Jedná se o těhotenství nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 18:45
Jedná se o těhotenství nebo ne?

Ahoj holky, chci se zeptat na váš názor. Od června neberu prášky a cykly byly od 23-26 dne. Poslední byl 24.den od poslední menstruace. S přítelem jsme měli sex 20.den od menstruace, dnes je to 28.den a menstruace nikde. Je pravda, že jsem mela teď větší stres, tak nevím?
Co myslíte, lze 20.den mít ovulaci a být těhotná?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
skorotehotna
Kecalka 332 příspěvků 29.09.18 18:49

Ano lze. Počkej par dni a udělej si test.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18785 příspěvků 29.09.18 18:50

A jak to asi máme vědět? Udělej si test a uvidíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 18:57

@hanka.br. ptam se zda to lze, nemusis odpovídat.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18785 příspěvků 29.09.18 19:13
@Anonymní píše:
@hanka.br. ptam se zda to lze, nemusis odpovídat.

Do školy jsi tu a tam chodila?

Nora2
Kecalka 131 příspěvků 29.09.18 19:21
@hanka.br.
@hanka.br. píše:
Do školy jsi tu a tam chodila?

Paní se jen zeptala, nemusíš hned vyjíždět. Když tě to dráždí, nereaguj :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 19:23

@hanka.br. ne, nechodila

Levixka
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 29.09.18 19:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat na váš názor. Od června neberu prášky a cykly byly od 23-26 dne. Poslední byl 24.den od poslední menstruace. S přítelem jsme měli sex 20.den od menstruace, dnes je to 28.den a menstruace nikde. Je pravda, že jsem mela teď větší stres, tak nevím?
Co myslíte, lze 20.den mít ovulaci a být těhotná?

Klid anonymní, sem tam tu jsou holky, co si takto rypnou ;) Nemyslej to většinou zle :) Jen je tu tolik stejných dotazů že to některé ženský už neumí vytřídit a neodpovídají k tématu :)
Jinal možné to je, ale víc budeš vědět, až bude čas testovat. Zkus udělat test asi 12dni od posledního sexu, čili od toho 20. za nějakých 12dni :) A uvidíš :) Třeba je to jen stresem :) Ale někdy se stane, že je ovulka až později, nebo dříve :) Držím palce ať chces jakýkoliv výsledek :)

ivašot.
Kelišová 6740 příspěvků 29.09.18 19:34

a tahle diskuze nestačila https://www.emimino.cz/…brzy-329911/

katnyys
Nováček 3 příspěvky 29.09.18 19:54
vynechání antikoncepce

Dobrý večer, mám na vás dotaz a jsem zoufalá :nevim: Ve čtvrtek (20.9.) jsem dobrala poslední piluly ze svého platíčka a v sobotu 22.9. jsem měla pohlavní styk. V pondělí 24.9. se dostavila obvyklá menstruace. Jenže problém je v tom, že jsem měla začít užívat v pátek 28.9. první prášek a já si ho zapomněla vzít a další den tedy dnes jsem si vzala dva naráz. Myslíte si, že můžu být těhotná? mám opravdu strach. Prosím poraďte! :( :( :(

migmina
Kecalka 135 příspěvků 29.09.18 20:08

Zakladatelko mozne to je ale i ne…takovych diskuzi tu je mraky.nepochopim udelej si test tam najdes odpoved boze :pocitac: do tvyho tela nevidime.nekdy zasnu nad zalozenyma diskuzema :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 20:09

@migmina milá chytračko, na test je brzy. Proto se ptam. Kdo nechce, nemusí odpovídat.

lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 29.09.18 20:27
@Anonymní píše:
@migmina milá chytračko, na test je brzy. Proto se ptam. Kdo nechce, nemusí odpovídat.

Na test je brzy a my máme vědět víc než ty? A ne vesteckou kouli nemáme. A stačí chvíli googlit a odpověď si najdeš aniž by si zakládala diskuzi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 20:40

@lachtanice86 v tom případě se může emimino zrušit :) . No, škoda ze někteří jsou takový jací jsou. Myslela jsem, že se zde holky podporují a poradí.

ivašot.
Kelišová 6740 příspěvků 29.09.18 20:47
@Anonymní píše:
@lachtanice86 v tom případě se může emimino zrušit :) . No, škoda ze někteří jsou takový jací jsou. Myslela jsem, že se zde holky podporují a poradí.

radily jsme ti už ve čtvrtek, ale klidně to můžeš za 2 dny zkusit znova…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >