Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Taminka píše:
@mauska dekuji za informace, jsem rada, ze s tim ma nekdo zkusenost.@evill byt jje v Ove jih, presneji Belsky les. Ano ma balkon do dvora. Fotky poslat nemam jak, jsem jiz rok v zahranici
Jinak vsem dekuji za informace, vidim, ze do cr budu muset priletet, mam tam jeste nejake sve veci a aspon se domluvim na te plne moci atd.
Snad to pujde rychle a bez problemu.
Jeste jedna vec, byt je druzstevni, myslite, ze s tim zastupcem, co to bude zastupovat, muze byt na druzstve problem?
Ne, to urcite nebude, pokud bude plna moc spravne napsana.