Jak se vyrovnáváte s menším příjmem do domácnosti?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16289
31.5.15 16:55

Já jsem měla dobrou práci a příjmy vyšší než manžel, takže před těhotenstvím jsem přispívala víc já, teď zase on. Účty máme oddělené, ale hospodaření společné, takže už před plánováním dítěte jsme si spočítali, jak budeme vycházet a kolik nám každému pro sebe zbyde, a nic nás nezaskočilo. Menší příjem pro nás znamená ušetřit menší částku, ale pořád držíme rozpočet tak, abychom každý měsíc alespoň něco ušetřili, a s rezervami je klidné spaní :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4658
31.5.15 18:38
@ivašot. píše:
Měli jsme to stejně. Chlapovi bylo jasné, že živit nás musí on, nikoli stát a tak nečekal, že z rodičáku potáhnu domácnost :lol:

Přesně tak!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat