Jak počít holku ?

Anonymní
14.5.20 14:00

Jak počít Holku ?

Ahoj holky, máte prosím někdo zkušenost s touto metodou jak počít holku? Jelikož doma mám tři kluky, a chtěli bychom ještě z partnerem holčičku z prvního manželství mám dva syny ve věku 12, 7 let a s toho nám umřel po porodu syn na srdeční vadu neslučitelnou se životem. A z novým partnerem co jsme spolu 6 let máme 3 ročního chlapečka opět a nevím jak na to aby se už konečně podařila ta vytoužená holčička :srdce: 20.5. 2020 mám kontrolu u svého gynekologa a potom bychom chtěli začít s tím a snažit se o maličkou. Předem děkuji za rady a přeji vám všem hezký zbytek dne.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5556
14.5.20 14:01

Myslím, že ti je jasné, že žádná metoda neexistuje. Ale přeji ti, ať ti to klapne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7177
14.5.20 14:03

Na to žádná metoda není. Bohudík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
14.5.20 14:03

Ne zadna rada neexistuje. Pohlavi urcuje spermie. Je to proste 50 na 50. Nic to neovlivni, to urcite vis ze skoly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23185
14.5.20 14:04

Žádná metoda neexistuje. Držím palce, ať to klapne a narodí se zdravé miminko.
Mně zrovna nevyšlo právě těhotenství s holčičkou. Tři kluky mám zdravé. Kdybych se rozhodla ještě pro jedno miminko (jakože manžel občas nadhodí) tak by mi pohlaví bylo úplně jedno. Děti mám proto, že je chci, obecně, ne určité pohlaví. :zed: Navíc se to nedá nikterak ovlivnit. Vždycky je to ruleta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
14.5.20 14:08

My jsme to zkusili podle internetových rad a vyšla nám vysněná holčička (za kluka by jsme samozřejmě taky byli rádi, zkusili jsme to jen tak že zvědavosti), ale jestli to bylo tím tak to se už nedovíme. Vždycky je to 50 na 50. Takže ta rada- sex zhruba 2 dny před ovulací, jíst hodně mléčných výrobků, oříšků, různých semínek, celozrnné pečivo. Ale jak jsem řekla, není to zaručené. Hodně štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
14.5.20 14:09

Mas přesně 50% šanci, že to bude holka. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17083
14.5.20 14:10

@Jdani tak podle tehle rad bych mela mít holku a mam 2 kluky :mrgreen: žádná metoda neexistuje, je to proste 50:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
14.5.20 14:15
@Kriss Tina píše:
@Jdani tak podle tehle rad bych mela mít holku a mam 2 kluky :mrgreen: žádná metoda neexistuje, je to proste 50:50

Já vím, že je to náhoda a vždycky je to 50 na 50 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 14:16

Musíte ji počít za úplňku a zpívat u toho obřadní písně :jazyk: Doufám, že víš, že žádná spolehlivá metoda neexistuje, leda by si partner vyselektoval pulce Y a nepustil je do útoku :)) Jinak pokud jdeš do dalšího dítěte jen proto, že chceš holku… Co když to bude další chlapec? nebudeš na něj mít třeba trochu vztek, že není vysněná holčička? Přesně pro tohle nejdeme do třetího dítka, máme dvě holky a partner by chtěl kluka. Jenže mu ho samozřejmě nemůžu slíbit a trochu se bojím, že nechce mít doma tři malé slečny :)

• Nahlásit
  • Citovat
3318
14.5.20 14:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, máte prosím někdo zkušenost s touto metodou jak počít holku? Jelikož doma mám tři kluky, a chtěli bychom ještě z partnerem holčičku z prvního manželství mám dva syny ve věku 12, 7 let a s toho nám umřel po porodu syn na srdeční vadu neslučitelnou se životem. A z novým partnerem co jsme spolu 6 let máme 3 ročního chlapečka opět a nevím jak na to aby se už konečně podařila ta vytoužená holčička :srdce: 20.5. 2020 mám kontrolu u svého gynekologa a potom bychom chtěli začít s tím a snažit se o maličkou. Předem děkuji za rady a přeji vám všem hezký zbytek dne.

Tak slyšela jsem milion rad… Ač to zní divně jako nejspolehlivější mi výchází čínský kalendář. Pak se říká že holky se dělají několik dní před ovulaci ( holčičí spermie jsou odolnější-déle přežijou) kluci jsou zase rychlejší takže v době ovulace rychleji doplavou k vajíčku… Hlavně se na to moc neupinej a ať to bude jakkoliv, hlavně ať jste oba zdraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1041
14.5.20 14:25

@BaMaK my první dceru počali před ovulací, druhou v den ovulace :nevim: podle čínského kalendáře nám to nevycházi…. Je to náhoda, že to vyjde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
14.5.20 14:27

Je to sázka do loterie, buď a nebo..
Dám ti příklad. S kamarádkou jsme dělali vše pro, aby to konečně už byla holka, u mě to byl i na podruhé kluk, u ní se povedla holka. I jsem to trochu záviděla, když já vezla modrý kočárek a ona červený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14371
14.5.20 14:33
@Anonymní píše:
Musíte ji počít za úplňku a zpívat u toho obřadní písně :jazyk: Doufám, že víš, že žádná spolehlivá metoda neexistuje, leda by si partner vyselektoval pulce Y a nepustil je do útoku :)) Jinak pokud jdeš do dalšího dítěte jen proto, že chceš holku… Co když to bude další chlapec? nebudeš na něj mít třeba trochu vztek, že není vysněná holčička? Přesně pro tohle nejdeme do třetího dítka, máme dvě holky a partner by chtěl kluka. Jenže mu ho samozřejmě nemůžu slíbit a trochu se bojím, že nechce mít doma tři malé slečny :)

Pozor, na ten úplněk jsem četla jednu malou nepálskou (a taky dost podezřelou a nedůvěryhodnou, nicméně publikovanou) studii. :mrgreen: Vysvětlovali to tam posunem pH a na úplněk snad vycházeli kluci. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5962
14.5.20 14:35

Máš šanci 50%, že to bude holka. Žádná spolehlivá metoda neexistuje. Ani ten čínský kalendář ne. To by pak moje dcera musela být podle něj kluk. A to fakt není :mrgreen: A obě děti mám ze styku den před ovulací a první holka, druhé kluk 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama