Jak pěstovat chryzantémy v květináči

914
11.10.16 09:18

Jak pěstovat chryzantémy v květináči

Ahojda, prosím o zkušenosti s pěstováním chryzantém drobnokvětých - v květináči. Jak často zalévat, zda hnojit…díky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
425
11.10.16 09:25

Tak to by mě taky zajímalo. Vždycky hned odkvetou, pak pár nových květů a pak už je jen zelená. Nevím co s tím, tak bych byla ráda za každou radu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
52
11.10.16 12:03

Stačí sem tam zalít, nepřelít. Chryzantémy jsou narychlené a řádně pohnojené, aby podaly maximální výkon v době koupě a max. měsíc po ní (spíš do prvního mrazu). Pokud je máte kam dát, tak se dají na zimu schovat někam, kde nemrzne a je tam tak 5 stupňů. V březnu vytáhnout, dát na větší teplo a začnou rašit. Druhý rok moc dobře nerostou, ale dají se nařízkovat. Venku, ani zasazené do záhonu většinou zimu nepřežijí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Party Time spotřebiče

  • (4.8) + 30 recenzí

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný