Jak se užívá Postinor 2

Anonymní
18.11.19 20:09

Jak se užívá Postinor 2

Dobry vecer holky :jazyk:
Jsem z toho jelen, tabletu po nehode Postinor 2 jsem uzila asi za 30 hod po styku… Chci se zeptat zabere??
A ještě něco, v lékárně rekli ze mam vzít oba prášky najednou, ale nekde xtu ze jen jeden a 2 po 12 hod? Tak vubec nevim, neudellala jsem neco špatně? Nikde jsem jeste nebidela, aby vzali obě naraz ty tabletky…
Moc dekuji za odpověď..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9249
18.11.19 20:14
@Anonymní píše:
Dobry vecer holky :jazyk:
Jsem z toho jelen, tabletu po nehode Postinor 2 jsem uzila asi za 30 hod po styku… Chci se zeptat zabere??
A ještě něco, v lékárně rekli ze mam vzít oba prášky najednou, ale nekde xtu ze jen jeden a 2 po 12 hod? Tak vubec nevim, neudellala jsem neco špatně? Nikde jsem jeste nebidela, aby vzali obě naraz ty tabletky…
Moc dekuji za odpověď..
četla si příbalový leták?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 20:22

Ano četla, pisou tam ze se musi obě tablety vzit soucasne do 12 hod… Ale jako jedna tableta a druha do 12? Nebo obe tablety najednou??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9249
18.11.19 20:31
@Jaru-nka píše:
Ano četla, pisou tam ze se musi obě tablety vzit soucasne do 12 hod… Ale jako jedna tableta a druha do 12? Nebo obe tablety najednou??

Píšou tam doslova toto:

Obě tablety užijte současně a co nejdříve, nejlépe do 12 hodin, nejpozději však do 72 hodin (tj. 3 dnů) po nechráněném pohlavním styku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 20:34

Ano přesně tak, takze jsem pochopila dobře a i lekarnice rekla dobře ze mam vzít obě tablety najednou…jsem v obavach, vsude v konverazoch ctu ze zeny pisou ze uzili jednu a do 12 hod druhou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
18.11.19 20:34

@Jaru-nka
Pokud píšou, že máš vzít obě současně, tak vezmeš obě najednou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2958
18.11.19 21:01

Driv se davkovala 1 tableta a druha za 12 hodin. Pred nekolika lety se davkovaci schema zmenilo na obe tablety najednou a to co nejdrive. Uvadi se sice do 72 hodin, ale cim pozdeji tim ucinnost klesa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 21:08

Pouzila jsem ji cca po 30 hod… Zadne nezadouci ucinky kromne trocha boleni hlavy ale ale mirne, za to dneska mne boli ukrutne v krizi a nohy, asi tim ze se blizi MS ma dorazit 22. nebo 27…tak uvidíme 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama