsala, že by jednou chtěl dítě.. Nebo tak nějak.. Neznelo úplně, že by chtěl.. Ale jasný, ty problémy bokem se dají řešit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
25.12.20 16:50

Injekční stříkačka bez jehly. Ať ejakuluje do kelímku, hned nabrat, zavést pokud možno na čípek (ne dovnitř, jen na něj). Není v tom výrazný rozdíl v efektivitě oproti ejakulaci přímo do pochvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 17:12

Holky děkuji za rady, zkusíme stříkačku.
Chce mít potomka, ale trápí se tím že nemůže do mě ejakulovat že mu to nejde…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat