Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky mám dotaz v sobotu jsem byla na vyšetření magnetické rezonance. Jenomže mi nikdo neřekl jak se dozvím výsledky. Byla jsem na vyšetření poslána přímo z emergency a v papíře bylo napsáno že výsledky obdržím od lékaře který mi vydal zadanku. Ale poslal mě tam dr přímo z pohotovosti kam sem byla přivezena záchrankou. Prosím nemáte někdo zkušenost žádné číslo nic mi nedali takže vůbec nevím jak výsledky zjistím.
@Verca2020 píše: Více
proč ses nedomluvila přímo na té magnetické, kam to posílají. Zkus tam zavolat, určitě ti řeknou, komu to dají. Ale divím se, že jsi jen tak odešla. Přece když mě přiveze záachranka, pohotovost mě pošle na vyšetření, tak se čeká na výsledky, aby to mohli zhodnotit a bud tě poslat domů nebo jinak řešit problém.
@vokishka Když mě přivezla záchranka udělali jen Ct a odběry krve. To vyšlo v pořádku a dr mi tam dal zadanku na MR ze se mám objednat. V sobotu když sem se zeptala na výsledky řekl mi pan že není doktor ze je jen obsluha toho tunelu.. Takže nevím nic zda mi budou volat s výsledky nebo mám někam volat já
@Verca2020 píše: Více
normální postup je, že výsledek posílají lékaři, který tě tam poslal. Proto tam zavolej, at ti řeknou, kam to pošlou.
@Verca2020 vyhodnocení muže byt klidně na měsíc. Zavolej si na ambulanci odkud te posílali. Já dostala zadanku na Bulovce. Proste tam mám kartu, domluvila jsem si termín na neurologii a kdo měl ten den službu tak mi řekl výsledky