Reklama

Výpověď a nemocenská. Odpovědi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:22
Výpověď a nemocenska.Odpovedi

Dobrý večer,
Prosím o zachování anonymity, je to pro mě citlivé téma.
Když jste byly ve výpovědi a šéf nebyl zrovna prijemny-urazky, ponižování, výsměch,arogan­ce.Sly jste na nemocenskou?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

elan
Kecalka 197 příspěvků 29.08.18 20:28

nešla jsem, dala si výpověď ty nebo oni tobě?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:36

@elan kdo dal výpověď,nechci psát.

kačka39
Kecalka 164 příspěvků 29.08.18 20:37

hodně lidí na nemocenskou jde a je tam až do konce. Já bych to asi neudělala, ale jestli se to nedá vydržet…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:41

@kačka39 kdyby vám to někdo zneprijemnoval?Zůs­tala byste?

Uživatel je onlinezrcadlo
Kelišová 6602 příspěvků 29.08.18 20:42

Ne, blbec mě nemůže ponížit, poníženě bych se cítila spíš u doktora, u kterého bych měla lhát a vymýšlet si problémy.

Alkata
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 29.08.18 20:44

@zrcadlo doktoři to mají na háku, clovek si nemusi nic vymyslet

kačka39
Kecalka 164 příspěvků 29.08.18 20:51
@Anonymní píše:
@kačka39 kdyby vám to někdo zneprijemnoval?Zůs­tala byste?

Nevím, je znepříjemňování a znepříjemňování. Možná bych se pokusila skončit radši na dohodu, nebo nechat přeložit někam jinam na tu dobu. Pokud to nejde aje to nejvyšší šéf, tak bych možná o tý neschopence uvažovala. Záleží taky jestli ti má na co napsat neschopenku. Já mám několik věcí, na který by mi neschopenku napsal s radostí, ale stála jí odmítám. Pokud by mi nic nebylo, tak já bych to teda asi neuměla vylhat, aby mě ji napsal.

kačka39
Kecalka 164 příspěvků 29.08.18 20:53

Ale znám víc lidí, kteří na neschopenku šli, když měli výpověď a někteří na ní byli pěkně dlouho. Hlavně Ti, co výpověď dostali. :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:53

@kačka39 na dohodu nepřistoupí.

vulpes
Závislačka 4957 příspěvků 29.08.18 21:06
@Anonymní píše:
@kačka39 kdyby vám to někdo zneprijemnoval?Zůs­tala byste?

můžete znepříjemňovat taky ;) Zažila jsem zaměstnance, kteří ve výpovědi (kterou dali sami a nestáli ani o dohodu odejít dříve) chodili velmi pozdě, odcházeli velmi brzy a celkově nedělali NIC. Až dosáhli rychle toho, že je zaměstnavatel nechal raději doma pro tu výpovědní lhůtu, a definoval to jako „překážku v práci“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 21:08

@vulpes to je porušení pracovní kázně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 21:10

@vulpes dobře,výpověď sem dala,nadřízený,nechtěl na dohodu,že dřív jak za dva měsíce mě nepustí.A začal mi to s kolegyněmi znepříjemňovat.

vulpes
Závislačka 4957 příspěvků 29.08.18 21:14
@Anonymní píše:
@vulpes to je porušení pracovní kázně.

no, to by mohl ten zaměstnanec dostat i vytýkací dopis…a po druhém dopisu výpověď…? ;)

Když bude trávit 50min z hodiny na toaletě a v kuchyňce a vysvětlovat to nevlností…,když bude trvdit, že nerozumí zadanému úkolu a proto jej nemůže vykonat…?

Když zaměstnanec začne dělat naschvály a sabotovat, tak zaměstnanec nemůže vůbec nic, opravdu jsem to zažila vícekrát a ani manažeři ani personální s tím nehne, soudná firma nikdy nemá za potřebí jít do nějakého právního sporu, protože často prohrají.
Je to jen o tom, že velkávětšina lidí se nechá zastrašit, když na ně šéf zakřičí, nebo jim bude nějak vyhrožovat

Není to ode mě návod, jen konstatování. Pokud je zaměstnanec „chytrý“, tak se s tím nehne.

vulpes
Závislačka 4957 příspěvků 29.08.18 21:15
@Anonymní píše:
@vulpes dobře,výpověď sem dala,nadřízený,nechtěl na dohodu,že dřív jak za dva měsíce mě nepustí.A začal mi to s kolegyněmi znepříjemňovat.

tak je to blb, který neví, co chce :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama