Reklama

Sympatická krása - co to podle vás znamená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirgla
Povídálka 34 příspěvků 24.08.18 10:45
Sympatická krása

Vědci zjistili že když je někdo sympaticky krásný(uměliny třeba prý sympatické nejsou, když má někdo tu u make-upu a všechno falešné) tak mu všichni věří a má víc přátel. Jde i o to vypadat nevinně. Moje otázka možná ji blbě formuluju: jak vypadá podle vás sympaticky krásná žena/dívka a jak toho docílit? Tedy jakou postavu by měla mít, oblečení, rysy obličeje, prostě vzhled co vás napadne

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 24.08.18 10:52

Podle mě toho nelze nijak docílit. S tím se člověk musí narodit.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7983 příspěvků 24.08.18 10:53

neměla by mít silikonový kozy a napíchaný kachní pysky

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 24.08.18 10:53

Já tedy nevim, ale sympatie nezávisi na tom, jak se mi dotyčná, dotyčný líbí

evill
Závislačka 3763 příspěvků 24.08.18 10:54

Sympatie pro mě není o vzhledu nebo o postavě. Je to o tom, co z toho člověka vyzařuje. Je jedno jestli má 40 kilo nebo 90, pršáček nebo orlí nos… je to o pocitech z toho člověka.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 24.08.18 10:54

Jo a toho se nedocílí s tím se člověk rodí, je jedno, jak vypadáš

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8122 příspěvků 24.08.18 10:55

Nechci prudit, ale prijde mi to jako nesmysl.

Šarlota4
Echt Kelišová 9643 příspěvků 24.08.18 10:56

Tohle je strašně individuální. Každý člověk bude působit na ostatní jiným dojmem. Většinou působí dobře úsměv, zjevná čistota, pozitivní nálada, příjemné vystupování. Myslím, že ani „umělé“ nevadí, pokud je to udělané přirozeně a vkusně.

Šarlota4
Echt Kelišová 9643 příspěvků 24.08.18 10:56
@pohledzdruhes­trany píše:
neměla by mít silikonový kozy a napíchaný kachní pysky

ti garantuju, že ty silikony na 90% žen ani nepoznáš.

jenny.fields
Generální žvanilka 24595 příspěvků 24.08.18 10:57

Nejde o fyzickou stránku jako o vyzařovanou energii.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7983 příspěvků 24.08.18 10:57
@Šarlota4 píše:
ti garantuju, že ty silikony na 90% žen ani nepoznáš.

ti garantuju, že jo, modelaci tukem ne

Šarlota4
Echt Kelišová 9643 příspěvků 24.08.18 11:01
@pohledzdruhes­trany píše:
ti garantuju, že jo, modelaci tukem ne

No na pohled to fakt nepoznáš. Ano poznáš vystrčený čtyřky, pětky, ale drtivá většina že si nechává zvětšovat prsa třeba jen na přirozené 2-3jky a to v tričku prostě nepoznáš.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7983 příspěvků 24.08.18 11:04
@Šarlota4 píše:
No na pohled to fakt nepoznáš. Ano poznáš vystrčený čtyřky, pětky, ale drtivá většina že si nechává zvětšovat prsa třeba jen na přirozené 2-3jky a to v tričku prostě nepoznáš.

v tričku s podprdou samozřejmě ne, ale bez podprdy už jo, nejde o velikost, stačí ale malej pohyb a je to poznat, pohyb silikonovýho materiálu je jinej než pohyb přirozenýho prsu, vizuálně je to pak poznat na tom přechodu mezi prsem a mezerou mezi prsama, ten přechod je jiný než u přirozených prsou, a o dotyku snad nemá cenu se zmińovat

Šarlota4
Echt Kelišová 9643 příspěvků 24.08.18 11:09

@pohledzdruhes­trany Mno s tím souhlasím, ale kolik potkáme na ulici žen bez podprdy, aby si řekla " ta je nesympatická, protože se jí nepřirozeně houpou prsa". Prostě na první pohled to u běžně oblečené ženy nepoznáš.

rokris
Kelišová 5778 příspěvků 24.08.18 11:11

Takový hezký název diskuze. A ono to koukám už zas bude jenom o - ňadrech. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama