Jak se na to dívat - přítel jede s exmanželkou na dovolenou

Anonymní
27.11.18 10:41

Jak se na to dívat?

Chtěla bych znát váš názor. Mám přítele. Je rozvedený. Má dvě 8 leté děti. Několik let bydlí odděleně, děti má ex. Ona někoho má a já jsem s ním. Ale řekněte mi, jak byste pracovali s tím, že všichni spolu jedou na víkendový výlet, zimní dovolenou? Děti jsou nezvladatelne, nevychovane a opakuje mi, že by to sám s nimi nezvládl a to, že takhle jedou je jen cesta, aby mohl být s nimi. Celkem se v tom topím. Ex o mně ví.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3700
27.11.18 10:43
@Anonymní píše:
Chtěla bych znát váš názor. Mám přítele. Je rozvedený. Má dvě 8 leté děti. Několik let bydlí odděleně, děti má ex. Ona někoho má a já jsem s ním. Ale řekněte mi, jak byste pracovali s tím, že všichni spolu jedou na víkendový výlet, zimní dovolenou? Děti jsou nezvladatelne, nevychovane a opakuje mi, že by to sám s nimi nezvládl a to, že takhle jedou je jen cesta, aby mohl být s nimi. Celkem se v tom topím. Ex o mně ví.

Proč s ním nejedeš ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2718
27.11.18 10:44

a když řekneš že bys jela taky tak řekne co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.18 10:46

@Kaileee @Amelie30 děti neznám a on je takový, že když s ní vychází, tak aby děti měly alespoň trochu pocit rodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.18 10:47

TO, že jsou schopní spolu strávit dva dny kvůli dětem je naopak obdivuhodný a velkej palec nahoru.
Jinak když říká, že sám by je nezvládl, proč s nimi nejedeš ty? Nebylo ti to nabídnuto, nebo ste spolu příliš krátce a nezávazně?
Jestli spolu nejsou už na roky, tak bych to na nějaké dramatické lepení vztahu neviděla, jestli ti jde o tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.18 10:48

Spousta z holek tady ti napíše, že se to tak občas děje, že jedou jako rodina aby chlap byl co nejvíce s dětmi s vycházel s bývalou manželkou. Ale dle mého je to nesmysl. Jednou jsou rozvedení a ne dětem plést hlavu, že na dovolenou jsou rodina a jinak mají doma strejdu. A že by je sám nezvládl je bohužel jeho chyba, protože neměl dopustit jejich spratkovství. Můj přítel má taky holku z manželství, ale jsem ráda, že od nás bydlí dál a pro dítě si jezdí ve stanovený čas, než abych musela překousnout to, že jezdí někam jako rodina. Na výběr bych mu určitě nedala, ultimáta nevedu, ale netrpěla bych tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6966
27.11.18 10:48

Já bych se na to dívala tak, že ex nemá úplně dořešeny rozvod, ať už že ho to táhne k ex, nebo že mu hrozí tahanice o děti, když musí skočit i po společné dovolené, aby s nimi byl. Jestli jsi mladá, chlapa se dvěma dětma bych nechtěla, zejména když kvůli tomu hrozí konflikty do budoucna - sama píšeš, už teď jsou nezvladatelné a nevychované.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2718
27.11.18 10:49
@Anonymní píše:
@Kaileee @Amelie30 děti neznám a on je takový, že když s ní vychází, tak aby děti měly alespoň trochu pocit rodiny.

tak to jste spolu pět minut když neznáš děti ne? to se mu nedivím že na tebe vůbec nebere ohledy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6966
27.11.18 10:50
@Amy_Farrah_Fowler píše:
Spousta z holek tady ti napíše, že se to tak občas děje, že jedou jako rodina aby chlap byl co nejvíce s dětmi s vycházel s bývalou manželkou. Ale dle mého je to nesmysl. Jednou jsou rozvedení a ne dětem plést hlavu, že na dovolenou jsou rodina a jinak mají doma strejdu. A že by je sám nezvládl je bohužel jeho chyba, protože neměl dopustit jejich spratkovství. Můj přítel má taky holku z manželství, ale jsem ráda, že od nás bydlí dál a pro dítě si jezdí ve stanovený čas, než abych musela překousnout to, že jezdí někam jako rodina. Na výběr bych mu určitě nedala, ultimáta nevedu, ale netrpěla bych tím.

Přesně tak. Nebyla bych s chlapem, co s bývalou ženou jezdí na dovolené, s dětmi nebo bez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6966
27.11.18 10:51
@Anonymní píše:

Počkej takže že jsou nezvladatelné a nevychované říká o svých dětech on sám? Dobrý táta :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2718
27.11.18 10:51
@Amy_Farrah_Fowler píše:
Spousta z holek tady ti napíše, že se to tak občas děje, že jedou jako rodina aby chlap byl co nejvíce s dětmi s vycházel s bývalou manželkou. Ale dle mého je to nesmysl. Jednou jsou rozvedení a ne dětem plést hlavu, že na dovolenou jsou rodina a jinak mají doma strejdu. A že by je sám nezvládl je bohužel jeho chyba, protože neměl dopustit jejich spratkovství. Můj přítel má taky holku z manželství, ale jsem ráda, že od nás bydlí dál a pro dítě si jezdí ve stanovený čas, než abych musela překousnout to, že jezdí někam jako rodina. Na výběr bych mu určitě nedala, ultimáta nevedu, ale netrpěla bych tím.
:mrgreen: tak ty jsi přítelkyně k pohledání když jsi ráda že jeho dítě žije dál…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.18 10:53

@Lalelale Úplně mi naskakuje vyrážka jen z představy, že by přítel jel s bývalou na dovolenou a já seděla doma a mohla jen uvažovat co se tam asi děje. Tak velkez děcka už nejsou hloupé aby poznali, že je to ze strany rodičů jen přetvářka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.18 10:55

@Kaileee na druhé straně republiky to není, ale furt lepší dojíždět hodinku než aby nám bývalá cpala děcko podle toho jak by se jí to hodilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11876
27.11.18 10:57

Pokud nezvládnete svou neoprávěnou žárlivost a budete na něj tlačit, aby si vybral mezi vámi a svými dětmi, tak pochopitelně vyhrajou děti.

Máte muže se závazky, musíte je respektovat - nechcete žít s chlapem, co vůči svým dětem necítí zodpovědnost a kvůli nové ženské se na ně vykašle a navíc přestane smysluplně komunikovat s jejich matkou. PRotože jaksi by se to velmi snadno mohlo stát i vám, že si najde novou a na vás se pod jejím vlivem zcela vykašle.

Žárlivost je problém toho kdo žárlí - je si tak zoufale nejistý svou vlastní hodnotou, tak moc se nemá rád, že není schopen věřit svým blízkým, že by ho skutečně mohli mít rádi. A svou paniku se snaží velmi chybně tlumit maniakální snahou o kontrolu a manipulaci tím druhým. Ale to nefunguje a naopak to člověka, který je vystaven tlaku žárlivce ze vztahu dost odpuzuje.

Takže v době, kdy je s dětmi a jejich matkou se věnujte sama sobě a svému sebepřijetí. Slibuju, že až se naučíte mít sama sebe ráda, až si budete sama sebou jistá, že budete schopná dát svému partnerovi svobodu, tak se váš vztah mnohem zlepší a prohloubí.

Trocha knížek které vám s tím mohou pomoci:

https://www.kosmas.cz/…-ji-zvladat/
https://www.kosmas.cz/…ejich-smysl/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8485
27.11.18 11:05
@Amy_Farrah_Fowler píše:
@Kaileee na druhé straně republiky to není, ale furt lepší dojíždět hodinku než aby nám bývalá cpala děcko podle toho jak by se jí to hodilo.

Cpala děcko? Otec o něj asi moc nestojí co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama