Jak se žije v Praze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12973
2.11.13 17:57

@lilie12 Ten rozdíl v platech je obvykle mimo Prahu markantnější.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2647
2.11.13 18:01
@Prcek88 píše:
@ninabu Tak to já taky, všechno je na náměstí
Skvělá levná mastna, takto dobré a levné maso sem nikde neviděla,–)
DMko, Rossman, Albert prostě všechno co potřebuju
Je tu příroda, akce pro děti i dospělé
Jediný co mě tu fakt štve, je vyhláška, že ve dvě ráno se musí zavřít bary
To se akorát všechno pořádně rozjíždí :dance:
:lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2647
2.11.13 18:10
@Prcek88 píše:
@ninabu Tak to já taky, všechno je na náměstí
Skvělá levná mastna, takto dobré a levné maso sem nikde neviděla,–)
DMko, Rossman, Albert prostě všechno co potřebuju
Je tu příroda, akce pro děti i dospělé
Jediný co mě tu fakt štve, je vyhláška, že ve dvě ráno se musí zavřít bary
To se akorát všechno pořádně rozjíždí :dance:

jo a ještě napiš, že máš i tu zahradu a já jdu puknout závistí :x

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12505
2.11.13 18:12
@ninabu píše:
jo a ještě napiš, že máš i tu zahradu a já jdu puknout závistí :x

Ne tu nemám :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2647
2.11.13 18:14
@Prcek88 píše:
Ne tu nemám :,(

uf… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12505
2.11.13 18:41
@ninabu píše:
uf… ;)

No jo, ale vy tam máte zábavu Nonstop, za to my jen do dvou rána :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
2.11.13 18:52

Rok na pražském sídlišti mi stačil, abych si uvědomila, že tam bydlet nechci - a jsem původem z dost velkého města. Teď to mám do Prahy 20 minut, menší město a jsem spokojená - jen mi vadí, že coby náplava nemám vazby. Každý zná každého, jen já neznám nikoho. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
2.11.13 19:11

@sad 1

tak co? jsme ve stejném městě? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
2.11.13 19:19

V Praze mám rodiče - uspěchané město - prožila jsem tam větší část života. Nyní Ostrava - je tu klidněji, čas tak neletí.

Velmi nízké platy je co?

  • Citovat
  • Upravit
Larr
2.11.13 19:20

Možná by bylo dobré mluvit konkrétněji o pražských částech.
Otec je - Hostivař - naši jsou rozvedení - a maminka Vyšehrad.

  • Citovat
  • Upravit
sad 1
2.11.13 19:20
@neumisa píše:
@sad 1tak co? jsme ve stejném městě? ;)

:lol: :lol: :lol: ne, tvoje je hezké moc, já teď žiju provizorně kousek dál, než bych chtěla :lol: :lol: :lol: Ale je to na Kladensku :lol: :lol: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
2.11.13 19:32

Myslim, ze bude hodne zalezit na praci a na Vasich financnich moznostech. Najmy jsou v Praze vysoke a byty taky stoji vice. Nejdulezitejsi je si to dobře spočítat, jak by Vam to vychazelo. Kazdopadne bych prve hledala praci hlavne tvoji a pak bych si schnanela bydleni. Praha je velka a muzes si tu praci najit kdekoliv. My třeba ted bydlime v Praze a jsem spokojena, ale stejne na nakupy apod. jezdim autem a jsem na nem zavisla s dětmi i v Praze…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mi24
3.11.13 15:23
@Sany80s píše:
@lilie12 Ten rozdíl v platech je obvykle mimo Prahu markantnější.

to sice jo, ale když bydlí u prahy tak si myslím že tam až takovej rozdíl nebude a stejně o těch pár tisíc kč navíc nebo kolik to je dá stejně buď za byt a nebo za dojíždění at už mhd a nebo autem kdyby tady zakladatelka třeba napsala že v praze dají za byt jen o 2000kč navíc a budou bydlet hned u zaměstnaní a budou mít o hodně víc pěnez tak at do prahy jde..jinak s těmi častkami to byl jen příklad vůbec nevím nějak extra moc kolik jsou platy v praze a u prahy a popravdě moc to ani vědět nechci stačí mi situace tady v moraskoslezsku

  • Citovat
  • Upravit
274
3.11.13 22:18

Jsem v Praze rok a už se těším pryč. Hluk, prach, shon… Žít bych tady určitě nemohla… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný