Reklama

Životní úděl - co říkáte na tvrzení, že bez dětí nejsem ženou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 17:55
Životní úděl

Ahoj holky,
ráda bych se Vás všech zeptala jak vy souhlasíte s tvrzením, které čím dál více slyším od svého okolí, ale i z médií. Je to tvrzení že dokud žena nemá děti (při nejlepším deset) tak není žena a nemá právo si takto říkat. :zed:
Už jen z principu mi to příjde hodně netaktní ke všem které nemohou otěhotnět i když se moc snaží. Navíc žijeme v 21. století, to máme snad právo volby. Pokud žena chce budovat kariéru tak by se na ní nemělo koukat přes prsty.
PS: Omluvte mě za anonym, ale zmiňovaní blízcí chodí sem na diskuze a nechci být odhalena :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4582 příspěvků 26.08.18 17:57

To je blbost. Některé ženské by rozhodně děti mít neměli ačkoliv to jsou ženy.

Litta
Extra třída :D 13409 příspěvků 26.08.18 17:58

Vůči těm, kterým to nejde, je to opravdu smutné a necitlivé. Na druhou stranu, když to vezmu „od přírody“, tak žena, která nechce děti dobrovolně, chce raději být celé dny a noci v práci, prostě trochu zvláštní je. Hlavně pokud nejdřív chce budovat kariéru a ve 40 začne s IVFkem. To je dost nebezpečný koncept a dnes bohužel dost rozšířený.

Malaga
Generální žvanilka 24370 příspěvků 26.08.18 17:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
ráda bych se Vás všech zeptala jak vy souhlasíte s tvrzením, které čím dál více slyším od svého okolí, ale i z médií. Je to tvrzení že dokud žena nemá děti (při nejlepším deset) tak není žena a nemá právo si takto říkat. :zed:
Už jen z principu mi to příjde hodně netaktní ke všem které nemohou otěhotnět i když se moc snaží. Navíc žijeme v 21. století, to máme snad právo volby. Pokud žena chce budovat kariéru tak by se na ní nemělo koukat přes prsty.
PS: Omluvte mě za anonym, ale zmiňovaní blízcí chodí sem na diskuze a nechci být odhalena :)

tak toho jsem si nevšimla…a považuju to za blbost …max. si nemůže říkat matka…

debra.morgan
Závislačka 3278 příspěvků 26.08.18 18:02

z medií? kde? :roll: nevsimla jsem s niceho…zas nejake podprahove precitlivele vnimani, ne?

malákráličice
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 26.08.18 18:02

@Malaga Taky jsem to nikde nezaslechla. :think:

LenkaHl
Stálice 79 příspěvků 26.08.18 18:06

Tak já to teda trochu zaznamenala ale asi trochu jinak než zakladatelka myslí. Ráda čtu takové ty drbárny typu extra apod. A tam je to teda hodně, tak jestli pani/slečna nemyslela tohle :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 26.08.18 18:08

Slysim to poprve, od tebe.

tasa
Echt Kelišová 8978 příspěvků 26.08.18 18:10

V urcitych socialnich skupinach to tak muze byt.....

ZKUS SE VYKASLAT NA NAZORY OSTATNICH,BUDE TI LEPE…

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 26.08.18 18:20

Myslím, že slyšíš trávu růst, deset dětí má v naší společnosti málokdo, tak jsme tady asi převážně komunita slečen a dívek.
Pokud by mi to někdo takhle explicitně a přímo řekl, řekla bych mu, že milerada budu dívčinka až do důchodu, mě to totiž neuráží.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 26.08.18 18:21

Vůbec bych to neřešil. Do mě šil kolega, že když už vydělám, ať si koukám pořídit děti. Když zjistil, jak to se mnou je, tak rychle obrátil :mrgreen: .
Na okolí se vykašli. A kde to vidíš v médiích? V TV? Tu totiž nemám, nemůžu posoudit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 18:28

Ségře je skoro 40, je svobodná, bezdětná. Vážné vztahy měla dva. Děti nechce. Rozhodně to není žádná kariéristka. Má to prostě nastavené jinak. Přesto je to normální ženská, má ráda děti.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 26.08.18 19:01

To jsem teda taky nezaznamenala. Spíš je ten trend takový, že pokud se žena rozhodne mít děti, být s nimi a mít ráda život v domácnosti a pro rodinu, tak je divná. Ta, která není feministka a nebuduje si kariéru je neschopná a chce se přiživovat na svém muži :D

LaraA
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 26.08.18 19:07

A neslyšíš trávu růst? V médiích ksem nic takového nezaznamenala, jinde v okolí taky ne… nečti články nebo nekouká na pořady, kde máš pocit, že ti podsouvají :mrgreen:

malá_holka
Závislačka 4991 příspěvků 26.08.18 19:12

Kdo tuhle srač. ku tvrdí je sám sr.ačka :nevim: jako co znás dělá ženy? :nevim: že někdo druhej prohlasí že jimi jsme? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama