Jak se bránit? Jak si pomoct?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 20:15
Jak se bránit?Jak si pomoct?

Už jsem tu dnes zakládala diskuzi.Jsem ve výpovědi, šéf mi to dává náležitě vyžrat. Uz nemůžu psychicky, čekám co zase bude. :( Dovolenou nedá.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28983 příspěvků 29.09.18 20:19
@Anonymní píše:
Už jsem tu dnes zakládala diskuzi.Jsem ve výpovědi, šéf mi to dává náležitě vyžrat. Uz nemůžu psychicky, čekám co zase bude. :( Dovolenou nedá.

tak proč zakládáš druhou?

Serpentini
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 29.09.18 20:22

Vydrž a ukaž jim jak jsi nad věcí, jdeš pryč, už na tebe nijak nemůžou. Mně takhle dávali čouda v první práci po škole, poslední týden se mnou nemluvila ani noha od stolu. A poslední den na mě přišla nadřízená a vyloženě mě rozbrečela, vykládala mi jak nestojím za nic a že to nikam nedotáhnu. No síla, dneska z nich mám srandu a nedělala bych tam ani týden i kdyby klečeli na kolenou :D Buď ráda, že jdeš z tama pryč, jednou se tomu taky zasměješ ;)

eumedon
Extra třída :D 13621 příspěvků 29.09.18 20:26
@Burj Chalifa píše:
tak proč zakládáš druhou?
Třetí:
https://www.emimino.cz/…vedi-326551/
https://www.emimino.cz/…avdu-330106/
Nejspíš s odpověďmi není spokojena a doufá, že když založí jinou diskusi, tak třeba dostane opačnou odpověď. :lol:
@Anonymní píše:
Už jsem tu dnes zakládala diskuzi.Jsem ve výpovědi, šéf mi to dává náležitě vyžrat. Uz nemůžu psychicky, čekám co zase bude. :( Dovolenou nedá.

Dovolenou nedá - proplatí.

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 29.09.18 21:07

Co řešíš? Jsi ve výpovědi, tak snad můžeš mít šéfa u zadele. Uvědomuješ si, že už ti nic nemůže? Když tě bude prudit, tak ho pošli do patřičných míst, otoč se a odejdi. Kdyby jsi tu práci potřebovala tak neřeknu, že ti to vadí, ale takhle?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 21:29
@Janli píše:
Co řešíš? Jsi ve výpovědi, tak snad můžeš mít šéfa u zadele. Uvědomuješ si, že už ti nic nemůže? Když tě bude prudit, tak ho pošli do patřičných míst, otoč se a odejdi. Kdyby jsi tu práci potřebovala tak neřeknu, že ti to vadí, ale takhle?

To se lehce řekne,druhých šetří a mě dává nejvíc práce.

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 29.09.18 21:33
@Anonymní píše:
To se lehce řekne,druhých šetří a mě dává nejvíc práce.

Tak to nepis tady, to ti nepomuze. Rekni to jemu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 22:04
@kacakaca píše:
Tak to nepis tady, to ti nepomuze. Rekni to jemu.

Už sem zkusila,se mi vysmál. :lol: :(

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 29.09.18 22:51
@Anonymní píše:
Už sem zkusila,se mi vysmál. :lol: :(

Tak se mu vysměj taky. Co se stane, když tu práci neuděláš?

KittyKatty
Kecalka 103 příspěvků 29.09.18 23:06
@Janli píše:

Jo Jo přesně taky bych se mu na to vybodla…A nebo ti může bejt třeba špatně :poblion: a na to dovolenou nepotřebuješ :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 23:06
@Janli píše:

To je porušení pracovní kázně.Kolegyni dává víc volna.Mam zaučovat novou paní,dovolenou by dal v případě,kdyby paní byla zaucena.Kolegyne si bere volno k lékaři,tak ji dal volno bez problémů.Takze v ten den,mám zaučovat paní,plus ještě pracovat na místě kolegyne.Coz šéfa nezajímá,že stíhat nebudu.Prej to zvládnu.

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 29.09.18 23:10

@KittyKatty lidi se neumí poprat sami za sebe. Co se zakladatelce stane? Vyhodí ji? :mrgreen: Ona si neuvědomuje, že pokud práce nebude hotová, bude s tím mít problém ten šéf, ne ona. Normálně bych mu řekla, že buď se bude chovat normálně a zbytek pracovní doby spolu dožijeme v míru nebo odcházím na neschopenku a jako důvod uvedu psychické vyčerpání a kolaps po šikaně na pracovišti.

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 29.09.18 23:14
@Anonymní píše:
To je porušení pracovní kázně.Kolegyni dává víc volna.Mam zaučovat novou paní,dovolenou by dal v případě,kdyby paní byla zaucena.Kolegyne si bere volno k lékaři,tak ji dal volno bez problémů.Takze v ten den,mám zaučovat paní,plus ještě pracovat na místě kolegyne.Coz šéfa nezajímá,že stíhat nebudu.Prej to zvládnu.

Tak počkej, na volno k lékaři má kolegyně nárok. To nemůžeš házet na šéfa. A zaučovat se dá i tak, že si kolegyni postavíš za záda a bude ti holt jeden den koukat na ruce a práci si zkusí až tam budete komplet. Teď už mi zase připadá, že hledáš problémy tam, kde úplně nejsou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 23:15
@Janli píše:
@KittyKatty lidi se neumí poprat sami za sebe. Co se zakladatelce stane? Vyhodí ji? :mrgreen: Ona si neuvědomuje, že pokud práce nebude hotová, bude s tím mít problém ten šéf, ne ona. Normálně bych mu řekla, že buď se bude chovat normálně a zbytek pracovní doby spolu dožijeme v míru nebo odcházím na neschopenku a jako důvod uvedu psychické vyčerpání a kolaps po šikaně na pracovišti.

Super!!! :potlesk: :palec: :pankac: dekuju :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 23:16
@Janli píše:
Tak počkej, na volno k lékaři má kolegyně nárok. To nemůžeš házet na šéfa. A zaučovat se dá i tak, že si kolegyni postavíš za záda a bude ti holt jeden den koukat na ruce a práci si zkusí až tam budete komplet. Teď už mi zase připadá, že hledáš problémy tam, kde úplně nejsou.

Ale to já přece taky,jen mi ho nedá,z důvodu,že zaučují paní na svém úseku.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >