Reklama

Jak snížit libido u ženy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ziniik
Stálice 82 příspěvků 21.03.18 09:36
Jak snížit libido u ženy ?

Ahoj holky, potřebuju poradit jak u mě snížit libido. Manžel je starší o 12 let a stačí mu to tak 2× denně. Jenže já mám chuť téměř pořád. Už je to hrozně obtěžující. :/

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 21.03.18 09:44

Upravit hormonama možná je to nějaká porucha určitě se poohlédni po netu a zajdi někam k odborníkovi. Prober to i s partnerem hlavně žádný milenci jednou sem viděla pořad o tomto a ta žena dopadla hrozně. HIV a nakazila jich taky hodně díky tomu byla nemocná nějaká porucha z mládí s otcem co měl špatnou výchovu a vliv na ní a ona aniž by tušila se vlastně těm mužům jakoby mstila a dokazovala si že sou prostě pod její úrovní ponižovala je a podobně ale to není na tebe to je jen příklad že to může opravdu být porucha.No :kytka: a řeči chlapů jak by chtěli nymfomanku taky známe po dvou měsících utíkají.

ziniik
Stálice 82 příspěvků 21.03.18 09:49

@mamina444 Milence bych nikdy nechtěla, manžel je mi vším. Asi mi nic jiného než sexuolog nezbude.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10437 příspěvků 21.03.18 09:50
@ziniik píše:
Ahoj holky, potřebuju poradit jak u mě snížit libido. Manžel je starší o 12 let a stačí mu to tak 2× denně. Jenže já mám chuť téměř pořád. Už je to hrozně obtěžující. :/

Přečti si diskuzi ze včera. Tam chce manžel zvyšovat. Požadej ho email na manželku.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 21.03.18 09:52
@ziniik píše:
Ahoj holky, potřebuju poradit jak u mě snížit libido. Manžel je starší o 12 let a stačí mu to tak 2× denně. Jenže já mám chuť téměř pořád. Už je to hrozně obtěžující. :/

Hrozně jsem se lekla, že jsi můj muž 8o :? :lol: Jinak jsem na tom stejně.

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 21.03.18 09:59
@ziniik píše:
@mamina444 Milence bych nikdy nechtěla, manžel je mi vším. Asi mi nic jiného než sexuolog nezbude.

To je moc dobře ja sice sexuolog nejsem ale opravdu může o něco jít vážnějšího člověk za život viděl už mnoho třeba ženy co mají neustále orgazmy a jak každej sní jak by to rád tak ony tím hodně trpí :? prostě je toho vážně moc ale určitě přijdete na to čím to je s odborníkem a nebudete určitě jediná. No a nevím ale asi určitě něco bude nějaká léčba protože když mají ženy naopak nízké třeba díky kojení a tak podobně tak se určitě taky dá úpravou hormonů pomoci. Nemluvímeli o chlapech co prostě znásilnují a kastraci odmítají taky je tlumí léky tak snad něco bude i pro ženy držím moc palce. Musí to pro vás být těžké. Já na sexu tak nějak neujížděla až do 30 věku bud byl nebo ne nevyhledávala sem to a ani tu frekvenci ovšem po 30 rapidní nárůst chuti ale jsem tolerantí k partnerovi takže i když mám třeba chut ho přepadnout. D a vidím že je unavený nebo tak tak rozhodně nejdu jakože já chci tak drž. Čekám na jeho podmět pač vím jak otravné to je když se vám nechce a ten druhý se dožaduje at už po dobrém v tom lepším připadě nebo po zlém :zed: Takže spíš čekám co ten partner a jeho nezájem teda pokud by dlouho nechtěl bych taky milencem nikdy neřešila. Ono to po pár měsících úplně přejde taky mám vyzkoušeno když sem bydlela sama tak sex nebyl půl roku ne že by nebyla chut ale nebyl čas a hledat chlapa jen na sex to sem teda nechtěla. :dance:

Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 13031 příspěvků 21.03.18 10:00

Trol

ziniik
Stálice 82 příspěvků 21.03.18 10:04

@mamina444 Doufala jsem, že to přejde, ale je to ještě horší. Už si s tím nevím rady. Manželovi už ani neříkám, připadám si už strašně trapně. :(

ziniik
Stálice 82 příspěvků 21.03.18 10:05

@Mango_Lassi Budete se divit, ale není.

ziniik
Stálice 82 příspěvků 21.03.18 10:06

@Borůvka1990 A řešíte to nějak?

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 21.03.18 10:09
@ziniik píše:
@Borůvka1990 A řešíte to nějak?

Jo. Svépomocí. A trpím stejně. Asi jsem byla v minulým životě frigidní ;)

Zkusila jsem terapeuty, ale k ničemu. Kdyžtak tady je odkaz na diskuzi, stejnou, kterou jsem tu zakládala nedávno. Tipuju že se v ní najdeš :oops:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 21.03.18 10:10

Tady https://www.emimino.cz/…sexu-311873/

ziniik
Stálice 82 příspěvků 21.03.18 10:11

@Borůvka1990 Asi to budu řešit už lékama, nedá se s tím normálně fungovat. :(

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 21.03.18 10:12
@ziniik píše:
@mamina444 Doufala jsem, že to přejde, ale je to ještě horší. Už si s tím nevím rady. Manželovi už ani neříkám, připadám si už strašně trapně. :(

Samo to asi nepřejde terapie no nevím je potřeba zjistit co je spouštěč proč to tak je prostě lidi jsou různí a bez odborníků se to nevyřeší. :nevim:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 21.03.18 10:13
@ziniik píše:
@Borůvka1990 Asi to budu řešit už lékama, nedá se s tím normálně fungovat. :(

Pokud se Ti to povede, držím palce :hug: Mě terapeuti řekli, že nejdřív dlouhá terapie a pak možná léky :zed: Většinou chtějí 6 měsíční dodržrní abstinence :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama