Levné recepty - nápady a tipy

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 11266 příspěvků 26.09.18 13:16
Recepty

:mrgreen: Ať se nenudíme

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
Reakce:
arada
Extra třída :D 14373 příspěvků 26.09.18 13:30

Dnes byl oběd levný. Těstoviny se špenátem a tuňákem z konzervy.

Extra třída :D 11266 příspěvků 26.09.18 13:31
@terinka4444 píše: :mrgreen: já myslela, že se sem můžou psát jen recepty, co stojí 500 a víc :mrgreen: Jako že sem může naspat jen ten, co žere k večeři steaky. :mrgreen:

Jo to bych moc casto neprispivala :mrgreen:

Extra třída :D 11266 příspěvků 26.09.18 13:32

Spagety ,syrova omacka s kurecim k tomu rajcata a okurky

Marseni
Kecalka 374 příspěvků 26.09.18 13:41

@arada Mozes napisat recept?

ekira5
Kelišová 5129 příspěvků 26.09.18 13:46

Tak ja fazuľová polievka, zapečené cestoviny s klobásou, vajíčkom, syrom a jahodový puding s piškótami a broskyňou, drobec spapkal celú misku :palec: asi mu ho začnem variť častejšie ;)

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 26.09.18 13:54

testoviny s kupovanou omackou,zapecene s vajcem. Dnes litam od k certu k dablu,dobre ze decka nemeli jen chleba :mrgreen: Zítra se pochlapim, bude cocka :mrgreen: :mrgreen: Rozpocet napnuty nemam,ale chci syna naucit, ze se da jist i něco jiného nez kure a gulas :roll:

Extra třída :D 11266 příspěvků 26.09.18 13:54
@lucenka píše:
tak to jsi tu první diskuzi moc pozorně nesledovala, protože tam vznikla uzavřenka na vaření bez Kornelky

Sledovala jsem pozorně,jen jsem neměla potřebu být v uzavřence. Tuto diskuzi jsem založila já, já nemám s uzavřenkou nic společného,tak se podivuji,proč ji zminuješ :think:

Extra třída :D 11266 příspěvků 26.09.18 14:15

Dneska udelam margotku ,aby byla na zitra vychlazena ( pokud ji nesni dnes ze)
Kureci polevku ,jatrove knedlicky
Asi rajskou omacku a testoviny, masove kulicky

Extra třída :D 11266 příspěvků 26.09.18 14:30

Ted jsem delala synovi rychlovku ,pomerne levnou ( ano u nas vzdycky nekfo bude frflat a chtit jine jidlo nez mame)
Na trose masla 4 strouzky prolisovaneho cesneku cca 2 minutky ,pridat mouku -svetla jiska- prilit cca 3 dc kureciho vyvaru 2-3 dc mleka ( dala jsem smetanu) grana panado a petrzel podle chuti,sul,pepr ,smichat s penne

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 26.09.18 14:33

Tatarak.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18532 příspěvků 26.09.18 15:16

Tak dnes zapečené panini, k tomu salát a kafe a voda a hle přes dvě stovky fuč a to byl jen oběd. Doma mám houbovou hustou polévku a řízky z hřibů, tak se to vykompenzuje :mrgreen:

arada
Extra třída :D 14373 příspěvků 26.09.18 15:23
@jahuhudka píše:
Dneska udelam margotku ,aby byla na zitra vychlazena ( pokud ji nesni dnes ze)
Kureci polevku ,jatrove knedlicky
Asi rajskou omacku a testoviny, masove kulicky

Bude na celej plech? Jesli ano, měla by vám vydržert na 3 dny.

Vyvrtka
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 26.09.18 15:33

My dnes snídaně, ja houska,máslo, plátkový sýr, chlapi svačinu v práci to samé. Oběd gulasova polévka, šunkafleky, svačina hrušky, mandarinky. Večeře vaječna omoleta, nacházím do ní zbytky brambor, salámu, sýru. Ale není to u nás na příděl v lednici si může vzít každý co chce, jogurty, zelenina, ovoce atd.

ekira5
Kelišová 5129 příspěvků 26.09.18 15:40

Ja som bola na nákup v sobotu a včera len rožky v samoške :dance: to sa šetrí :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >