Jak se vyrovnáváte s menším příjmem do domácnosti?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
31.5.15 16:55
Já jsem měla dobrou práci a příjmy vyšší než manžel, takže před těhotenstvím jsem přispívala víc já, teď zase on. Účty máme oddělené, ale hospodaření společné, takže už před plánováním dítěte jsme si spočítali, jak budeme vycházet a kolik nám každému pro sebe zbyde, a nic nás nezaskočilo. Menší příjem pro nás znamená ušetřit menší částku, ale pořád držíme rozpočet tak, abychom každý měsíc alespoň něco ušetřili, a s rezervami je klidné spaní ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
31.5.15 18:38
@ivašot. píše:
Měli jsme to stejně. Chlapovi bylo jasné, že živit nás musí on, nikoli stát a tak nečekal, že z rodičáku potáhnu domácnost
Přesně tak!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit